Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

Jauno jātnieku skola 11. maijā aicina uz sezonas atklāšanas sacensībām

Uzsākot jauno sezonu, Jauno jātnieku skola (JJS) aicina uz sezonas atklāšanas sacensībām. Pirmās sacensības notiks jau 11.maijā JJS sporta centrā Inčukalna novada “Zustrenēs”, kur tiks aizvadīts turnīra 1. posms šķēršļu pārvarēšanā jeb konkūrā.

 Sacensības notiks visas dienas garumā no plkst. 9:00 līdz pat plkst. 18:00. Pasākuma laikā būs iespēja vizināties ar zirgu un poniju, darbosies kafejnīca un tirdziņš. Par godu Māmiņdienai pasākuma viesi tiks cienāti ar kafejnīcas Pansija kliņģeri un kafiju. Uzturot jauko tradīciju, JJS kopā ar Fazer, Pūri un Kārums cienās dalībniekus ar spēcinošām ievārījuma maizītēm un gardu pienu.

 

Šogad JJS organizē turnīru konkūrā, kas sastāvēs no trīs posmiem – „Pavasaris”, „Vasara” un „Rudens”. 11.maija norisināsies pirmais turnīra posms „Pavasaris”, kas būs kā iesildīšanās pirms lielās āra sacensību sezonas. Šīs nebūs LJF (Latvijas Jātnieku Federācijas) ieskaites sacensības, tāpēc „Pavasaris 2013” būs sacensības visiem startēt gribētājiem – arī tiem, kas nav LJF biedri un nepārstāv kādu konkrētu sporta klubu.

Minētā JJS turnīra posmos startējošie sportisti krās punktus, tas ir, konfektes „Gotiņa”, šādās konkurencēs:

1. I un II grupas poniji

2. Bērni līdz 16 gadu vecumam

3. Piecgadīgie zirgi

4. I un II grupas amatieri

5. Jaunie jātnieki līdz 21 g.v.

6. Labākais JJS sezonas sportists

JJS turnīra finālā rudenī 2. līdz 6. konkurences trīs labākie sportisti saņems naudas balvas un vērtīgas dāvanas – uzvarētāji dosies kruīzā ar prāmi Tallink, savukārt uzvarētājs poniju konkurencē dosies ceļojumā uz Lapzemi Somijas ziemeļos.

Sacensību nolikums un dalībnieku pieteikuma anketa ir pieejama mājas lapā www.latvianhorses.lv

Pasākumā ikviens gaidīts kopā ar ģimeni un pat četrkājainajiem draugiem. Pasākumā ieeja ir bez maksas. Četrkājainajiem draugiem jābūt pie siksniņas.

 

–––––––––––––––––––––

Par Jauno jātnieku skolu:

Jau sesto gadu Inčukalna novadā darbojas biedrība Jauno jātnieku skola – entuziastu grupa, kuras galvenais mērķis ir attīstīt un popularizēt jāšanas sportu, īpaši bērnu un jauniešu vidū, piedāvājot viņiem iespēju pilnveidoties, attīstīt jaunas spējas un iegūt jaunas zināšanas, kas palīdzētu dzīvot saskaņā ar apkārtējo vidi un uzlabot veselību.

Uz Jauno jātnieku skolas nodarbībām īpaši tiek gaidīti iesācēji un amatieri, kas vēlas pavadīt savu brīvo laiku aktīvi un veselīgi svaigā gaisā. Uz nodarbībām aicinām pieteikties ne tikai bērnus, bet arī pieaugušos. Par pieteikšanos nodarbībām un izmaksām droši rakstiet uz epastu: inga@latvianhorses.lv.

Jauno jātnieku skolas aktivitātēm var sekot līdzi sociālajos tīklos: www.draugiem.lv/jjs www.facebook.com/YoungRidersSchool, www.twitter.com/latvianhorses

Papildu informācijai:

Pasākumu organizē biedrība Jauno jātnieku skola un jātnieku klubs Viktorija.

Pasākumu atbalsta Fazer, Kārums, Pūre, Flisi, SIA Saldus pārtikas kombināts, Vanilla Travel, Eggersmann, Baileys, Havens, Hoveler, Magnum Veterinārija, Arbor Medical, ģimenes vīna darītava Abava, medicīnas sabiedrība ARS, kafejnīca Pansija, Henkel, Klondaika, Draugiem.lv, Radio Valmiera, Inčukalna novada dome

Īsa pamācība kā reģistrēties sacensībām Equipe sistēmā

Kā reģistrēties sacensībām un pārliecināties, ka Jūsu starti tika pieņemti? Aicinām iepazīties ar īsu pamācību,...

Skatīt vairāk

Sacensību sezonas atklāšana 2020

Šogad 2020. gada sacensību sezonu sāksim jau ziemā ar Jauno jātnieku skolas Ziemas kausu!Sacensības notiks...

Skatīt vairāk

Kļūsti par komandas daļu- te ir darbs!

Aicinām darbā Jauno Jātnieku skolas sporta centrā rūpīgu zirgkopēju. Stabila alga, sākot no 850.00EUR, darbs...

Skatīt vairāk