Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

Jauno Jātnieku skola aicina lielus un mazus uz septītajām Vislatvijas Zirgu dienām!

Jauno Jātnieku skola aicina visus uz pasākumu visai ģimenei „Vislatvijas zirgu dienas”, lai jau septīto gadu pēc kārtas ar dažādām aizraujošām aktivitātēm pavadītu neparastu nedēļas nogali kopā ar zirgiem. Pasākumā būs iespējams iepazīt zirgus kā draugus un komandas biedrus, kā arī vērot sacensības konkūra un iejādes disciplīnās.

Sacensības būs īsts piedzīvojums visiem zirgu mīļotājiem, jo organizatori ir parūpējušies, lai nebūtu garlaicīgi, ne dalībniekiem, ne skatītājiem. Dalībnieki sacentīsies startējot dažādos klasiskos un ne tik klasiskos maršrutos – gan  košos tērpos „Dāmu un kungu maršrutā”, gan poniju stafetes maršrutā un maskās  maršrutā „Ride & Drive maršrutā”, zirgiem talkā ņemot traktorus.

Jāšanas sacensību starplaikos būs iespēja vērot Latvijas šķirnes zirgu parādi, poniju šovu, līnijdejas, un vēl –  savu šķēršļu pārvarēšanas prasmi  demonstrēs arī suņi, veicot adžiliti paraugdemonstrējumus. Pasākuma laikā darbosies amatnieku izstrādājumu un gardumu tirdziņš, trušu pilsētiņa un zirglietu “andele” – savstarpēja tirgošanās ar lietotām zirglietām un jāšanas drēbēm, kurā aicināts piedalīties ikviens. Visas dienas garumā būs iespēja piedalīties arī dažādās atrakcijās. Bērnus un pieaugušos vizinās poniji un zirgi.

Pasākums notiks Inčukalnā, „Jauno jātnieku skolas sporta centrā”  5.un 6. jūlijā un gan sestdien, gan svētdien ilgs visas dienas garumā no plkst.9:00 līdz pat 21:00. Visi tiek aicināti apmeklēt pasākumu kopā ar ģimenēm un pat četrkājainajiem draugiem, ja vien tie māk uzvesties un tiek turēti pie siksniņas. Biļetes uz pasākumu var iegādāties www.bilesuparadize.lv. Vienas dienas biļete 3 EUR, divu dienu biļete 5 EUR. Ģimenes biļete uz abām dienām 7 EUR. Skolēniem, studentiem un pensionāriem, uzrādot apliecības, ieeja bez maksas.

Īpašs pārsteigums sagaida Jauno jātnieku sekotājus Facebook un Draugiem.lv sociālajos tīklos – tie sekotāji, kas aizsūtīs vēstulē savu e-pastu, atbildē saņems brīvbiļeti uz sacensībām!

Informācija dalībniekiem: sacensību nolikums skatāms www.latvianhorses.lv

Vairāk informācijas par pasākumu www.latvianhorses.lv un www.draugiem.lv/jjs

Pasākumu organizē: Jauno Jātnieku skola, sadarbībā ar LJF, JK Viktorija un Havens

Sacensību atbalstītāji:  Valsts Lauku tīkls, LLKC, LOSP, LZB, LJF,LŠZAA, Havens, Vanilla Travel, Citadele, ARS, Fazer, Pūre, Flisi, Hoveler, Torpol, Henkel, Vespucci, Baileys, Ģimenes vīna darītava “Abavas”, Eggersmann, Ceano Cosmetics, Pien-Spa, Very Berry, Peri, DBA Technologies, Biļešu paradīze, Lexa, Kentaurs, Zirglietas.com, National Geographic Latvija.

Informē: ReTV, Radio Tev, Radio Skonto,Radio Valmiera, Apollo.lv, Draugiem.lv, Radio 7, Zirgam.lv, JC Decaux

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika otrās un noslēdzošās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 29. un 30. augustā “Jauno Jātnieku skolā” valdīja svētku gaisotne –...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika pirmās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 11. un 12. julijā “Jauno Jātnieku skolā” notika pirmās sacensības konkūrā...

Skatīt vairāk

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk