Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

Jauno Jātnieku skola aicina lielus un mazus uz septītajām Vislatvijas Zirgu dienām!

Šo sestdien un svētdien 5. un 6. jūlijā Jauno Jātnieku skola aicina visus uz aktīvās atpūtas un brīvdabas izklaides pasākumu Vislatvijas Zirgu dienas Jauno Jātnieku skolas sporta centrā Inčukalnā.

Zirgu dienas notiks septīto gadu pēc kārtas un nu jau tās ir kļuvušas par mīļu tradīciju – tas ir pasākums, kurā ierasti tik nopietnais zirgu sports un spraigais sacensību gars pārtop par jautru izklaidi. Zirgu dienas ir svētki, kur kopā sanāk gan jātnieki un zirgaudzētāji, kuriem zirgs ir ikdienas kompanjons, gan ģimenes un bērni, kuri labprāt uz cēlajiem dzīvniekiem paskatās un iepazīstas tuvāk. Abas pasākuma dienas ir saplānotas tā, lai interesanti būtu gan jātniekiem, gan skatītājiem – krāšņas sacensības, skaisti zirgi, mīļi poniji, gardumu un amatnieku tirdziņš un atrakcijas visas dienas garumā.

Sestdien, 5. jūlijā, sākot no plkst. 9:00 rītā, septiņos netradicionālos maršrutos sacentīsies jātnieki šķēršļu pārvarēšanā jeb konkūrā. Rīta pusē varēs novērtēt pašu mazāko jātnieku prasmes poniju maršrutos un vērot dažādu šķirnes poniju parādi, diena turpināsies ar maršrutu jātniekiem- „kovbojiem”, un vakarā noslēgsies ar jautru stafeti, kura būs jāveic komandām maskās, talkā ņemot gan zirgu, gan traktoru. Sacensību starplaikos gudri un paklausīgi suņi rādīs brīnumus Adžilitī šovā. Adžiliti suņu šovā, līdzīgi kā zirgi šķēršļu pārvarēšanā, suņi veic noteiktu maršrutu, kurā lec pāri barjerām, lien cauri tuneļiem un veic citus uzdevumus.

Svētdiena, 6. jūlijs, plkst. 10:00 sāksies ar sacensībām iejādē. Iejāde ir jāšanas sporta veids, kurā zirgs izpilda dažādu soļu kopumu, kas, no malas skatoties, izskatās pēc elegantas dejas. Iejāde ir aristokrātisks sporta veids – iejādes jātnieki ir tērpti frakās un cilindros. Diena turpināsies ar visdažādāko šķirnes zirgu parādi, lai iepazīstinātu skatītājus ar zirgu šķirņu daudzveidību un ar Latvijas zirgu audzētāju darba rezultātiem. Pēc parādes varēs just līdzi jātniekiem, kuri ikdienā sporta sacensībās nepiedalās (zirgaudzētāji, treneri, tiesneši, jātnieku palīgi, pajūgu speciālisti, kalēji, šoferi, zirgkopēji), kam sekos “Dāmu un kungu kauss” un visbeidzot – sacensību galvenais maršruts, kurā tiks noskaidrots “Zirgu dienu” uzvarētājs.

Abās pasākuma dienās darbosies kafejnīca, amatnieku izstrādājumu un gardumu tirdziņš, kā arī trušu parks ar īstiem un pūkainiem trušiem, kurus droši varēs paglaudīt un paņemt klēpī. Visas dienas garumā būs iespējams vizināties ar zirgiem un ponijiem, fotografēties, kā arī bērni varēs radoši darboties īpašās bērnu darbnīcās un izklaidēties piepūšamajās atrakcijās. Jātnieku starpā notiks arī zirglietu „andele”- savstarpēja tirgošanās ar lietotām zirglietām un jāšanas drēbēm.

Biļetes uz pasākumu var iegādāties www.bilesuparadize.lv. Vienas dienas biļete 3 EUR, divu dienu biļete 5 EUR. Ģimenes biļete uz abām dienām 7 EUR. Bērniem, skolēniem, studentiem un pensionāriem ieeja bez maksas.

Vairāk informācijas par pasākumu www.latvianhorses.lv un www.draugiem.lv/jjs

Pasākumu organizē: Jauno Jātnieku skola, sadarbībā ar LJF, JK Viktorija un Havens

Sacensību atbalstītāji: Valsts Lauku tīkls, LLKC, LOSP, LZB, LJF,LŠZAA, Havens, Vanilla Travel, Citadele, ARS, zirgu piekabes Sirius, Plastikas Ķirurģijas Klīnika , IKU Eduards, Fazer, Pūre, Flisi, Hoveler, Torpol, Henkel, Vespucci, Baileys, Ģimenes vīna darītava “Abavas”, Eggersmann, Ceano Cosmetics, Pien-Spa, Very Berry, Peri, DBA Technologies, Biļešu paradīze, Lexa, Kentaurs, Zirglietas.com, National Geographic Latvija.

Informē: ReTV, Radio Tev, Radio Skonto, Apollo.lv, TVnet.lv, Draugiem.lv, Radio 7, Zirgam.lv, JC Decaux.

Īpašs pārsteigums sagaida Jauno jātnieku sekotājus Facebook un Draugiem.lv sociālajos tīklos – tie sekotāji, kas aizsūtīs vēstulē savu e-pastu, atbildē saņems brīvbiļeti uz sacensībām!

Īsa pamācība kā reģistrēties sacensībām Equipe sistēmā

Kā reģistrēties sacensībām un pārliecināties, ka Jūsu starti tika pieņemti? Aicinām iepazīties ar īsu pamācību,...

Skatīt vairāk

Sacensību sezonas atklāšana 2020

Šogad 2020. gada sacensību sezonu sāksim jau ziemā ar Jauno jātnieku skolas Ziemas kausu!Sacensības notiks...

Skatīt vairāk

Kļūsti par komandas daļu- te ir darbs!

Aicinām darbā Jauno Jātnieku skolas sporta centrā rūpīgu zirgkopēju. Stabila alga, sākot no 850.00EUR, darbs...

Skatīt vairāk