Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

Jauno jātnieku skola aicina uz pasākumu visai ģimenei – Vislatvijas Zirgu Dienām!

Šajā nedēļas nogalē, 20. un 21. jūlijā, Jauno jātnieku skolas sporta centrā Inčukalnā notiks pasākums visai ģimenei “Vislatvijas zirgu dienas”, kurā ikviens interesents aicināts pavadīt neparastu nedēļas nogali kopā ar zirgiem, informē pasākuma rīkotāji.

Pasākumā būs iespējams iepazīt zirgus kā draugus, komandas biedrus, palīgus ārstnieciskajā terapijā, kā arī vērot dažādas jāšanas sporta disciplīnas – konkūru – šķēršļu pārvarēšanu, iejādi un braukšanu ar pajūgiem.

Šis solās būt īsts piedzīvojums visiem zirgu mīļotājiem, jo organizatori ir parūpējušies, lai nebūtu garlaicīgi ne dalībniekiem, ne skatītājiem. Dalībnieki sacentīsies, startējot dažādos klasiskos un ne tik klasiskos zirgu un poniju maršrutos – gan balles kleitās un tauriņos “Dāmu un kungu maršrutā”, gan maskās “Ride & Drive maršrutā”, zirgiem talkā ņemot traktorus.

Jāšanas sacensību starplaikos būs iespēja vērot Latvijas zirgu šķirņu parādi, poniju šovu un reitterapijas paraugdemonstrējumus. Savu šķēršļu pārvarēšanas prasmi demonstrēs arī suņi, sniedzot adžiliti priekšnesumus. Pasākuma laikā darbosies amatnieku un gardumu tirdziņš, būs iespēja piedalīties dažādās atrakcijās, piemēram, izšaut ar loku, jāt ar zirgu vai pavizināties karietē. Organizatori būs īpaši parūpējušies arī par pašiem mazākajiem sacensību skatītājiem, piedāvājot piepūšamās atrakcijas bērniem, radošās darbnīcas, kā arī iespēju viesoties “Trušu pilsētiņā”, kur dzīvojot ne tikai truši, bet arī nūtrijas, cālēni, pīlēni un pat auns, kuru varot vadāt un mīļot gluži kā suni.

“Visi tiek aicināti apmeklēt pasākumu kopā ar ģimenēm un pat četrkājainajiem draugiem, ja vien tie māk uzvesties un tiek turēti pie siksniņas,” aicina Zirgu dienu rīkotāji.

Biļetes uz pasākumu var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs. Vienas dienas biļete maksā latu, divu dienu biļete – pusotru latu. Ģimenes biļete uz abām dienām – trīs lati. Studentiem un pensionāriem, uzrādot apliecības, ieeja bez maksas.

Pasākumu organizē: Biedrība Jauno jātnieku skolas un jātnieku klubs Viktorija.

Pasākumu atbalsta: Citadele Private Banking, Inčukalna novada dome, Biļešu paradīze, Vanilla Travel, Daba Spa, IKU Eduards, Rīgas Šampanietis, Very Berry, Līksna LV, Fazer, Pūre, Kārums, LJF, LZB, LŠZAA, Havens, Peri, Proventus, Zirglietas Kentaurs, Baileys, Zirgu stallis, Saldus pārtikas kombināts, Ģimenes vīna darītava Abavas, Hoeveler, Kurzemes sēklas, Eggersmann, Flisi, Magnum Veterinaria, Arbor Medical, Ludo, Henkel, Video aģentūra, Direct Flor.

Informē: Radio Skonto, Radio Valmiera, TVnet, JCDecaux, Vides vēstis un Draugiem.lv

PAVASARIS JEB LAIKS, KAD DOTIES APVIDŪ!

Pavasaris gandrīz jebkuram saistās ar došanos pie dabas un izbaudīt pamazām zaļojošo apkārtni. Pirmie izgājieni...

Skatīt vairāk

2019.GADA SEZONĀ ĪPAŠI TIKS PIEVĒRSTA UZMANĪBA ZIRGU PASĒM UN IERAKSTIEM TAJĀS

Atsaucoties uz Latvijas Jātnieku Federācijas Veterināro Prasību 4.punktu Zirga Pase un Zirga Identifikācija un tā...

Skatīt vairāk

Svarīga informācija visiem zirgu īpašniekiem, audzētājiem un sportistiem!

Vēlamies Jūs informēt ka Pārtikas un veterinārā dienesta rīcībā ir informācija, ka š.g. 25.martā laboratoriski...

Skatīt vairāk