Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

Jauno jātnieku skola aicina visus uz sestajām Vislatvijas Zirgu dienām!

Jauno jātnieku skola” aicina visus uz pasākumu visai ģimenei „Vislatvijas zirgu dienas”, lai jau sesto gadu pēc kārtas ar dažādām aizraujošām aktivitātēm pavadītu neparastu nedēļas nogali kopā ar zirgiem. Pasākumā būs iespējams iepazīt zirgus kā draugus, komandas biedrus, palīgus ārstnieciskajā terapijā, kā arī vērot dažādas jāšanas sporta disciplīnas – konkūru, iejādi un pajūgu braukšanu.

Zirgu Dienu ietvaros notiks arī Jauno jātnieku skolas (JJS) turnīra otrais posms I un II grupas amatieriem, jātniekiem līdz 16 un 21 gada vecumam, I un II grupas poniju jātniekiem, jaunzirgiem un cīņai par JJS labākā jātnieka titulu. Turnīra noslēdzošais posms notiks 14. septembrī, kad kopvērtējuma uzvarētāji saņems iespaidīgas naudas balvas, kā arī ceļojumu – kruīzu ar Tallink, bet poniju jātnieku konkurencē – ceļojumu pie Ziemassvētku vecīša uz Lapzemi Somijas ziemeļos.

Sacensības būs īsts piedzīvojums visiem zirgu mīļotājiem, jo organizatori ir parūpējušies, lai nebūtu garlaicīgi, ne dalībniekiem, ne skatītājiem. Dalībnieki sacentīsies startējot dažādos klasiskos un ne tik klasiskos maršrutos – gan puķainās kleitās un tauriņos „Dāmu un kungu maršrutā”, gan maskās „Ride & Drive maršrutā”, zirgiem talkā ņemot traktorus. Īpaši jautru atmosfēru maršrutā „Ride & Drive” un ballītē dalībniekiem pirmās sacensību dienas vakarā palīdzēs radīt Ufo!

Jāšanas sacensību starplaikos būs iespēja vērot Latvijas šķirnes zirgu parādi, poniju šovu un reitterapijas paraugdemonstrējumus. Savu šķēršļu pārvarēšanas prasmi  demonstrēs arī suņi, veicot adžiliti paraugdemonstrējumus. Pasākuma laikā darbosies amatnieku izstrādājumu un gardumu tirdziņš, trušu pilsētiņa un zirglietu “andele” – savstarpēja tirgošanās ar lietotām zirglietām un jāšanas drēbēm, kurā aicināts piedalīties ikviens. Visas dienas garumā būs iespēja piedalīties arī dažādās atrakcijās, piemēram, izšaut ar loku vai pavizināties karietē. Bērnus un pieaugušos vizinās poniji un zirgi.

Pasākums notiks Inčukalnā, „Jauno jātnieku skolas sporta centrā” 20. un 21. jūlijā un gan sestdien, gan svētdien ilgs visas dienas garumā no plkst.9:00 līdz pat 21:00. Visi tiek aicināti apmeklēt pasākumu kopā ar ģimenēm un pat četrkājainajiem draugiem, ja vien tie māk uzvesties un tiek turēti pie siksniņas. Biļetes uz pasākumu var iegādāties www.bilesuparadize.lv. Vienas dienas biļete 1ls, divu dienu biļete 1,5ls. Ģimenes biļete uz abām dienām 3ls. Studentiem un pensionāriem, uzrādot apliecības, ieeja bez maksas.

Īpašs pārsteigums sagaida Jauno jātnieku sekotājus Facebook un Draugiem.lv sociālajos tīklos – tie sekotāji, kas aizsūtīs vēstulē savu e-pastu, atbildē saņems brīvbiļeti uz sacensībām!

Informācija dalībniekiem: sacensību nolikums skatāms šeit. Pieteikties sacensībām var www.latvianhorses.lv sadaļā “Dalībnieku anketa” vai arī pa e-pastu klubs.viktorija@inbox.lv. Dalībnieki tiek aicināti arī laicīgi pieteikt boksus, jo to skaits ir ierobežots!

Vairāk informācijas www.latvianhorses.lv un draugiem.lv/jjs.

Pasākumu organizē: Biedrība Jauno jātnieku skolas un jātnieku klubs Viktorija.

Pasākumu atbalsta: Citadele Private Banking, Inčukalna novada dome, Biļešu paradīze, Vanilla Travel, Daba Spa, IKU Eduards, Rīgas Šampanietis, Very Berry, Līksna LV, Fazer, Pūre, Kārums, LJF, LZB, LŠZAA, Havens, Peri, Proventus, Zirglietas Kentaurs, Baileys, Zirgu stallis, Saldus pārtikas kombināts, Ģimenes vīna darītava Abavas, Hoeveler, Kurzemes sēklas, Eggersmann, Flisi, Magnum Veterinaria, Arbor Medical, Ludo, Henkel, Video aģentūra, Direct Flor.

Informē: Radio Skonto, Radio Valmiera, TVnet, JCDecaux, Vides vēstis un Draugiem.lv

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika otrās un noslēdzošās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 29. un 30. augustā “Jauno Jātnieku skolā” valdīja svētku gaisotne –...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika pirmās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 11. un 12. julijā “Jauno Jātnieku skolā” notika pirmās sacensības konkūrā...

Skatīt vairāk

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk