Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

Jauno Jātnieku skola ar vērienu noslēdz turnīru

Sestdien, 20. septembrī, Jauno Jātnieku skolas sporta kompleksā norisinājās turnīra pēdējais posms un sezonas noslēguma sacensībās „Zelta rudens 2014”. Jātnieki savas prasmes varēja pierādīt 6 dažādos maršrutos, pulcējot Jauno Jātnieku skolas sporta centrā gan pavisam mazus jātnieciņus ar ponijiem, gan profesionālus jātniekus, kuri piedalījās sacensību galvenajā maršrutā, ar šķēršļu augstumu līdz 120 cm. Diena pagāja ļoti dinamiski –  pirmie maršruti noritēja paralēli divos laukumos un sacensības ieilga līdz pat tumsai, ļaujot dalībniekiem un skatītājiem iemēģināt jauno manēžu.

„Šī bija lieliska sezona, jau sākot ar to, ka visās Jauno Jātnieku skolas sacensībās bija brīnišķīgs un saulains laiks, līdz pat lieliskajam turnīra noslēgumam, kas mūs patīkami pārsteidza ar milzīgo dalībnieku skaitu. Šodien bija arī lielais fināls turnīram, kur noskaidrojās labākie sportisti 4 konkurences grupās, tā bija saspringta sacensība visas sezonas garumā, un ar lielu prieku apbalvojām uzvarētājus. Sakām lielu paldies mūsu lielākajiem draugiem – Vanilla Travel, Bankai Citadele, Kurbads un Latvijas Jātnieku Federācijai par atbalstu un lieliskajām balvām visas sezonas garumā , komentē sacensību organizatore Zane Ģīle.

Pirmais no sacensību maršrutiem kā ierasts bija vadības maršruts, tajā piedalās jaunākie jātnieki, kuri vēl tikai sāk apgūt zirga vadību. Šie jātnieki tiek novērtēti ar atzīmi un ikviens bērns saņēma dāvanu un diplomu.  Jaunākajiem jātniekiem bija tikai trīs gadi un viņus visā maršrutā pavadīja treneris.

2A sacensību maršrutā, ar šķēršļu augstumu 60cm, pirmo vietu ieguva Sindija Fjodorova ar zirgu Krēzs, toties 2B- Madara Pētersone ar zirgu Princis. Trešajā sacensību maršrutā veiksmīgākā bija jātniece Laura Luize Leinerte ar zirgu Passo un Nikola Alīna Jurjāne ar zirgu Domino, taču ceturtajā maršrutā- Anna Ruķere ar zirgu Prestižs.

Maršrutā ar augstumu 110 cm bērnu konkurencē uzvarēja Emīlija Paškeviča ar zirgu Odilisque de Monty, jaunzirgu konkurencē Emīlija Elizabete Zandere ar zirgu Lādoga, bet atvērtajā klasē uzvaru izcīnīja Laura Luīze Leinerte ar zirgu Geita. Sacensību galvenajā maršrutā ar šķēršļu augstumu 120 cm pārliecinošu uzvaru izcīnīja Andis Vārna ar zirgu Calandria.

JJS turnīra uzvarētāji:

Jātnieki ar I un II grupas ponijiem Madara Pētersone (JSK Princis)

Jātnieki līdz 16 gadiem Emīlija Paškeviča (JJSK Meždruvas-1)

Jātnieki līdz 25 gadiem Nellija Nulle (SK Gaujas Krasti)

 Jaunzirgu konkurence Līga Pētersone ar zirgu Kamilla (JSK Princis)

Pasākumu organizēja: Jauno Jātnieku skola, sadarbībā ar LJF, JK Viktorija un Havens

Sacensību atbalstītāji: LJF, Havens, Vanilla Travel, Banka Citadele, ARS, zirgu piekabes Sirius, Kurbads, E. Gulbja Laboratorija, Fazer, Pūre, Flisi, Hoveler, Torpol, Henkel, Baileys, Ģimenes vīna darītava “Abavas”, Eggersmann, Ceano Cosmetics, Pien-Spa, Very Berry, Peri, DBA Technologies, Lexa, Kentaurs, Zirglietas.com, National Geographic Latvija.

Sacensību rezultāti

Kopvērtējuma rezultāti

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika otrās un noslēdzošās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 29. un 30. augustā “Jauno Jātnieku skolā” valdīja svētku gaisotne –...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika pirmās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 11. un 12. julijā “Jauno Jātnieku skolā” notika pirmās sacensības konkūrā...

Skatīt vairāk

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk