“Jauno jātnieku skola” atsāk sacensību sezonu

Ar prieku vēstām, ka šogad pirmās sacensības notiks 11. un 12. jūlijā “Jauno Jātnieku skolas” sporta kompleksā Inčukalnā, ar kurām tiks atklāta sacensību sezona konkūrā.  Tā būs atkalsatikšanās Baltijas valstu jātniekiem divu dienu garumā. Savukārt “Vislatvijas zirgu dienu” apmeklētāji, zirgu mīļotāji un dalībnieki tiek laipni  gaidīti 2021. gadā, kad tiksimies dubultkrāšņi, lai izbaudītu kopā šos svētkus.

Šogad netiks organizētas sacensības posmos, kā ierasts, kad sezonas noslēgumā tiek noskaidrots gada labākais jātnieks/e, jo ārkārtas situācijas dēļ sacensību pirmais posms bija jāatceļ. 2020. gada sezonā sacensību rezultāti tiks vērtēti  atsevišķi katru sacensību ietvaros, par ko stāsta skolas vadītāja Elīna Dzenuško: “Esam piecīgi, ka varam organizēt sacensības šajā mainīgajā un neprognozējamā laikā, ievērojot visas valsts noteiktās prasības. Gaidīsim visus vairāk kā jebkad, lai ne tikai sacenstos, bet arī baudītu atkalsatikšanās prieku un kopā būšanu, ko tagad varam ļoti novērtēt vairāk nekā citus gadus. Tāpēc mums būs prieks uzņemt Jūs un radīt skaistus satikšanās svētkus vasaras pilnbriedā. Uz tikšanos!”

“Vislatvijas zirgu dienas” drošības apsvērumu dēļ tiek pārceltas uz nākamo sezonu pirmo reizi 12 gadu pastāvēšanas vēsturē. Elīna Dzenuško vēsta: “Lai vai kā mēs vēlētos tikties ar Jums arī šajā sezonā, jo “Vislatvijas zirgu dienas” ir gada gaidītākais notikums ne tikai lieliem, bet arī maziem jātniekiem, kas iepriecina daudzus skatītājus un zirgu mīļus, rada kopības sajūtu un vieno. Taču ar nožēlu man jāsaka, ka tiksimies 2021. gada sezonā, kad vēlamies Jums sagādāt dubultkrāšņus svētkus. Šogad aicinām visus zirgu mīļus baudīt šo skaisto dzīvnieku klātbūtni apmeklējot sacensības, izzinot staļļa dzīvi ekskursijās un dodoties izjādēs!”

Šajā sezonā “Jauno Jātnieku skolā” tiek organizētas divas bērnu nometnes, kas notiks pēc plānotajā laikā svaigā gaisā ar dažādām aktivitātēm.  Katrai vecuma grupai  būs atbilstoša programma piecu dienu garumā, kas ļaus izzināt ne tikai zirgu pasaules nianses, bet arī iepazīt jaunas un sevī vēl neatklātas prasmes dažādās jomās. Nometnes ir dienas nometnes, kas ir piemērotas gan interesentiem, gan jau pieredzējušiem jātniekiem.

Arī šogad sacensības notiks Eiropas līmenī un būsim redzami Eiropas sacensību kartē, pateicoties “Equipe” sistēmai, un ikviens attālināti varēs sekot līdzi sava jātnieka un zirga starta kārtībai un rezultātiem.

 

Sacensības atbalsta: Latvijas Jātnieku Federācija, Inčukalna novada dome, “ARS”, British Horse Society, , “Paulig”, zirglietu veikals „Kentaurs”, “Knauf”, „Havens”, zirgam.lv ,”Radio Tev”, “Radio Skonto”, “What Car”, “Profi”, “Arčers”, “ABC”.

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika otrās un noslēdzošās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 29. un 30. augustā “Jauno Jātnieku skolā” valdīja svētku gaisotne –...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika pirmās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 11. un 12. julijā “Jauno Jātnieku skolā” notika pirmās sacensības konkūrā...

Skatīt vairāk

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk