Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

“Jauno jātnieku skola” ceturto dzimšanas dienu svin talkojot!

Pagājušonedēļ, 20.aprīlī, „Jauno jātnieku skola” sagaidīja savu ceturto dzimšanas dienu, kura tika atzīmēta Otrajās Lieldienās. Gatavojoties 1.maija sacensībām „Inčukalna pavasaris 2011”, visi „Jauno jātnieku skolas” aktīvie biedri Otrās Lieldienas pavadīja aktīvi strādājot talkā Inčukalnā!

 

„Mēs sevi varam salīdzināt ar jaunzirgu – kārtīgu četrgadnieku, kurš sācis apgūt pirmās iemaņas, taču vēl jāiegulda milzīgs darbs, lai sasniegtu lielus mērķus sportā.

Mēs esam apņēmības pilni kļūt par lielisku Grand Prix zirgu,” sagaidot ceturto dzimšanas dienu saka „Jauno jātnieku skolas” izpilddirektore Ilze Konevāla.

„Jauno jātnieku skola” līdz ar ceturto dzimšanas dienu izvirzījusi arī jaunus mērķus – jāšanas sporta popularizēšana jauniešu vidū un, galvenokārt, sabiedrībā vispār. „Mums veidojas veiksmīga sadarbība ar Latvijas lielākajiem medijiem, prieks, ka arī no mediju puses ir interese par jāšanas sportu un ir atsaucība. Vēlamies, lai arī jātniekus Latvijā uztvertu kā tādus pašus sportistus kā basketbolistus, hokejistus vai futbolistus,” saka Ilze Konevāla.

Līdz ar savu ceturto dzimšanas dienu Jauno jātnieku skola atklāj jaunu mājas lapas www.latvianhorses.lv versiju (pagaidām gan vēl testa režīmā). Tā iecerēta kā nopietns informācijas avots gan interesentiem, gan sportistiem. Gribam, lai mājas lapa ir kā ābece tiem, kas sper pirmos soļus jāšanas sportā, kā arī skatītājiem, kas vēlas noskaidrot un saprast vairāk. Tāpat sekosim līdzi Latvijas aktualitātēm visās jāšanas sporta disciplīnās, kā arī mūsu sportistu startiem ārzemēs.

Turpinās darbs arī pie sporta bāzes pilnveidošanas Inčukalnā un darbs pie sacensību organizēšanas un sponsoru piesaistes. Pirmās sacensības Inčukalnā notiks jau 1.maijā. Vairāk par sacensībām skatīt šeit.

„Jauno jātnieku skolas” aktivitātēm var sekot arī sociālajā tīklā Facebook – meklējiet „Young Riders School” un spiediet „Like”, kā arī Twitter – konts: @latvianhorses.

Paldies visiem, kas piedalījās Jauno jātnieku skolas Lielajā pavasara talkā!!!

PAVASARIS JEB LAIKS, KAD DOTIES APVIDŪ!

Pavasaris gandrīz jebkuram saistās ar došanos pie dabas un izbaudīt pamazām zaļojošo apkārtni. Pirmie izgājieni...

Skatīt vairāk

2019.GADA SEZONĀ ĪPAŠI TIKS PIEVĒRSTA UZMANĪBA ZIRGU PASĒM UN IERAKSTIEM TAJĀS

Atsaucoties uz Latvijas Jātnieku Federācijas Veterināro Prasību 4.punktu Zirga Pase un Zirga Identifikācija un tā...

Skatīt vairāk

Svarīga informācija visiem zirgu īpašniekiem, audzētājiem un sportistiem!

Vēlamies Jūs informēt ka Pārtikas un veterinārā dienesta rīcībā ir informācija, ka š.g. 25.martā laboratoriski...

Skatīt vairāk