Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

“Jauno Jātnieku skolā” nedēļas nogalē notika sezonas atklāšanas sacensības

“Jauno Jātnieku skolā” nedēļas nogalē notika sezonas atklāšanas sacensības

 

Jauno Jātnieku skolas” sporta centrā nedēļas nogalē 28. un 29. aprīlī  tika atklāta vasaras sezona ar Jauno Jātnieku skolas 1. Posmu, kas pulcēja divu dienu garumā zirgu audzētājus, jātniekus un zirgu mīļotājus ne tikai no Baltijas valstīm.

“Priecājamies katru gadu redzēt arvien vairāk jātniekus un zirgus, kas šogad bija ieradušies, lai atklātu šīs sezonas pirmās sacensības, kas atspoguļojas kuplā startu skaitā. Tā mums ir vēl lielāka motivācija ieguldīt infastruktūrā, lai visiem patiktu pie mums un sacensības būtu augsta līmeņa,” stāsta Elīna Dzenuško Jauno “Jātnieku skolas” valdes locekle.

  1. Maršruts bija vadības maršruts bērniem ar I un II grupas ponijiem un zirgiem, kurš pulcēja plašu pulku ar jātniekiem, kas draudzējas ar zirgiem.

Maršruta Nr.2, kas ir turnīra ieskaites maršruts, kurā startē jātnieki līdz 16 gadiem ar I un II grupas ponijiem uzvarētāja ir Līva Dreimane ar zirgu Black Velvet no JJSK Meždruvas 1, otrajā vietā aiz sevis atstājot Evitu Jansoni ar Piparu no JSK Imakas. 3. vietā Jennifer Molder ar zirgu Lisette no Parnumaa RSK. 4. vieta Annida Hauka ar zirgu Efekts no Tītaines staļļiem, 5. vieta Jessica Molder ar zirgu Lisette no Parnumaa RSK un 6. vieta Madara Pētersone ar zirgu Baluošas no JSK Princis. Ir sācies 3. maršruts, kur šķēršķu aukstums ir 80 cm.

  1. maršruts – 80 cm šķēršļu augstums. 3. maršruta uzvarētāja Odrija Roberta Brālēna ar zirgu Cielava no SIA Kocēnu Zirgaudzētava, aiz sevis atstājot 2. vietā Annu Sergejevu no Mēmeles JSK. 3 vietā Žanna Metus ar zirgu Ieviņa no JSK Mustangs. 4. Vieta Janai Zēbergai ar zirgu Strux Shakira no Baltic equestrian team, 5. vieta Annijai Elīcai Stabiņai ar zirgu Niagāra no Biedrības Ūsiņš un 6. Vieta Gunai Vasiļjevai ar Zirgu Lotuss no Jauno Jātnieku skolas.
  2. maršruta uzvarētāji, kuri pārvarēja 100 cm augstumu. Godpilnā 1. vieta Gabriella Auswick ar zirgu Talismans Picobello Z no Jauno Jātnieku skolas, 2. vietā aiz sevis atstājot Madaru Pētersoni ar zirgu Nilanu JSK Princis. 3. Vieta Paulai Pikānei ar zirgu Kellyno Z/S Lielceri. 4. vietā Markuss Roberts Vasiļjevs ar zirgu Lango no JSK Mustangs, 5 vieta Guna Vasiļjeva ar zirgu Lotuss no Jauno Jātnieku skolas un 6. vieta Madara Kalve ar zirgu Carlenone no RJSK.
  3. maršruta uzvarētāji, pārvarot 110 cm augstumu bez ierobežojumiem. 1. vieta Madara Ūlande ar zirgu Aronija no JSK EquiLat, aiz sevis 2. vietā atstājot Nikolaju Zaicevu ar zirgu Rigli Vu no Z/A Burtnieki, un 3. vietā ierindojās Aleksandrs Šakurovs ar zirgu Arturo no RJSK. 4. vietā Mārtiņš Pilders ar zirgu Hoogheid no JSK Zālkalni, 5. vietā Maija Elizabete Smirnova ar zirgu Lavella no ZA Burtnieki un 6. vietā Gundars Siliņš ar zirgu Hialta no Mežstrazdiem.
  4. maršruta ar 120 cm augstumu bez ierobezojumiem, uzrādot labāko rezultātu 1. vietā ierindojās Jaroslavs Trubanovs ar zirgu Pekhorka no Sk Drostalas, 2. vietā aiz sevis atstājot Mārtiņu Pilderu ar zirgu Cananero no JSK Zāgkalni. 3. vietā ierindojās Karol-Kenneth Lotuss ar zirgu Coolman no ESHKS. 4. vietā Eva Fībiga ar zirgu Acadio no SK Top Sport, 5. vietā Daniella Brinke ar zirgu Pikarda no Ropažu Jātnieku kluba un 6. vietā Terēze Zalte ar zirgu Hertog Jan no Z/A Kocēni.

Maršruta Nr. 7A, pārvarot 100 cm augstumu, uzvaras laurus plūc 1. vietas ieguvēja Tīna Dreimane ar zirgu Picasso no JJSK Meždruvas 1, 2. vietu ieguva Odrija Roberta Brālēna ar zirgu Cielavu no SIA Z/A Kocēni, savukārt 3. vietu ieguva Liene Bernharde ar zirgu Alderu no JK Erceni. 4. vietu ieguva Ance Anna Katkovska ar zirgu Falko no JJS, 5. vietu ieguva Elisabeth Käbin ar zirgu West Park S no Parnumaa RSK un 6. vietu ieguva Kristina Zomera ar zirgu Quanta Costa no JSK Mustangs.

Maršruta Nr. 7B, pārvarot šķēršļus 100 cm augstumā, 1. vietas ieguvējs ir Mārtiņš Pilders ar zirgu Corneliuss no JSK Zāgkalni, 2. vietu ieguva Nikolajs Zaicevs ar zirgu Akalina no Burtnieku Z/A , un 3. vietu ieguva Elīna Kaimiņa ar zirgu Palbo no Z/A Kocēni. 4. vietu ieguva Angelina Atarinova ar zirgu Irano Sep no JSK Kleisti, 5. vietu ieguva Guntars Siliņš ar zirgu Izak no Mežstrazdiņiem, kā arī 6. vietu ieguva Krista Kristiāna Alksne ar zirgu Rolex no Sport de Lux.

Arī Maršruts Nr. 7C ir noslēdzies un 1. vietu izcīnījusi Laura Luīze Leinerte ar zirgu Passo no Baltic Equestrian Team, 2. vietu ieguva Sintija Grundštoka ar zirgu Polāri no SIA Princis, un 3. vietu ieguva Guna Vasiļjeva ar zirgu Greace Lighting no JJS. 4. vietu ieguva Mārīte Škapare ar zirgu CPaiross no JSK Lejnieki, 5. vietu ieguva Patrīcija Keistere ar zirgu Don Karleone no JJS, kā arī 6. vietu ieguva Karolin Jaani ar zirgu Lord Fontaine no Parnumaa RSK.

Maršruts Nr. 8 ar 110 cm augstiem šķēršļiem ir noritējis veiksmīgi un godpilno 1. vietu izcīnījusi Laura Luīze Leinerte ar zirgu Passo no Baltic Equestrian Team. 2. vietu ieguvusi Tīna Dreimane ar zirgu Picasso no JJSK Meždruvas 1, kā arī 3. vietu ieguvusi Kristina Zomera ar zirgu Quanta Costa no JSK Mustangs. Tālāk 4. vietu ieguvusi Madara Pētersone ar zirgu vārdā Kapteinis Cukurs no JSK Princis, 5. vietu ieguvis Mārtiņš Pilders ar zirgu Hoogheid no JSK Zāgkalni, un 6. vietu ieguva Ance Anna Katkovska ar zirgu Falko no JJS.

  1. vietu maršrutā Nr. 9, pārvarot 120 cm augstus šķēršļus, ieguvusi Annika Veerpalu ar zirgu Quentina no Estonia/ Nõo RK, 2. vietu ieguvusi Karol-Kenneth Lootus ar zirgu Coolman no ESHKS, un 3. vieta piešķirta Guntaram Siliņam ar zirgu Swarovski no Mežstrazdiņiem. Savukārt 4. vietu ieguvis Andis Vārna ar zirgu Lerikona no Z/S “Lielceri”, 5. vietu dala Guntars Siliņš ar zirgu Galant un Aleksandrs Šakurovs ar zirgu Cabaletta no RJSK.

Maršrutā Nr. 10, pārvarot šķēršļu augstumu līdz 130 cm, 1. vietu godam izcīnījusi Krista Kliesmete ar zirgu Carlsons 102 no JJS, 2. vietu ieguvusi Annika Veerpalu ar zirgu Quentina no Estonia/ Nõo RK, savukārt 3. vieta ir Andim Vārnam ar zirgu Faryjan E no Z/S “Lielceri”. 4. vietu ieguvis Jaroslavs Trubanovs ar zirgu Pekhorka no SK Drostalas, 5. vietu ieguvusi Eva Fībiga ar zirgu Arcadio no SK TOP SPORT, un Aigars Bregže ar zirgu Val di Sole no Z/S “Lielceri” izcīnījis 6. vietu.

Maršrutā Nr. 11 godpilno 1. vietu izcīnīja Līva Dreimane ar zirgu Black Velvet no JJSK Meždruvas 1, 2. vietu izcīnīja Amanda Emīlija Bērziņa ar zirgu Dominiks no Z/S “Priežkalni”, bet 3. vietu izcīnīja Jennifer Mölder ar zirgu Lisette no Parnumaa RSK. 4. vietu ieguva Roberta Birzule ar zirgu Efeja no Ropažu Jātnieku kluba, 5. vietu ieguva Elizabete Maija Liepa ar zirgu Avatars no JJSK Meždruvas 1, un 6. vietu ieguva Rūta Treimane ar zirgu TIMS no JJS!

Kopumā šajā sezonā paredzēti trīs posmi, kuru laikā jātnieki krās punktus un cīnīsies par galvenajām balvām – ceļojumiem, kura galamērķi būs pārsteigums no organizatoru puses, kā arī citām vērtīgām balvām, sacenšoties jaunzirgu, bērnu, jauniešu līdz 25 gadu vecumam un pieaugušo konkurencēs.

Foto galerija: http://latvianhorses.lv/lv/gallery/jjs-turnira-1-posms-2018/

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika otrās un noslēdzošās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 29. un 30. augustā “Jauno Jātnieku skolā” valdīja svētku gaisotne –...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika pirmās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 11. un 12. julijā “Jauno Jātnieku skolā” notika pirmās sacensības konkūrā...

Skatīt vairāk

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk