Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

“Jauno Jātnieku skola” noslēdz 2018. gada sacensību sezonu

15. un 16. septembrī “Jauno Jātnieku skolas” sporta kompleksā bija dubultsvētki – noslēdzās “Jauno Jātnieku skolas” turnīra 3. posms, ar kuru noslēdzās šī gada aktīvā sacensību sezona, kur tika noskaidrots 2018. gada jātnieks, kas dosies ceļojumā ar “Vanilla Travel” uz Madridi.  Kā otrs nozīmīgs notikums Jauno Jātnieku skolas sporta centrā bija jaunā staļļa atklāšana.

 

“Jauno Jātnieku skolas” turnīra 3 posmos 2018. gada sezonas ietvaros sportisti krāja punktus 5 konkurencēs. Poniju klasē un ceļojumu uz Vīnes “Spāņu jāšanas skolu”, kas ir vienīgā pasaulē, kur turpina kultivēt klasiskās jāšanas renesanses tradīcijas, saņem Evita Jansone ar  Piparu JSK “Imakas”,  “Jauno Jātnieku skolas” kausu 2018. gadā vecumā līdz 16. gadiem iegūst Tīna Dreimane no JJSK “Meždruvas 1”. “Jauno Jātnieku skolas” kausu  2018. jaunzirgu konkurencē iegūst Guntars Siliņš ar zirgu Izaku no “Mežstrazdiņiem”. “Jauno Jātnieku skolas” kausa 2018. jātnieki līdz  25 gadu vecumam 1. vietu kopvērtējumā iegūst  Elīna Kalniņa no JS “Valmiermuiža”. “Jauno Jātnieku Skolas” turnīra galvenā balva – “Labākais jātnieks 2018. Sezonā”, kas pārvarēja 135cm augstumu, šogad aizceļo uz Igauniju Annikai Veerpalu no  RK “Noo”.

 

“Kopumā 2018 gada sezonu vērtēju veiksmīgi, it īpaši  pēdējo posmu, kurā bija pārsteidzoši daudz dalībnieki. Domāju, ka iemesls tam ir, kā jātnieki novērtē mūs un sporta kompleksa infastruktūru, kuru katru gadu pilnveidojam – vakar atvērām jaunu stalli papildus jau esošajiem. Mēs esam pateicīgi, ka mums ir tik labi atbalsta partneri un sponsori, kas atbalsta jātniekus un to zirgus ar balvām. Īpaši priecājamies par augošo atbalstītāju loku, kas ļauj attīstīties zirgu sportam, kas atspoguļojas skolas mazo jātnieku panākumos – redzam, kā mūsu skolas audzēkņi aug un šogad jau bija gatavi no “Vadības maršruta” spert pirmos soļus lielo maršrutu apgūšānā, kas jau ir 40 cm augsti. Ņemot vērā lielo dalībnieku interesi par mačiem, iespējams nākamgad būs jāmaina sacensību koncepts un jāorganizē sacensības trīs dienas – par to vēstīsim pirms sezonas sākuma. Bet vispirms plānojam tikties ar visiem ziemā jaunajā slēgtajā manēžā,”  stāsta par 2018.gada sezonu un  ieskicē nākotnes plānus “Jauno Jātnieku skolas” valdes locekle Elīna Dzenuško.

 

Savukārt par sacensību maršrutiem  stāsta sacensību maršrutu sastādītājs – Ivo Miķelsons: “Salikt kopā tik dažādus maršrutus un tos uzbūvēt karam sagatavotības līmenim, lai tas katram dalībniekam būtu interesanti un tajā paša laikā nesagādātu grūtības, ir izaicinošs darbs priekš manis. Vasaras sezonas laikā zirgu un jātnieki ir auguši meistarībā. Ja tik daudz starti kā mums šogad, tas nozīmē, ka jātniekiem un viņu zirgiem patīk “Jauno Jātnieku skolas” sporta kompleksā. Šajā posmā katrai kategorijai tika veidoti sarežģītāki maršruti, tajā paša laikā, lai tā būtu  ne tikai mācībstunda, bet  prieks. Līdz Eiropas līmenim Latvijas sportistiem vēl ir kur augt meistarībā, lai varētu pārstāvēt valsti Eiropas un pasaules mērogā, bet prieks, ka jaunā paaudze aug un trenējas.”

 

Sacensību fotostāsts fotogrāfes Sintijas Ermansones redzējumā būs pieejams apskatei jau oktobra vidū!

 

Rezultāti:


“Jauno Jātnieku skolas” kausa noslēdzošā posma maršruta Nr.2 uzvarētāji, kur sacentās jātnieki līdz 16 gadiem ar I un II grupas ponijiem. 1. vietā Marta Vildava ar Milky Way JSK “Princis”, 2. vietā Marta Aleksandra Jansone ar Minkakatina no JSK “Mustangs”, 3. vietā Evita Jansone ar Piparu no JSK “Imkas”, 4. vietā Nikola Marčenkova ar Džoniju no JSK “Mēmele”, 5. vietā Pēteris Pētersons ar Princi no JSK “Princis” un 6. vietā Hedi Voor-Voort ar Donna no RSK “Pärnumaa”.

 


3. maršruta uzvarētāji, kas pārvarēja 40cm. 1. vieta Anna Krūmiņa ar Alegro no “Agates sports”, 2.vietā Marija Kiričenko ar Peach boy no Z/S “Tīraines staļļi”, 3.vietā Jelizveta Reznuka ar Magic Dancer no “Ropažu jātnieki”. 4. vietā Anete Rozīte ar Timu no JJS. 5. vietā Margarita Binde ar Timu no JJS un 6. vietā Poļina Obrazeja ar Peach boy no “Tīraines staļļiem”.


4. maršruta uzvarētāji.1. vietas Hedi Voor-Voort ar Donnu no RSK Pärnumaa un Martai Aleksandrai Jansonei ar Minkakatinka no JSK “Mustangs”.2. vietas Emilijai Bermanei ar Deju ar vilkiem no JSK “Feniks” un Žannai Metus ar Floridu no JSK “Mustangs” 3. vietas Elīzai Staužai ar Kolšteunu Obelinski mo JSK “Eridana”. 4.vietas Edītei Vāgnerei ar Kapeiku no JSK “Īriss” un Agnijai Janelei ar Diamondu no Z/A “Kocēni”. 5. vietas Beatrisei Balamai ar Polermo no JJS un Heidijai Krastiņai ar Gluosnis no JK “Saldus”. 6.vietas Elizabetei Kristai Jurašai ar Andžellu N no Z/A “Kocēni” un Annai Rijniecei ar Sezamu no JSK “Laimes zeme”.

 

5. maršruta uzvarētāji, kas pārvarēja 100 cm augstus šķēršļus.1. vietā Laura Luīze Leinerte ar Passo no “Baltic Equetrian Team” un Odrija Roberta Brālēna ar Cielavu no Z/A “Kocēni”.2. vietā Terēze Zalte ar Gandoru no Z/A “Kocēni” un Ketija Bērzkalēja ar Dreifu no JSK “Princis”. 3. vietā Unga Egendorfa ar Lēdiju no JSK “Demora” un Terēze Zalte ar Cipelli2 no Z/A “Kocēni”. 4. vietā Anna Šellere ar Chikitu no JSK “Teflas” un Laura Luīze Leinerte ar Chaunas no “Baltic Equestrian Team”. 5. vietā Anastasija Popova ar Lambo no Z/S ” Tīraines staļļi” un Karlīna Adata ar Cleopatru no Z/A “Kocēni”. 6. vietā Ieva Ziemele ar Eklēru no JSK “Mežstrazdiņi” un Elīza Ozoliņa ar Legolass no JSK “Fēniks”.


6. maršruta uzvarētāji. Maršruta augstums 110cm. 1. vietā Terēze Zalte ar Cairos no Z/A ” Kocēni” un Tīna Dreimane ar Luis no JJDK Meždruvas 1. 2. vietā Kristina Zomera ar Quanta Costa no JSK Mustangs un Tīns Dreimane ar Picasso no JJSK “Meždruvas”. 3. vietā Kippen Närep ar Rosehill Fascination no Ruila Tall un Sintija Grundštoka ar Pandors no JSK “Princis”. 4. vietā Mārtiņš Pilders ar Rigli -Vu no SIA ” Burtnieku Zirgaudzētva” un Māgdalēna Pildere ar Hoogheid no JSK “Zāgklani”. 5. vietā Giedrus Butkus ar Carot no Bitaičiu žirgai un Signe Melkina ar Kārli no JSK “EquiLat. 6. vietā Janely Saar ar Ilsonne V Bareelhov no Pärnumiaa RSK un Unda Egendorfa  ar Lēdiju no JSK “Demora”.


7. maršruta uzvarētāji, kas pārvarēja 120cm augstumu. 1. vietā Ģirts Bricis ar Hugo V no RJSK Sport De Lux, 2. vietā Kristina Zomera ar Qounta Costa JSK “Mustangs”, 3. vietā Magdalēna Pildere ar Hoogheid no JSK “Zāgkalni”, 4. vietā Eva Fībiga ar Parnel Argus no “Top Sport”, 5. vietā Guna Vasiļjeva ar Cristālu no JJS un 6. vietā Andris Vārna ar Chacdina no Z/S “Lielceri”.

 

8. maršrutā. 1.vietā Kristina Zomera ar Quanta Costa no JSK “Mustangs”, 2. vietā Laura Luīze Leinerte ar Passo no “Baltic Equiastian team” 3 vietā arī Laura Luīze Leinerte ar zirgu Chuanas no Baltic Equestrian Team, 4. vietā Annija Vārna ar Candy JSK “Kriķi”, 5. vietā Elizabete Rasmussena ar Sonāti no Z/A “Kocēni”, 6. vietā Unda Edendorfa ar Lēdiju no JSK “Demora”.

 

Maršrutā 9A, kur sacentās jātnieki līdz 16 gadiem, pārvarot 110cm augstumu, 1. vietu ieguva Markuss Robers ar Lango no JSK “Mustangs”, 2. vietā Tīna Dreimane ar Picasso no JSAK “Meždruvas 1”, 3. vietā Saskia Maripuu ar Deal or No Deal no RK “Viljandimaa”, 4. vietā Gabriela Austvika ar Talisman S Picobello no JJS, 5. vietā Zane Rūse ar Aģentu no “Valmiermuižas Jātnieku skolas, 6. vietā Tīna Dreimane ar Luis no JJSK “Meždruvas 1”.

 

Jauno Jātnieku skolas kausu 2018. gadā vecumā līdz 16. gadiem iegūst Tīna Dreimane no JJSK “Meždruvas 1”, 2. vietā aiz sevis atstājot Markusu Robertu Vasiļjevu no JSK “Mustangs”. 3, vietā Kristina Zomera no JSK “Mustangs”.


9B maršrutā, kur piedalās jātnieki ar zirgiem līdz 5 gadu vecumam. 1. vietā Teet Juul ar zirgu Henrieette no “EST”, 2. vietā Laura Penel ar Iniesta D no Z/S “Lielceri”, 3. vietā Guntars Siliņš ar Izaku no “Mežstrazdiņi”, 4. vietā Toms Andrejs arIrano Step no JSK “Equilat”, 5. vietā Ivo Ots ar Candour Esqui no RSK “Märjamaa”, 6. vietā Terēza Zalte ar Copelli2 no Z/A “Kocēni”.


Jauno Jātnieku skolas kausu 2018. jaunzirgu konkurencē iegūst Guntars Siliņš ar zirgu Izaku no “Mežstrazdiņiem” 2. vietā aiz sevis atstājot Lauru Peneli ar zirgu Iniesta D no Z/S “Lielceri”. 3. vietā Elīna Kaimiņa ar zirgu Pablo no Z/A “Kocēni”.


13. maršruta (iepriekš 9c) uzvarētāji, kas pārvarēja 110 cm augstumu. 1. vietā Gabija Venciute ar Qieen B no Bitaičiu žirgai, 2. vietā Adriāna Anna Arāja ar Conterina no RJSK “Sport de Lux”, 3. vietā Eva Fībiga ar Parnell Argus no “Top Sport”, 4. vietā Taisi Viire ar Baleriin no RSK “Parnumaa”, 5. vietā Danielius Gutkauskas ar Cendila no D.G. Horses un Terēze Zalte ar Gandora no Z/A “Kocēni” un 6. vietā Danielius Gutkauskas ar Perloja no D.G. Horses.


“Jauno Jātnieku skolas” kausa 2018. gada jātnieki līdz 25 gadu vecumam 1. vietu kopvērtējumā iegūst Elīna Kalniņa no JS “Valmiermuiža”, 2. vietu Magdalēna Pildere no JSK “Zāgkalni” un 3. vietā Elizbete Krista Juraša no Z/a Kocēni.

 

10. maršruta uzvarētāji, kas pārvarēja 125cm augstumu. 1. vieta Janely Saar ar Ilsonne V no RSK Parnumaa, 2. vietā Annika Veerpalu ar Quentina no “Noo RK/Estonia”, 3. vietā Agnese Kroiča ar Luzi no “Veti Active”, 4. vietā Andis Vārna ar Conrouet no “Lielceri”, 5. vietā Elizabete Krista Juraša ar Lagūna N no Z/A “Kocēni” un 6. vietā Līga Pētersone ar Libertu no JSK “Princis”. Balvas no Torpol.

 

“Jauno Jātnieku skolas” kausa 2018. jātnieki līdz  25 gadu vecumam 1. vietu kopvērtējumā iegūst  Elīna Kalniņa no JS “Valmiermuiža”, 2. vietu Magdalēna Pildere no JSK “Zāgkalni” un 3. vietā Elizbete Krista Juraša no Z/a Kocēni.

 

11. maršruta uzvarētāji, kas pārvarēja 135 cm. 1. vietā Annika Veerpalu ar Quentina no Noo RK, 2. Vietā Aigars Bregže ar Avellyna no Z/S Lielceri, 3. Vietā Guna Vasiļjeva ar Cristālu no JJS, 4. Vietā Gustone ar Cadesta no RJSK Sport de Lux, 5. Vietā Jaroslavs Trubanovs ar Perhorku no SK Drostalas un 6. vietā Guntars Siliņš ar Gallant no Mežstrazdiņiem.


Maršruta 12. uzvarētāji, kas pārvarēja 60 cm augstumu. 1. Vietā Hedi Voor-Voort ar zirgu Donna no RSK
Parnumā, 2.vietā Anete Freiberga ar Tra-la-lā no JK Saldus, 3. vietā Marta Vildava ar Milky Way no JSK Princis, 4. vietā Beatrise Balama ar TalismanS Picobello Z no JJS, 5. vietā Nikola Marčenkova JSK Mēmeles un 6. Vietā Elza Buša ar Zibeni Makvīnu no JSK Zāgkalni. Balvas no Eggersman.

 

“Jauno Jātnieku skolas” kausu  2018. jaunzirgu konkurencē iegūst Guntars Siliņš ar zirgu Izaku no “Mežstrazdiņiem” 2. vietā aiz sevis atstājot Lauru Peneli ar zirgu Iniesta D no Z/S “Lielceri”. 3. vietā Elīna Kaimiņa ar zirgu Pablo no Z/A “Kocēni”

 

13. maršruta (iepriekš 9c) uzvarētāji.1. vietā Gabija Venciute ar Qieen B no Bitaičiu žirgai, 2. vietā Adriāna Anna Arāja ar Conterina no RJSK “Sport de Lux”, 3. vietā Eva Fībiga ar Parnell Argus no “Top Sport”, 4. vietā Taisi Viire ar Baleriin no RSK “Parnumaa”, 5. vietā Danielius Gutkauskas ar Cendila no D.G. Horses un Terēze Zalte ar Gandora no Z/A “Kocēni” un 6. vietā Danielius Gutkauskas ar Perloja no D.G. Horses.

 

Sacensības atbalsta: Latvijas Jātnieku Federācija, Inčukalna novada dome, Vanilla Travel, “ARS”, Balticovo, British Horse Society, “Abavas” vīna darītava, “Paulig”, zirglietu veikals „Kentaurs”, “Knauf”, “Very Bery”, zirglietu veikals „Zirgu stallis”, „Havens”, zirgam.lv ,”Radio Tev”, “Radio Skonto”, “What Car”, “Profi”, “Pien Spa”, “Eggersmann”un  “Torpol Baltija”.

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika otrās un noslēdzošās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 29. un 30. augustā “Jauno Jātnieku skolā” valdīja svētku gaisotne –...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika pirmās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 11. un 12. julijā “Jauno Jātnieku skolā” notika pirmās sacensības konkūrā...

Skatīt vairāk

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk