Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

Jauno Jātnieku skola paplašinās!

Šogad, tuvojoties jaunajai āra sacensību sezonai, Jauno Jātnieku skola paplašinās visos virzienos, gan virtuāli, gan reālajā dzīvē, tāpat palielinājies šogad plānoto sacensību skaits un norises ilgums.

Šogad Jauno Jātnieku skolas sporta bāzē Inčukalnā, „Zustrenēs” plānotas piecas sacensības. Pirmās Jauno Jātnieku skolas 5 gadu jubilejas sacensības notiks jau 1.maijā.

 

Jauno Jātnieku skolas sacensību grafiks 2012.gadā:

  • 1.maijs – Jauno Jātnieku skolas 5 gadu jubilejas sacensības
  • 14. – 15. jūlijs – Latvijas Jātnieku Federācijas kausa 3.posms kopā ar „Viktorijas kausu 2012”
  • 20. – 22.jūlijs – Baltic Open 2012 – sacensības ar ārvalstu sportistu dalību
  • 11. – 12.augusts – Vislatvijas Zirgu dienas
  • 22.septembris – „Zelta rudens 2012”

Visās sacensībās turpināsim jau iesāktās tradīcijas – 1.maijā atkal cienāsim ar ievārījuma maizēm, šoreiz būs arī karsta zupa, darbosies sportistu jau iemīļotā Inciema kafejnīca „Pansija”, dalīsim jubilejas torti, galvenā maršruta uzvarētāja palīgs dāvanā saņems šūpuļtīktu, bet zirga saimnieks šampanieti. Šoreiz īpaši esam domājuši par tiem sportistiem, kuri startē ar lielu zirgu skaitu vairākos maršrutos – visi sportisti, kuri startēs vairāk kā piecas reizes saņems 50% atlaidi starta naudai katram startam!

Papildus naudas balvām būs arī dažādi citi pārsteigumi, par kuriem gādās mūsu atbalstītāji Inčukalna Dome, “Henkel”, “Vanilla Travel” , “3GW”, “Fazer”, “Pūre”, Valmieras Piens, “Eggersmann”, “Magnum Vet”, “Baileys”, “Hoeveler”, “Havens”, “Staburadze”, “Laima”, “Body Shop”, “Jumava”, Latvijas Avīze, “Klondaika”, “Kuusakoski”, kafejnīca “Pansija”.

Šogad Jauno Jātnieku skolai pievienojušās arī trīs sportistes – Santa Šteinberga, Anita Žarinova un Elīna Raščevska – tas ir vēl viens solis paplašināšanās un izaugsmes virzienā. Uzsākot jauno sacensību sezonu esam paplašinājušies arī virtuāli, izveidojot Jauno Jātnieku skolas lapu Draugiem.lv/jjs, kurā varēs sekot līdzi visiem aktuālajiem notikumiem un jaunumiem. Ar Draugiem.lv arī esam vienojušies par informatīvo atbalstu uz visām mūsu rīkotajām sacensībām šajā sezonā Inčukalnā. Mūs turpinās atbalstīt arī „Latvijas Avīze” un „Praktiskais latvietis”.

Tieši jaunizveidotajā draugiem.lv/jjs lapā varēs uzzināt „operatīvo” informāciju no notikuma vietas visātrāk, piemēram, noteikti aktīvi informēsim visus mājās palicējus par procesiem, kas notiek mūsu lielās talkas laikā 21.aprīlī! Uz talku aicināti visi strādāt un palīdzēt gribētāji. Talkas sākums 10:00, norises vieta – Inčukalns, „Zustrenes”, līdzi jāņem darba drēbes un labs noskaņojums, par pudienām gādās Jauno Jātnieku skola. Pieteikties talkai var, rakstot info@latvianhorses.lv

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika otrās un noslēdzošās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 29. un 30. augustā “Jauno Jātnieku skolā” valdīja svētku gaisotne –...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika pirmās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 11. un 12. julijā “Jauno Jātnieku skolā” notika pirmās sacensības konkūrā...

Skatīt vairāk

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk