Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

Jauno Jātnieku skola pārsteidz ar jaunumiem 2015. gada sezonas turnīros

Jauno Jātnieku skolas organizētajā turnīrā šogad ir plānoti vairāki jaunumi. Sacensības notiks nevis vienas, bet divu dienu garumā, un papildus tiks organizēti izglītojoši semināri. Kā arī balvas šogad būs cīņas vērtas, pateicoties sponsoru atbalstam.

 “Katru gadu jātnieku skaits Inčukalna sacensībās ievērojami palielinās, tāpēc arī organizatori nolēma šogad turnīru rīkot nevis vienu, bet divas dienas. Ļoti svarīga ir jauno jātnieku izglītošana, tāpēc ar šo sezonu turnīrā iekļaujam arī semināru, lai palielinātu ne tikai jātnieku praktiskās iemaņas, bet arī teorētiskās zināšanas. Pirmo sacensību seminārā tiks apskatītas tādas tēmas kā etiķete un uzvedība sacensībās, maršrutu veidi un sacensību noteikumi. Seminārs ir bez maksas un to iesakām apmeklēt ikvienam interesentam”- tā atklāj sacensību tiesnese Inga Miķelsone.

Seminārs notiks 23. maijā 9:00 – 10:00. To vadīs starptautiskās kategorijas tiesnese Inga Miķelsone un starptautiskās kategorijas maršrutu sastādītājs Ivo Miķelsons. Visiem semināra dalībniekiem tiks nodrošinātas arī brokastis.

Pirmā sacensību diena sāksies ar semināru, pēc tam ir paredzēti maršruti bērniem – vadības maršruts, kurā jātnieki saņems vērtējumus, 50 cm maršruts bērniem ar ponijiem, kā arī jauniem jātniekiem vai jauniem zirgiem, un atvērtie maršruti ar šķēršļu augstumu 80 cm, 100 cm, 110 cm un 120 cm. Savukārt otrajā sacensību dienā paredzēti maršruti ar nedaudz paaugstinātu grūtības pakāpi, kurā jātnieki sacentīsies maršrutos ar augstumu 60cm, 100cm, 110cm 120cm un 130cm. Šogad jātnieki turnīra ieskaites punktus krās sekojošās konkurencēs: jātnieki ar I un II grupas ponijiem, jātnieki līdz 16 gadu vecumam, jātnieki ar zirgiem līdz 5 gadu vecumam un arī jātnieki līdz 25 gadu vecumam.

Pateicoties turnīra atbalstītājam Vanilla Travel, finālā septembrī kopvērtējuma uzvarētājs poniju jātnieku konkurencē dosies ceļojumā uz Vīni, kur apmeklēs slaveno Spāņu jāšanas skolu. Toties jaunzirgu, jātnieku līdz 16 g.v. un jātnieku līdz 25 g.v. konkurencēs sportisti cīnisies par jūras ceļojumiem ar Tallink un naudas balvām. Jātnieki sacentīsies trīs turnīra posmos un uzvarētājs tiks noskaidrots finālā 20. septembrī.

Sacenību nolikums 

Pieteikšanās

JJS turnīra posmi 2015. gadā:

  • posms 23.-24. maijā
  • posms 29.-30. augustā
  • posms 19.-20. septembrī – fināls

 

Turnīru organizē Jauno Jātnieku skola sadarbībā ar Latvijas Jātnieku Federāciju.

Turnīru atbalsta: LJF, PATA AB, Vanilla Travel, ARS, Pūre, Fazer, Havens, Plastikas ķirurģijas klīnika, Dobeles Dzirnavnieks, Flisi, Ģimenes vīna darītava “Abavas”, Ceano Cosmetics, Pien Spa, Vespucci, Eggersmann, Fresh Flame Factory, Alveta, Henkel, Baileys, Hotel Mercure Riga.

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika otrās un noslēdzošās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 29. un 30. augustā “Jauno Jātnieku skolā” valdīja svētku gaisotne –...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika pirmās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 11. un 12. julijā “Jauno Jātnieku skolā” notika pirmās sacensības konkūrā...

Skatīt vairāk

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk