Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

Jauno Jātnieku skola sadarbībā ar N. Dreimani izveidojusi Reitterapijas rokasgrāmatu

Jauno Jātnieku skola ar prieku paziņo, ka ir tapusi elektroniskā rokasgrāmata par reitterapiju, kuras autore ir Natālija Dreimane, kvalificēta reitterapijas instruktore ar augstāko pedagoģisko un zootehnisko izglītību un vairāk kā 20 gadu pieredzi darbā ar zirgiem.
Rokasgrāmata ir tapusi Eiropas Sociālā fonda projekta ietvaros un pieejama Jauno Jātnieku skolas mājas lapā www.latvianhorses.lv elektroniskā veidā, bez maksas. Kā jau iepriekš tika ziņots – Jauno Jātnieku skola 2013. gada nogalē rīkoja informatīvu semināru un septiņu dienu nometni brīvprātīgajiem, kuras galvenais temats bija reitterapija- ārstēšanas un terapijas metode, kurā galvenais ārsts ir zirgs. Seminārā lekcijas par reitterapiju un ar to saistītajām tēmām – rehabilitāciju, psihoterapiju, invalīdu sportu, kā arī zoopsiholoģiju lasīja gan eksperti no Latvijas, gan no Igaunijas. Turklāt nometnes dalībniekiem bija iespēja gūt praktisku pieredzi, profesionālu reitterapeitu vadībā darbojoties ar zirgiem, kas ikdienā tiek izmantoti reitterapijai, kā arī izprotot nodarbību norisi. Nometnes mērķis bija popularizēt reitterapiju un iedrošināt izmantot to cilvēku, kurus var ārstēt ar reitterapiju un to līdzcilvēku vidū. Rokasgrāmata kalpo kā turpinājums nometnē un seminārā iesāktajam, sniedzot ieskatu reitterapijas specialitātē. Šoreiz uzsvars tiek likts uz tiem cilvēkiem, kuriem ikdienā jau ir saskarsme ar zirgiem, lai sniegtu priekšstatu par terapijas specifiku un niansēm, kā arī kalpotu par papildus stimulu apgūt reitterapeita specialitāti īpašos kursos. Grāmata ir brīvi pieejama Jauno Jātnieku skolas mājas lapā latvianhorses.lv. Tajā pašā laikā Jauno Jātnieku skola atgādina: lai nodarbotos ar reitterapiju ir nepieciešams iegūt profesionālo kvalifikāciju. Lai arī rokasgrāmatā ir sniegta praktiska informācija par nodarbību norisi, tā ir paredzēta tikai informatīvam nolūkam un nedod tiesības nodarboties ar reitterapiju bez attiecīga sertifikāta. Tāpat Jauno Jātnieku skola uzsver, ka reitterapija, tāpat kā jebkura cita ārstniecības metode, ir jāsaskaņo ar savu ārstējošo ārstu. Biedrība cer, ka grāmata padziļinās izpratni par reitterapiju un iedrošinās izmantot to kā ārstniecisko metodi cilvēku, kurus var ārstēt ar reitterapiju, un to līdzcilvēku vidū. 92,07% no projekta finansēja Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrēja Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.
Reitterapijas_Rokasgramata_Natalija_Dreimane_JJS_2014

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika otrās un noslēdzošās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 29. un 30. augustā “Jauno Jātnieku skolā” valdīja svētku gaisotne –...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika pirmās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 11. un 12. julijā “Jauno Jātnieku skolā” notika pirmās sacensības konkūrā...

Skatīt vairāk

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk