“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika pirmās šīs sezonas sacensības

 

Šajā nedēļas nogalē, 11. un 12. julijā “Jauno Jātnieku skolā” notika pirmās sacensības konkūrā 2020. gada sezonā, kas pulcēja jātniekus no visām Baltijas valstīm. Sacensību labāko rezultātu, pārlecot 135. cm šķērsli, uzrādīja Kristaps Neretnieks ar zirgu Camerlane.

“Jauno Jātnieku skolā” divu dienu garumā norisinājās sacensības konkurā, kur jātnieku dažādās vecuma grupās un grūtības pakāpēs izleca kopā ar zirgiem 13. maršrutus.

“Mēs priecājamies atkal satikties ar visiem mūsu jātniekiem, paldies tālajiem ciemiņiem, kas ik gadu priecē mūs ar savu klātbūtni. Pēc garās pauzes bijām sailgojušies redzēt viens otru un novērtējam katru no Jums. Ceram tikties vēl kuplākā skaitā augusta nogalē,” Elīna Dzenuško “Jauno Jātnieku skolas” vadītāja.

“Man jāsāk ar vārdiem, ka ir patiess prieks par jātnieku un mūsu organizatoru iespēju satikties klātienē.  Daudziem šīs bija vienas no pirmajām sacensībām šajā sezonā, bet neskatoties uz to jātnieku un zirgu sasniegumus vērtēju labi. Šogad varu uzslavēt laukuma kvalitāti. Prieks, ka skatītāji arī bija sabraukuši, lai vērotu sacensības, kā arī tirgotāji radīja jauku pasākuma atmosfēru. Mums visiem bija liels atkalsatikšanās prieks. Protams, mans mīļākais maršruts ir vadības maršruts, jo redzu, kā aug jaunā paaudze, kura kopā ar treneriem nopietni gatavojas šim maršrutam. Grūtības ziņā gan tehniski grūtākais bija maršruts, kurā jātniekiem bija jāpārvar 135 cm augstums, kas ne visiem ir pa spēkam. Bet tieši šajā maršrutā bija iespēja redzēt vienu no Latvijas labākajiem jātniekiem Kristapu Neretnieku, kas Latvijā ir reti sastopams, no kura jātnieki daudz varēja un var mācīties,” stāsta sacensību galvenā tiesnese Inga Miķelsone.

Nākamās sacensības “Jauno Jātnieku skolā” 29. un 30. augustā.

Sacensības atbalsta: Latvijas Jātnieku Federācija, Inčukalna novada dome, “ARS”, British Horse Society, , “Paulig”, zirglietu veikals „Kentaurs”, “Knauf”, „Havens”, zirgam.lv ,”Radio Tev”, “Radio Skonto”, “What Car”, “Profi”, “Arčers”, “ACB”.

Sacensību rezultāti

 

 

Maršruts Nr.1 – vadības maršruts.

Maršrutā Nr. 2, kurā piedalījās jātnieki līdz 16 gadiem ar I un II grupas ponijiem un pārvarēja 60 cm augstus šķēršļus. 1. vietā Roberta Birzule ar zirgu Arafat, 2. vietā Līva Dreimane ar Black Velvet, 3. vietā Dinija Zīberga ar zirgu Efekts, 4. vietā Māra Buša ar Zibeni Makvīnu un 5.vietā ar zirgu Eiro, 6. vietā Margarita Binde ar Timu. Maršrutu atbalsta veikals “Kentaurs”, kā arī ziedi  no “Ziedu pasaka”.

Maršrutā Nr. 3, kur dalībnieki vecumā līdz 10 gadiem pārvarēja 40 cm augstus šķēršļus uzvarēja Pauline Van Engelande ar Black Velvet, 2. vietā Sannija Kociņa ar Lambiek, 3. vietā Paula-Agate Nīkrence ar Raela, 4. vietā Miķelis Ģīlis ar Timu, 5. vietā Justīne Treija ar Peach Boy un 6. vietā Kate Ose ar zirgu Viki. Apsveicam! Ziedi no “Ziedu pasaka”.

Maršrutā Nr.4, kur jātnieki pārvarēja 80 cm augstus šķēršļus uz ātrumu, uzvarēja Roberta Birzule ar zirgu Arafatu ieguva pirmo vieto, aiz sevis atstājot Elizabeti Voiku ar Rozmarīnu. Godpilnajā 3.vietā Gabriella Austvika ar Bee-Ice, 4.vietā Jogita Baltmane ar Lefo, 5.vietā Evelīna Ģeidāne ar Dakāru un 6.vietā Laura Ziemele ar Junonu. Maršrutu atbalsta “Gandrs”, ziedi no “Ziedu pasaka”.

Maršrutā Nr.5, kas ir ātruma maršruts bez ierobežojumiem, un kur jātniekam jāpārvar 100cm šķērslis uzvarēja Kate Laicāne ar zirgu Talisman’s Picobello Z otrā vietā atstājot Litu Ciprusi ar Astoriju. 3.vietā Agnese Tišuņina ar Alazaru, 4. vietā Dana Voitova ar Armilu, 5. vietā Elizabete Voika ar Rozmarīnu un 6.vietā Veronika Īvāne ar zirgu vārdā Zibens. Maršrutu atbalsta:”Knauf Latvija”.

Maršrutā Nr. 6, kur jātnieki pārvarēja 110cm bez ierobežojumiem uzvarēja sportists no Lietuvas – Laimondas Škėrys ar zirgu Lolola, 2. vietā Laura Martinavičiūtė ar zirgu Modest van den Eik, 3.Ieva Labenskytė ar zirgu Chitas, 4.Ance Anna Katkovska ar Irving del Masset, 5. vietā Anna Juraša ar Fazānu, 6.vietā Terēze Zalte ar Zondeira. Maršrutu atbalsta  Zirgam.lv un ziedi no “Ziedu pasaka”.

Maršrutā Nr. 7, kur jātnieki pārvarēja 120cm šķēršļu augstumu uzvarēja lietuviešu sportists Pranas Milkintas ar Giete de Bloomerd, 2. vietā Laura Martinavičiūtė ar Modest van den Eik, 3.vietā Krista Kliesmete ar Centurio, 4.vietā Signe Melkina ar Karlis, 5.vietā Ance Anna Katkovska ar Irving del Masset un 6.vietā Rugilė Petravičiūte ar Numo. Maršrutu atbalsta “Paulig Latvija” un ziedi no “Ziedu pasaka”.

Maršrutā 8A, kurā piedalījās bērni līdz 14 gadu vecumam, pārvarot 100cm augstus šķēršļus, uzvaŗeja Līva Dreimane ar Picasso. 2 vieta Odrijai Robertai Brālēnai ar zirgu Cielava, 3. vietā Līvai Dreimanei Odalisque De Monty, 4. vietā Anna Salmiņa ar Calgary Du Seigneur, 5. vietā Maira Zimarska ar Ekvīnu un 6. vietā Jennifer Saar ar zirgu Tierra Del Fuego. Ziedi no “Ziedu pasaka”.

 

Maršrutā 8B, kur jātnieki parvarēja 100 cm šķēršļus divās fāzēs uzvarēja lietuvas sportiste Ieva Labenskyte  ar Chitas, 2. vietā Ilze Krūmiņa ar Kurtu, 3. vietā Marta Ločmele ar Cleo, 4. vietā Birgita Adler ar Domingo, 5.vietā Katrīna Toma ar Pandors un 6.vietā Rendija Kivkucāne ar Recorda. Maršrutu atbalsta “Vesels Zirgs” un ziedi no “Ziedu pasaka”.

Maršrutā Nr. 9, kur jātnieki bez ierobežojumiem pārvarēja 110cm augstus šķēršļus uzvarēja Laimondas Skėreys ar Lololu, 2. vietā Amanda Zariņa ar Clea, 3. vietā Līga Pētersone, 4. vietā Laura Ziemele ar Junonu, 5. vietā Janely Saar ar Laru, 6. vietā Regina Rahula ar Invitel. Maršrutu atbalsta “Paulig Latvija” ziedi no “Ziedu pasaka”.

Maršrutā Nr. 10 uzvarēja lietuvietis Laimondas Skėrys Capiluda Z, 2. vietā Krista Kliesmete ar Centurio, 3. vietā Rugilė Petravičiūtė ar Kolonia, 4. vietā Laura Martinavičiūte, 5. vietā Laimondas Skėrys ar Captain Sparrow, 6. vietā Pranas Milkintas ar Giete de Bloomerd.

Maršrutā Nr. 11, kur jātnieki pārvarēja 135 cm augstumu pirmo vietu ieguva Kristaps Neretnieks ar Camerlane un otrā vietā ar zirgu Tako Dilait, 3. vietā Sabīne Siliņa ar Fantast, 4. Vietā Aleksandrs Šakurovs ar Cross, 5. vietā Jaroslavs Trubanovs ar Pekhorka, 6. Vietā Janely Saar ar Ilsonne V Bareelhof.

Maršrutā Nr. 12., kur jātnieki ar zirgiem pārvarēja 60 cm augstus sķēršļus. 1. vietā Elizabete Voika ar Rormarīnu, 2. vietā Beatrise Balama ar Lalibelu, 3. vietā Kristi Püümann ar FP PALASI, 4.vietā Marija Darmudasa ar Atticus, 5. vietā Ance Anna Katkovska ar Falko, 6.vietā Rūta Treimane ar Amberu. Maršrutu atbalsta “Havens”.

 

 

 

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika otrās un noslēdzošās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 29. un 30. augustā “Jauno Jātnieku skolā” valdīja svētku gaisotne –...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika pirmās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 11. un 12. julijā “Jauno Jātnieku skolā” notika pirmās sacensības konkūrā...

Skatīt vairāk

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk