Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

Jauno Jātnieku skolas jaunajā manēžā notiks Latvijas Dzelzceļa Ziemassvētku kauss!

21. decembrī Jauno Jātnieku skolas sporta centrā notiks šī gada pēdējās sacensības – Latvijas Dzelceļa Ziemassvētku kauss, kas ir plānots ne tikai kā Ziemassvētku gaidīšanas pasākums, bet arī plašas sacensības ar iespaidīgu balvu fondu. 

Šīs sacensības ir Jauno Jātnieku skolas Ziemassvētku dāvana Latvijas jātniekiem;  organizatori ir parūpējušies par īpašu atmosfēru – jātnieki, treneri un citi jāšanas sporta draugi varēs apspriest šī gada veiksmes un nākamā gada plānus, dzerot aromātiskus ziemassvētku  dzērienus, cienājoties ar  piparkūkām un  karstu zupu, bet par kārdinošām balvām uzvarētājiem būs parūpējušies sacensību sponsori.

“Tuvojas Ziemassvētku  – dāvināšanas laiks, tāpēc vēlamies sniegt mūsu jātniekiem pēc iespējas vairāk. Tas bija galvenais iemesls, kāpēc izlēmām rīkot sacensības jaunajā manēžā jau šogad, iemēģināt jaunos šķēršļus un arī pietiekami motivēt sportistus ar labām balvām. Sacensībās būs 4 maršruti – pats mazākais būs 50 cm bērniem, bet lielākais – Latvijas Dzelzceļa kauss būs maršruts ar šķēršļu augstumu 120 cm. Mēs, Jauno Jātnieku skolas komanda, vēlamies pateikties jātniekiem, kas ir bijuši lojāli mums visas sezonas garumā, šī bija lieliska sacensību sezona ar vēl nebijušu dalībnieku skaitu, un  ir pamats domāt, ka nākamā būs vēl labāka un kopā būsim vēl vairāk,” – tā sacensību organizatore Zane Ģīle.

Jauno Jātnieku skola aicina ikvienu – kā sportistus, tā skatītājus, izbaudīt šīs sezonas noslēdzošo pasākumu, sekot līdzi spraigai konkurencei maršrutos un priecāties par sportistu panākumiem. Neskatoties uz sacensību sezonas noslēgšanos, Jauno Jātnieku skola turpina uzņemt jaunus audzēkņus un aicina apmeklēt jāšanas nodarbības, kas ziemas sezonā notiek jaunajā jāšanas manēžā, kā arī  privāto zirgu īpašniekiem izmantot Jauno Jātnieku skolas manēžu treniņiem.

Pasākumu organizē: Jauno Jātnieku skola, sadarbībā ar SIA “LDZ infrastruktūra”

Sacensību atbalstītāji: Latvijas Jātnieku Federācija, Vanilla Travel, Ģimenes vīna darītava “Abavas”, Ceano Cosmetics, Pien Spa, ARS, Havens, Lexa, Baileys.

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika otrās un noslēdzošās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 29. un 30. augustā “Jauno Jātnieku skolā” valdīja svētku gaisotne –...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika pirmās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 11. un 12. julijā “Jauno Jātnieku skolā” notika pirmās sacensības konkūrā...

Skatīt vairāk

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk