Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

“Jauno Jātnieku skolas” kausa III posms noslēgs vasaras sezonu

15. un 16. septembrī  visi interesenti aicināti uz vasaras sezonas noslēgumu jau no plkst. 9:00, kur notiks “Jauno Jātnieku skolas” kausa III posms konkurā Inčukalna nov., „Zustrenes”, Jauno Jātnieku skolas Sporta centrā. Ar šo posmu noslēgsies šī gada aktīvā sacensību sezona, kur tiks noskaidrots “Gada jātnieks”, kas dosies ceļojumā ar “Vanilla Travel” uz Madridi un poniju klases jātnieks, kas dosies uz Vīni, lai apskatītu “Spāņu jāšanas skolu”, kas ir vienīgā pasaulē (iekļauta UNESCO cilvēces kultūras mantojuma sarakstā), kur tiek praktizētas jau vairāk nekā 450 gadus klasiskās jāšanas renesanses tradīcijas. Ieeja pasākumā bez maksas.

 

“Jauno Jātnieku skolas” turnīra 3 posmos  sportisti krāj punktus 5  konkurencēs: jātnieki ar I un II grupas ponijiem, jātnieki līdz 16 gadu vecumam, jātnieki ar zirgiem līdz 5 gadu vecumam, jātnieki līdz 25 gadu vecumam un labākais JJS jātnieks 2018. gada sezonā.

 

“2018. gada sezona priecē mūs kā sacensību rīkotājus, pulcējot vēl nebijušu skaitu ar jātniekiem, kas liecina, ka jātniekiem un viņu zirgiem patīk pie mums. Katru gadu investējam attīstībā, lai pulcētu arvien kuplāku skaitu jātniekus un zirgus ne tikai sacensībās, bet arī ikdienā. Pagājušās sezonas noslēgumā nomainījām jāšanas laukuma segumu, un šogad sacensības priecē ar patīkamu un kvalitatīvu smilti, ko jātnieki ir novērtējuši, jo ved jaunzirgus uz sacensībām un ikdienā, lai tie iepazītos ar īstu laukumu. Šī gada jauninājums ir noslēdzošajā sacensību posmā, kur papildus varēs startēt jātnieki konkūrā līdz 10 gadu vecumam, pārvarot 40cm augstumu.  Viens no iemesliem, ka mūsu pašu jātnieki, kas trenējas Jauno Jātnieku skolā ir izauguši no iesācēju – Vadības maršruta, bet nākošais jau ir turnīra ieskaites maršruts, kur jātniekiem jāpārvar 60 cm augstums, bet šajā posmā jaunie jātnieki varēs izmēģināt spēkus, pārvarot 40 cm augstus šķēršļus, lai nākmgad jau turpinātu pārvarēt augstākus škēršļus.

 

Runājot par nākotnes attīstības plāniem, šajā rudenī plānojam pabeigt slēgto manēžu, kā arī Jauno Jātnieku Skolas kausa III posmā sacensību noslēgumā atklāsim jauno stalli, kur sestdien vakarā, noslēdzoties sacensībām, visi jātieki un zirgu īpašnieki aicinātu uz staļļa atklāšanas svētkiem, atklāj Elīna Dzenuško “Jauno jātnieku skolas” valdes locekle.

 

15. septembrī diena iesāksies ar diviem maršrutiem vienlaicīgi.  Vadības maršrutu bērniem, kurā startē vērni ar I un II grupas ponikiem, kas nav piedalījušies un nav startējuši konkūra sacensībās 2017./2018. gadā, kā arī poniji/zirgi, kuri startē pirmo sezonu. Paralēli notiks 2. Maršruts, kur jātnieki līdz 16 gadu vecumam pārvarēs 70cm augstumu. 3. maršruts ir sacensību jauninājums, kurā piedalās jātnieki līdz 10 gadu vecumam ar I un II grupas ponijiem, kuriem noteiktā laikā jāveic 300m maršruts, pārvarot 40cm augstus šķēršļus. No. 4 maršruta līdz 7. Maršrutam dalībnieku pārvarēs augstumu sākot ar 80 cm līdz dienas beigās tas sasniegs 120cm, kas ir pa spēkam jau pieredzējušiem jātniekiem.

 

16. septembrī diena iesāksies ar maršrutu Nr. 8, pārvarot 100cm augstumu bez laika ierobežojumiem, pēc kura 9. Maršrutā augstums būs jau 110cm, no kuriem 9B un 9C būs turnīra ieskaites maršruti, kur ja’tnieki sacentīsies par vērtīgām naudas balvām. 10. Maršturā jātnieki līdz 25 gadu vecumam pārvarēs 125cm (turnīra ieskaites maršruts). Pasākuma kulminācija skatītājiem un dalībniekiem gaidāma 11. maršrutā, kad tiks noskaidrots “Jauno Jātnieku skolas” Gada jātnieks, kas dosies uz Madridi. Zirgam ar jātnieku jāpārvar 135cm augstums, kas ir pārvarams bez kļūdām tikai gada labākajam jātniekam. Diena noslēgsies ar 12. Maršrutu, kur jātnieki pārvarēs 60cm augstumu.

 

Sacensības atbalsta: “Latvijas Jātnieku Federācija”, Inčukalna novada dome, “Vanilla Travel”, “ARS”, “Balticovo”, “British Horse Society”, “Abavas” vīna darītava, “Bauskas alus”, “Paulig”, zirglietu veikals „Kentaurs”, Knauf, “Very Berry”, zirglietu veikals „Zirgu stallis”, „Havens”, zirgam.lv, “Radio Tev”, Radio “Skonto”, “What Car”, “Profi”, “Pien Spa”, “Eggersmann” un “Torpol Baltija”.

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika otrās un noslēdzošās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 29. un 30. augustā “Jauno Jātnieku skolā” valdīja svētku gaisotne –...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika pirmās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 11. un 12. julijā “Jauno Jātnieku skolā” notika pirmās sacensības konkūrā...

Skatīt vairāk

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk