Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

Jauno Jātnieku skolas sacensību sezonas noslēgumā – uzvara Ģirtam Bricim!

2013. gada 14. Septembrī Jauno Jātnieku skolā (JJS) norisinājās šīs sezonas pēdējās sacensības – JJS turnīra fināls – “Zelta Rudens 2013”. Jātnieki cīnījās ne tikai par skaistām un noderīgām balvām, par kurām bija parūpējušies sacensību atbalstītāji, bet arī par iespaidīgām naudas balvām. Par visjaukāko balvu  – ceļojumu uz Lapzemi, apciemot Ziemassvētku vecīti – cīnījās vismazākie jātnieki poniju konkurencē un uzvaru guva Viktorija Cīmure ar zirgu Next Star, pārstāvot JSK Princis.

Pateicoties tūrisma aģentūrai Kolumbs, amatieru, jaunzirgu, 16 un 21 g.v. jātnieku konkurencēs, kā arī konkurencē par JJS labākā jātnieka titulu uzvarētāji balvā saņēma kruīzu ar Tallink un National Geographic Latvija žurnālu abonementu.

Kā atzīmēja galvenā JJS turnīra maršruta uzvarētājs Ģirts Bricis: “Šādu dāvanu klāstu saņemu pirmo reizi. Tagad varēšu gan doties ceļojumā ar Tallink, gan vakariņot “Kaļķu vārtos”, malkojot Rīgas šampanieti, barot savus zirdziņus ar Baileys barību un vēl, un vēl..”

JJS turnīrs šogad notika trīs posmos: “Pavasaris”, “Vasara” (Vislatvijas Zirgu Dienu ietvaros) un “Zelta Rudens”. Jātnieki sacentās sešās konkurencēs – jaunzirgu, poniju jātnieku, jātnieku līdz 16 un 21 gada vecumam, amatieru un cīņu par JJS labākā jātnieka titulu, un krāja punktus (īpašo „JJS Saldus gotiņa” konfekšu izskatā), atkarībā no iegūtās vietas katrā no konkurencēm.

“Ar šo sezonu Jauno Jātnieku skolā esam apmierināti! Aizvadījām trīs nacionāla mēroga sacensības, to skaitā Vislatvijas Zirgu dienas, un vienas starptautiskas sacensības – Baltic Open. Cenšamies ar katrām nākamajām sacensībām latiņu pacelt arvien augstāk! Šīs sezonas jaunums bija JJS turnīrs trīs posmos un ceram, ka tas ir sākums labai tradīcijai.  Kā arī priecājamies par  lielo dalībnieku skaitu – šodien sacensībās bija  vairāk nekā 300 starti.” –JJS direktore Inga Praņevska

Visi sacensību rezultāti un turnīra kopvērtējums skatāms šeit

Sacensību organizētāji Jauno jātnieku skola un JK Viktorija pateicas visiem, kas bija kop;a ar mums visas sezonas garumā – LJF, LZB, Valsts Lauku t;ikls, KAP Jumping, Citadele Private Banking, Inčukalna Novada Dome, ceļojuma aģentūra Vanilla Travel, Very Berry, Rīgas Šampanietis, Fazer, Pure Food, Kārums, Havens, Hoeveler, Peri, SIA Saldus pārtikas kombināts, Restorāns Kaļķu vārti, Klondaika, Eggersmann, Flisi, Baileys, Magnum Veterinaria, ARS, Arbor Medical, National Geographic Latvija, Kurbads, Ludo, Henkel Latvia, Kafejnīca Pansija, Video Aģentūra, tūrisma aģentūra Kolumbs, Master Security, Tvnet, Radio Skonto, JCDecaux un Draugiem.lv

Jauno jātnieku skolas turnīrs 2019 noslēdzās

7. un 8. septembrī notika “Jauno Jātnieku skolas” kausa III posms konkurā Inčukalna nov., „Zustrenes”,...

Skatīt vairāk

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ KOPVĒRTĒJUMS PĒC 1. un 2.POSMA 2019.GADĀ

    Labākais JJS jātnieks 2019.gada sezonā                ...

Skatīt vairāk

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ KOPVĒRTĒJUMS PĒC 2.POSMA 2019.GADĀ

MARŠRUTS NR.1         V. Jātnieka vārds Zirga vārds Klubs S.p. Laiks 1...

Skatīt vairāk