Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

Jauno Jātnieku skolas turnīra 3. posms – Viktorijas kauss jau 19. jūlijā!

Šo sestdien, 19. jūlijā, Jauno Jātnieku skolas (JJS) sporta centrā norisināsies sacensības šķēršļu pārvarēšanā un pirmspēdējais JJS turnīra posms Viktorijas kauss. Jauno Jātnieku skola jau ilgus gadus cieši sadarbojas ar jātnieku klubu Viktorija, un Viktorijas kauss tiek organizēts par godu jātnieku kluba Viktorija piecu gadu jubilejai! Uz pasākumu ir aicināti lieli un mazi. Ieeja pasākumā bez maksas. Visas dienas garumā darbosies kafejnīca un būs iespēja vizināties ar zirgiem un ponijiem.

Kā jau iepriekš ziņots- JJS turnīrs šogad ir sadalīts 4 posmos, veiksmīgi aizvadīti ir jau pirmie divi posmi – Pavasaris 2014 un Lāčplēša kauss, kas notika 12. jūlijā (Lielvārdē). Turnīrs turpinās 19. jūlijā Viktorijas kausā un noslēgsies 20. septembrī pasākumā Zelta rudens.

Arī šī gada turnīrā ir četras konkurences grupas – jaunzirgi (4-5 gadus veci); bērni ar ponijiem; bērni līdz 16 gadu vecumam un jaunieši līdz 25 gadu vecumam. Vērtējot turnīra rezultātus, tiks skaitīti trīs labākie rezultāti, kas gūti četros Jauno Jātnieku skolas turnīra posmos, attiecīgi jātnieki tiek aicināti piedalīties ikvienā no posmiem, krājot punktus un konkurējot par apbalvotajām vietām turnīra kopvērtējumā.

Salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, šī gada turnīram paredzēts ievērojami lielāks balvu fonds – jātnieki cīnīsies ne tikai par vērtīgām balvām, bet arī par iespaidīgām naudas summām turnīra kopvērtējumā. Vispatīkamāko balvu būs iespēja izcīnīt jātniekam līdz 16 gadiem poniju konkurencē – turnīra finālā uzvarētājs saņems balvā ceļojumu uz Berlīni, kuru sarūpējusi ir ceļojuma aģentūra Vanilla Travel, toties pārējo grupu konkurencēs- veiksmīgākie jātnieki dāvanā saņems ceļojumu ar kuģi Tallink.

Apkopojot rezultātus pēc pirmajiem diviem posmiem, poniju konkurencē ar 34 punktiem kā pirmā ir ierindojusies Madara Pētersone, taču Emīlija Paškevica tālu neatpaliek un ar 32 punktiem pagaidām ieņem otro vietu. Bērni vecumā līdz 16 gadiem ir bijuši ne mazāk veiksmīgi un ar 40 punktiem pēc pirmajiem diviem JJS posmiem veiksmīgākais jātnieks ir Sabīne Siliņa. Viņai seko Līga Šitka ar kopumā 24 punktiem.

Konkurences grupā, kurā piedalās jātnieki ar 4 un 5 gadus veciem zirgiem, šī brīža kopvērtējumā augstākais punktu skaits- 34 punkti ir Līgai Pētersonei ar zirgu Kamilla, toties ar 32 punktiem viņai seko Emīlija Elizabete Zandere ar zirgu Lādoga. Sīva konkurence gaidāma grupā jātniekiem līdz 25 gadu vecumam, jo pagaidām ar vienādu punktu skaitu- 34 punktiem par abiem turnīra pirmajiem posmiem, vadībā izvirzījušies jātnieki Matīss Ozols un Nellija Nulle. Viņiem seko Valts Segliņš ar 20 punktiem.

Visi kopvērtējuma rezultāti atrodami šeit

Pasākumu organizē: Jauno Jātnieku skola, sadarbībā ar LJF, JK Viktorija un Havens

Sacensību atbalstītāji: Vanilla Travel, Citadele, ARS, Plastikas Ķirurģijas Klīnika, Restorāns Kaļķu Vārti, Fazer, Pūre, Flisi, Hoveler, Torpol, Henkel, Baileys, Ģimenes vīna darītava “Abavas”, Eggersmann, Ceano Cosmetics, Pien-Spa, Very Berry, Peri, Lexa, Kentaurs, Zirglietas.com

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika otrās un noslēdzošās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 29. un 30. augustā “Jauno Jātnieku skolā” valdīja svētku gaisotne –...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika pirmās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 11. un 12. julijā “Jauno Jātnieku skolā” notika pirmās sacensības konkūrā...

Skatīt vairāk

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk