Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

Jauno Jātnieku skolas turnīra lielais fināls „Zelta rudens 2014” jau 20. septembrī!

20. septembrī Jauno Jātnieku skolas sporta kompleksā norisināsies pēdējais turnīra posms un sezonas noslēguma sacensības- Zelta Rudens 2014. Šī gada turnīrs ir sadalīts 4 posmos un visas vasaras garumā aizvadīti ir jau pirmie trīs posmi – Pavasaris 2014Lāčplēša kauss un Viktorijas kauss.

Turnīrā sacenšas jātnieki četrās konkurences grupās – jaunzirgu konkurence (sportisti piedalās ar 4-5 gadus veciem zirgiem); bērni ar I un II grupas ponijiem; bērni līdz 16 gadu vecumam un jaunieši līdz 25 gadu vecumam. Vērtējot turnīra rezultātus, tiks skaitīti trīs labākie rezultāti, kas gūti četros Jauno Jātnieku skolas turnīra posmos un kopvērtējumā labākie jātnieki tiks noskaidroti lielajā finālā 20. septembrī.

Katras grupas labākajiem jātniekiem ir sagādātas vērtīgas un interesantas balvas un, pateicoties sacensību atbalstītājiem, šogad balvu fonds ir īpaši bagātīgs. Pašiem mazākajiem – I un II grupas poniju jātniekiem, pirmajām trim vietām tiks pasniegts konfekšu grozs sakrāto punktu skaitā, otrās un trešās vietas ieguvējs varēs doties uz Līvu akvaparku, taču poniju jātniekam ar augstāko punktu skaitu,Vanilla Travel dāvinās ceļojumu uz Berlīni. Jūras ceļojums ar kuģi Tallink tiks pasniegts pirmās vietas ieguvējiem visās pārējās konkurences grupās, kā arī jātnieki tiks apbalvoti ar apjomīgām naudas balvām un žurnāla National Geographic abonementu līdz gada beigām.

Apkopojot rezultātus pēc pirmajiem trīs posmiem, Helēna Toomingas (z/s Tīraines Staļli) ar 38 punktiem izvirzās kā labākā grupā I un II grupas poniju jātniekiem, taču Madara Pētersone (JSK Princis) un Elizabete Maija Liepa (JJSK Meždruvas-1), abas ar vienādu punktu skaitu (36 punktiem) ieņem otro vietu šajā konkurencē. Sabīne Siliņa (JSK Mežstrazdiņi) ar 40 punktiem ir bijusi pagaidām veiksmīgākā grupā „bērni līdz 16 gadiem”, taču uzreiz aiz viņas ar 36 punktiem ir ierindojusies Emīlija Paškeviča (JJSK Meždruvas-1). Pagaidām trešo vietu ieņem Kristīne Krūmiņa ar 34 punktiem, taču priekšā ir vēl viens turnīra posms, kurā iespējams vēl uzlabot savu pašreizējo punktu skaitu.

Konkurences grupā 4-5 gadus veciem zirgiem, pēc trim posmiem pirmajā vietā ir jātniece Līga Pētersone (JSK Princis) ar zirgu Kamilla (54 punkti). Otro vietu ar 38 punktiem ieņem Emīlija Elizabete Zandere (z/s Tīraines Staļļi) ar zirgu Lādoga, taču ar 28 punktiem trešajā vietā ierindojas Ģirts Bricis (Sport de Lux) ar zirgu Kalgaro. Veiksmīgākais jātnieks grupā līdz 25 gadu vecumam pašreiz ir Matīss Ozols (RVA), kurš ir nopelnījis trīs posmos 54 punktus, viņam ar 48 punktiem seko Nellija Nulle (SK Gaujas krasti), taču trešajā vietā pagaidām ar 36 punktiem ierindojas Jānis Celmiņš (SK Vecpūķi).

Iespēja izbaudīt Jauno Jātnieku skolas sacensību īpašo atmosfēru un burvību būs ikvienam! Sacensību laikā darbosies kafejnīca, gan arī būs iespēja pavizināties ar zirgu vai poniju.

Pasākumu organizē: Jauno Jātnieku skola, sadarbībā ar LJF, JK Viktorija un Havens

Sacensību galvenais atbalstītājs: Vanilla Travel

Atbalstītāji: LJF, Havens, Vanilla Travel, Citadele, ARS, zirgu piekabes Sirius, Fazer, Pūre, Flisi, Hoveler, Torpol, Henkel, Baileys, Ģimenes vīna darītava “Abavas”, Eggersmann, Ceano Cosmetics, Pien-Spa, Very Berry, Peri, DBA Technologies, Lexa, Kentaurs, Zirglietas.com, National Geographic Latvija, Kombainserviss, Kurbads

 

JJS kopsavilkums pēc 3 posmiem – bērni ar I un II gr. ponijiem

JJS kopsavilkums pēc 3 posmiem -bērni līdz 16 g.v.

JJS kopsavilkums pēc 3 posmiem – jātnieki līdz 25 g.v.

JJS kopsavilkums pēc 3 posmiem – jaunzirgi

 

SACENSĪBU NOLIKUMS

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika otrās un noslēdzošās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 29. un 30. augustā “Jauno Jātnieku skolā” valdīja svētku gaisotne –...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika pirmās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 11. un 12. julijā “Jauno Jātnieku skolā” notika pirmās sacensības konkūrā...

Skatīt vairāk

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk