Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

JJS noslēdz sacensību sezonu Inčukalnā

Sestdien, 22. septembrī Jauno jātnieku skolas sporta bāzē Inčukalnā notika sezonu noslēdzošās sacensības šķēršļu pārvarēšanā “Zelta Rudens 2012”.  Tajās gandrīz visi bija atvērtās klases maršruti no 50cm līdz 120cm, kuros jātnieki varēja bez ierobežojumiem pārbaudīt savas un savu zirgu spējas sezonas beigās.

“Šajās sacensībās kopējais startu skaits bija 237. Tas ir daudz  Latvijas mērogam, un mēs ļoti priecājamies, ka spējam ieinteresēt lielu skaitu sportistu. Vislielākais pārsteigums bija jauno Baltkrievijas jātnieku  ierašanās, jo, lai atbrauktu uz sacensībām Latvijā, bija nepieciešamas vīzas un speciālas atļaujas.

Sacensību sezona Inčukalnā ir noslēgta un mēs esam no sirds pateicīgi uzticīgajiem sportistiem, kas ierodas uz katrām sacensībām Inčukalnā un atbalstītājiem, bez kuriem šīs sacensības nevarētu notikt! Līdz šim nevienas sacensības nav notikušas  bez Jaunbrīnumu, Prinča, Kriķu, Telfu, LJK jātniekiem. Mums ir  izveidojusies lieliska komanda , un ir prieks censties, lai katras nākamās sacensības būtu arvien labākas!“  saka sacensību organizatore Iveta Ģīle.

Baltkrievijas sportiste Darja Zarutskaja komentē: “Bija ļoti liels gods piedalīties sacensībās Latvijā! Pie jums sacensības tiek organizētas ļoti atšķirīgi , salīdzinot ar Baltkrieviju. Mēs bijām pārsteigti par lielo balvu un dāvanu klāstu, jo pie mums godalgoto vietu ieguvēji lielākoties saņem tikai naudas balvas. Vēl, gribu izteikt komplimentu maršrutu sastādītājiem par ļoti interesantiem un neierastiem maršrutiem arī mazajiem jātniekiem. Noteikti plānojam arī ierasties uz nākamā gada sacensībām, jo piedalīties šādās sacensībās, uz  tik kvalitatīva laukuma, ir tiešām ļoti patīkami.”

Sacensību galvenajā maršrutā 35 jātnieku konkurencē uzvaru izcīnīja Maira Leja ar zirgu Talisman Pikabello(JSK “Temperaments”), iegūstot maksimālo punktu skaitu maršrutā ar Džokeru.  Otro vietu ieguva Gunita Buliņa ar zirgu Lancer Boy (JSK “Burtnieku Rotors”),  trešo vietu ieguva Kristaps Neretnieks ar zirgu Quinero (LJK).

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika otrās un noslēdzošās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 29. un 30. augustā “Jauno Jātnieku skolā” valdīja svētku gaisotne –...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika pirmās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 11. un 12. julijā “Jauno Jātnieku skolā” notika pirmās sacensības konkūrā...

Skatīt vairāk

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk