Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

JJS Turnīra finālā labākais poniju jātnieks dosies ceļojumā pie Santa Klausa!

Kā vienmēr, Jauno Jātnieku skolas (turpmāk JJS) sezonu noslēdz konkūra sacensības “Zelta Rudens”. Šogad  “Zelta Rudens 2013″  laikā   notiks spraiga cīņa ne tikai par skaistām, garšīgām un noderīgām dāvanām bet arī par tuvākiem vai tālākiem ceļojumiem.

JJS Turnīra noslēgumā, kopvērtējuma uzvarētājs poniju konkurencē dosies ceļojumā uz Lapzemi Somijas Ziemeļos, apciemot Ziemassvētku vecīti!

Ceļojumu mazajam uzvarētājam dāvina ceļojumu aģentūra Vanilla Travel. Savukārt, otrās un trešās vietas ieguvējs poniju jātnieku konkurencē saņems dāvanu kartes no Līvu akvaparka.

 

Pateicoties tūrisma aģentūrai Kolumbs, amatieru, jaunzirgu, 16 un 21 g.v. jātnieku konkurencēs, kā arī konkurencē par JJS labākā jātnieka titulu uzvarētāji balvā saņems kruīzu ar Tallink!

JJS turnīrs šogad notiek trīs posmos: “Pavasaris”, “Vasara” (Vislatvijas Zirgu Dienu ietvaros) un “Zelta Rudens”. Jātnieki sacenšas sešās konkurencēs – jaunzirgu, poniju jātnieku, jātnieku līdz 16 un 21 gada vecumam, amatieru un cīņu par JJS labākā jātnieka titulu, un krāj punktus (īpašo „JJS Saldus gotiņa” konfekšu izskatā), atkarībā no iegūtās vietas katrā no konkurencēm.

Pasākums notiks Inčukalnā, „Jauno Jātnieku skolas sporta centrā”  sestdien, 14. septembrī un ilgs visas dienas garumā, sākums plkst.9:00. Visi tiek aicināti apmeklēt pasākumu kopā ar ģimenēm un pat četrkājainajiem draugiem, ja vien tie māk uzvesties un tiek turēti pie siksniņas. Būs iespēja vizināties ar zirgu vai poniju, darbosies kafejnīca un zirglietu tirdziņš.

Sportistiem tiks nodrošinātas garšīgas pusdienas bez maksas!

Kā ierasts, sportistus gaidīs Pūres-Fazer gardumu telts. Savukārt Havens cienās ar jubilejas kliņģeri un izspēlēs loteriju, kurā būs iespējams laimēt noderīgas dāvanas no Havens preču klāsta.

Informācija dalībniekiem: sacensību nolikums skatāms šeit

Pieteikties sacensībām var www.latvianhorses.lv sadaļā “Dalībnieku anketa” vai arī pa e-pastu klubs.viktorija@inbox.lv. Dalībnieki tiek aicināti arī laicīgi pieteikt boksus, jo to skaits ir ierobežots!

Vairāk informācijas www.latvianhorses.lv un draugiem.lv/jjs.

Pasākumu organizē: Biedrība Jauno jātnieku skola un jātnieku klubs Viktorija.

Pasākumu atbalsta: LJF, LZB, Citadele Private Banking, Inčukalna Novada Dome, ceļojuma aģentūra Vanilla Travel, Very Berry, Rīgas Šampanietis, Fazer, Pure Food, Havens, Eggersmann, Hoeveler, Peri, SIA Saldus pārtikas kombināts, Restorāns Kaļķu vārti, Eggersmann, Flisi, Magnum Veterinaria, ARS, Arbor Medical, National Geographic Latvija, Kurbads, Ludo, Henkel Latvia, Kafejnīca Pansija, Video Aģentūra, tūrisma aģentūra Kolumbs un Draugiem.lv.

Jauno Jātnieku skolas 2018. gada turnīra uzvarētāja poniju klasē viesojas Vīnē kopā ar “Vanilla Travel”

Jātnieces Evitas Jansones kopīgais ceļš ar zirgiem sākas jau ļoti agrā bērnībā kopš sevi atceras,...

Skatīt vairāk

Karaliskā sporta veida valdzinājums

 Jāšanas sports prasa nozīmīgus ieguldījumus, ir saistīts ar lielu darbu ne tikai zirga mugurā, bet...

Skatīt vairāk

Kas ir Equipe programma un kā to izmantot?

Šajā sacensību sezonā Jauno jātnieku skola ir pievienojusies Equipe komandai, lai uzlabotu sacensību kvalitāti un...

Skatīt vairāk