Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

JJS turnīra labākais poniju jātnieks brauks ceļojumā uz Berlīni!

24. maijs Jauno Jātnieku skolā ir kā atskaites punkts- pirmais JJS turnīra posms un pirmās sacensības šosezon-Pavasaris 2014. Vasara Jauno Jātnieku skolā ir aktīvākais darba laiks un šajā gadā Inčukalna sporta kompleksā, kā ierasts, savas prasmes jātnieki varēs pārbaudīt nacionāla un starptautiska līmeņa sacensībās.

2014. gadā Jauno Jātnieku skola turpinās organizēt turnīru, kas šogad ir sadalīts 4 posmos: 24. maijā, 12. jūlijā (Lielvārdē), 19. jūlijā un noslēgsies 20. septembrīpasākumā Zelta rudens 2014. Salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, šī gada turnīram paredzēts ievērojami lielāks balvu fonds – jātnieki cīnīsies ne tikai par vērtīgām balvām, bet arī par iespaidīgām naudas summām turnīra kopvērtējumā! Vispatīkamāko balvu būs iespēja izcīnīt jātniekam līdz 16 gadiem poniju konkurencē – turnīra finālā uzvarētājs saņems balvā ceļojumu uz Berlīni, pateicoties tūrisma aģentūrai Vanilla Travel.

Arī šī gada turnīrā paredzētas četras konkurences grupas – jaunzirgi (4-5 gadus veci); bērni ar ponijiem; bērni līdz 16 gadu vecumam un jaunieši līdz 25 gadu vecumam. Vērtējot turnīra rezultātus, tiks skaitīti trīs labākie rezultāti, kas gūti četros Jauno Jātnieku skolas turnīra posmos.

Tradicionāli 5.- 6. jūlijā tiks rīkotas Vislatvijas zirgu dienas, kur paredzēta gan aizraujoša izklaides programma skatītājiem, gan veselīgs sacensību gars un iespēja pārbaudīt savas prasmes jātniekiem. Tāpat tiks organizētas starptaustiskas sacensības “Baltic Open CSIO2*”, kurās jātnieki no visas Austrumeiropas konkurēs četru dienu garās sacensībās no 31. jūlija līdz 3. augustam.

Iespēja izbaudīt Jauno Jātnieku skolas sacensību īpašo atmosfēru un burvību būs ikvienam! Sacensību laikā darbosies gan amatnieku un gardumu tirdziņš, gan arī būs iespēja pavizināties ar zirgu vai poniju.

Sacensību atbalstītāji: Fazer, Pūre, Vanilla Travel, Eggersmann, Hoeveler, Havens,  vīna darītava “Abavas”, Citadele Banka, Torpol, Valmieras sajūtu parks, Flisi, apgāds Zvaigzne, Vespucci, Very Berry, Ceano Cosmetics, Henkel, ARS

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika otrās un noslēdzošās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 29. un 30. augustā “Jauno Jātnieku skolā” valdīja svētku gaisotne –...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika pirmās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 11. un 12. julijā “Jauno Jātnieku skolā” notika pirmās sacensības konkūrā...

Skatīt vairāk

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk