JJS TURNĪRS KONKŪRĀ KOPVĒRTĒJUMS PĒC 2.POSMA 2019.GADĀ

MARŠRUTS NR.1        
V. Jātnieka vārds Zirga vārds Klubs S.p. Laiks
1 Terēze Šeniņa Columbīne RVA 0 49,69
2 Johannes Kiiver Akatine Weering Igaunija 0 50,3
3 Sintija Semenkova Con Liberty JSK Kriķi 0 50,82
4 Laura Ziemele Junona Jūras Zirgi 0 52,66
5 Anna Elīza Kaktiņa Casallino Z/s Lielceri 0 53,39
6 Edīte Vāgnere Klinta JSK Īriss 0 55,47
7 Guna Vasiļjeva Ambera Jauno Jātnieku Skola 0 55,67
8 Giedrius  Butkus Kazino  Bitaičių žirgai 0 55,77
9 Katrīna  Štefenberga Verons – Diezs JK Erceni 0 56,85
10 Iveta  Biruma Cinderella Burtnieku Zirgaudzētava 0 56,97
11 Iveta  Biruma Casadora Burtnieku Zirgaudzētava 0 58,49
12 Beatrise Balama Palermo Jauno Jātnieku Skola 0 58,96
13 Gabriella Austvika Avalanš Jauno Jātnieku Skola 0 59,72
14 Agnese Kroiča Kialotta Z Veti Active 0 61,39
15 Katrīna Kelmere Cielaviņa JSK Zāgkalni 0 63,11
16 Inese Tītmane Corado  JJSK Meždruvas 1 0 64,39
17 Annija Elīza  Stabiņa Harvie “Ūsiņš” 0 65,46
18 Guna Vasiļjeva Lotuss Jauno Jātnieku Skola 0 66,08
19 Gustavs  Mazbērziņš Sniedze Jauno Jātnieku Skola 0 66,16
20 Magdalen Pildere THOR JSK Zāgkalni 0 67,42
21 Triin Tammar Diksi Igaunija 3 82,3
22 Velta Krustiņa Deep Purple Jūras Zirgi 4 49,68
23 Nikola Marčenkova Dancing Grace  Mēmeles JSK 4 51,01
24 Anna Salmiņa Vetra JSC Kaijas 4 53,08
25 Diāna Miķelsone Zarien N Jauno Jātnieku Skola 4 54,61
26 Iveta  Biruma Queen Aurora Burtnieku Zirgaudzētava 4 57,4
27 Santa Šorņikova Klifords JSK Atēna 4 59,15
28 Linda Josta So Lady JSK Royal Sport 4 59,92
29 Anna Marta Nešpora Lirika JJSK Meždruvas 1 4 60,07
30 Tina Dreimane Lirika JJSK Meždruvas 1 4 62,12
31 Enija Albova Any Victory Will Do JSK Mežstrazdiņi 4 62,14
32 Līga Krūmiņa Nautilius JSK Atēna 4 65,02
33 Elza Buša Bildukas JSK Īriss 4 65,25
34 Anete Potosova Rada JSK Eminent Sport 4 65,92
35 Keitija Racina Amadea BET 4 67,05
36 Elizabete Voika Rozmarīns JJS 5 74,63
37 Krista Kliesmete Cardamon Jauno Jātnieku Skola 6 76,17
38 Elīza Elva  Treija Sun Light  JSK Kriķi 8 59,51
39 Sindija Samohvalova Hugo RVA 8 61,15
40 Sofija  Troicka Donnerlord JSK Temperaments 13 106,39
  Nellija Anna  Kārkliņa Fortūna Veti Active EL  
  Nikola Laganovska Zodiac JSK Eminent Sport EL  
  Gabija  Venciūtė Cairo B  Bitaičių žirgai EL  
  Evelīna Estere Matjuškina Frau Abendstern JSK Mežstrazdiņi EL  
  Emīlija  Bergmane Legolass  JSK Fenikss EL  
  Baiba Grīnberga Kamene JSK EquiLat EL  
  Linda Kadeka-Harkova Leandra Z/S Tīraines staļļi EL  
  Agris Seilis Dakota Z/S Priežkalni EL  
  Elizabete Vilgerte Chevrolet Z/S Tīraines staļļi EL  

 

MARŠRUTS NR.2        
V. Jātnieka vārds Zirga vārds Klubs S.p. Laiks
1 Odrija Roberta Brālēna Cielava Z/A Kocēni 0 49,54
2 Teele Talts Thank You Igaunija 0 52,4
3 Edīte Vāgnere Chocolate  JSK Īriss 0 54,99
3 Liene Krūmiņa Geiša Jauno Jātnieku Skola 0 54,99
5 Anna Juraša Gvarneri Valmiermuižas Jātnieku Skola 0 55,12
6 Gabija  Venciūtė Queen B  Bitaičių žirgai 0 55,72
7 Giedrius  Butkus Kazino  Bitaičių žirgai 0 57,94
8 Magdalen Pildere Kamilla JSK Zāgkalni 0 58,5
9 Velta Krustiņa Deep Purple Jūras Zirgi 0 60,34
10 Anna Juraša Fazāns Valmiermuižas Jātnieku Skola 0 60,98
11 Ilona Juraša Lavella ZA Burtnieki 0 61,48
12 Diāna Miķelsone Lovely Lady Jauno Jātnieku Skola 0 64,62
13 Grēta Martina Endola Centebo Z/S Tīraines staļļi 0 64,75
14 Gustavs  Mazbērziņš Sniedze Jauno Jātnieku Skola 0 68,02
15 Agnese Kroiča Leandra II Veti Active 0 68,3
16 Krista Kliesmete Altairs Jauno Jātnieku Skola 0 68,35
17 Giedrius  Butkus Gregory Green  Bitaičių žirgai 0 68,61
18 Andis Vārna Bella de Paris Z/s Lielceri 0 68,98
19 Gustavs  Mazbērziņš Corneliuss Jauno Jātnieku Skola 1 72,72
20 Heili Püümann Just Me VDM Igaunija 2 79,41
21 Birgit Adler Domingo Igaunija 4 56,52
22 Laura Ziemele Junona Jūras Zirgi 4 56,78
23 Keitija Racina Varbūtība BET 4 57,03
24 Agnese Tišuņina Alazars Z/S Tīraines staļļi 4 57,21
25 Margit  Mõis Good Life  Igaunija 4 59,61
26 Paula Pikāne Kelly Z/s Lielceri 4 60,4
27 Linda Kadeka-Harkova Leandra Z/S Tīraines staļļi 4 60,56
28 Agnese Pallo Casallino Z/s Lielceri 4 60,8
29 Zane Rūse Aģents Valmiermuižas Jātnieku Skola 4 60,93
30 Siim Sinijärv Kominka K Igaunija 4 61,25
31 Laura Kauliņa Chalou RJSK 4 61,46
32 Marta Tomasa Lord N Z/s Lielceri 4 63,79
33 Annija Elīza  Stabiņa Harvie “Ūsiņš” 4 64,35
34 Elizabete Vilgerte Alazars Z/S Tīraines staļļi 4 65,24
35 Annija Ane Carthaga il Palazzetto JK Erceni 4 65,33
36 Agnese Kroiča Kialotta Z Veti Active 4 66,04
36 Gabriella Austvika Avalanš Jauno Jātnieku Skola 4 66,04
38 Iveta  Biruma Casadora Burtnieku Zirgaudzētava 4 66,89
39 Tina Dreimane Amareta JJSK Meždruvas 1 4 67,08
40 Sintija Semenkova Cvatra JSK Kriķi 4 69,12
41 Guna Vasiļjeva Jus de Pomerol Jauno Jātnieku Skola 5 72,25
42 Emīlija  Bergmane Legolass  JSK Fenikss 6 76,8
43 Liene Bernharde Chambertina II JK Erceni 6 78,44
44 Agnese Upite Bacchus de Troy Z/s Lielceri 7 82,57
45 Ieva Katrīna Apalupa Lordana JK Erceni 8 53,98
46 Anna Betija Žīle Ankāra JSK Kriķi 8 58,68
47 Odrija Roberta Brālēna Revija Z/A Kocēni 8 59,28
48 Anna Annija Alsina Kakao Z/S Tīraines staļļi 8 62,81
49 Kamile Berzonskyte Casina Lietuva 8 66,5
50 Valters Celms Laredo JSS Kleisti 8 69,77
51 Anna Annija Alsina Karuna Z/S Tīraines staļļi 8 70,29
52 Marta Vīgante Kamēlija Z/s Lielceri 8 70,37
53 Elza Stumpe Caldelero-S Veti Active 8 70,89
54 Annija Feldmane Saprāts RJSK 9 72,73
55 Anete Potosova Rada JSK Eminent Sport 9 74,57
56 Terēze Šeniņa Columbīne RVA 9 75,15
57 Linda Josta So Lady JSK Royal Sport 12 69,63
58 Sofija  Troicka Donnerlord JSK Temperaments 13 72,89
59 Sintija Semenkova Dakota JSK Kriķi 13 73,76
60 Kaide Carolin Tomson Belcanto Igaunija 16 64,56
61 Sindija Samohvalova Hugo RVA 16 65,47
62 Krista Kliesmete Cardamon Jauno Jātnieku Skola 17 91,67
63 Inese Tītmane Corado  JJSK Meždruvas 1 21 72,85
  Patrīcija Liberte Sefi-Shael   EL  
  Magdalen Pildere THOR JSK Zāgkalni EL  
  Enija Albova Any Victory Will Do JSK Mežstrazdiņi EL  
  Johannes Kiiver Akatine Weering Igaunija EL  
  Heiki Vatsel Fantacy MP Igaunija EL  
  Elīza Elva  Treija Sun Light  JSK Kriķi RET  

 

MARŠRUTS NR.3        
V. Jātnieka vārds Zirga vārds Klubs S.p. Laiks
1 Girts  Bricis Carlondra First RJSK Sport De Lux 0 60,66
2 Dinija Poikāne Candy RVA 0 62,06
3 Tatjana  Reznuka Hoppy W.D. Ropažu jātnieku klubs 0 62,51
4 Aleksandrs  Šakurovs Goldfinger B RJSK  0 63,52
5 Magdalen Pildere Kamilla JSK Zāgkalni 0 63,53
6 Maris  Suuster Finette Van De Rietvenne Igaunija 0 64,05
7 Elīna Kalniņa Funny Grace Valmiermuižas Jātnieku Skola 0 64,16
8 Gabija  Venciūtė Queen B  Bitaičių žirgai 0 64,38
9 Anna Juraša Fazāns Valmiermuižas Jātnieku Skola 0 64,6
10 Mihkel Ait Emperor Igaunija 0 67,14
11 Grēta Martina Endola Centebo Z/S Tīraines staļļi 0 67,55
12 Siim Sinijärv Saxello K Igaunija 0 68,37
13 Anete Potosova For Pleasure II JSK Eminent Sport 0 69,11
14 Andis Vārna Calakonte Z/s Lielceri 0 70,84
15 Margit  Mõis Good Life  Igaunija 0 71,12
16 Katriin Sild Iomara  Igaunija 0 72,96
17 Heiki Vatsel Jabalou Igaunija 0 75,05
18 Elza Stumpe Caldelero-S Veti Active 1 76,4
19 Ebbe Liisa Sõnajalg Egotrip Igaunija 1 77,24
20 Jaanus  Mitt Quality Grey von Seeder Igaunija 1 77,32
21 Birgit Adler Domingo Igaunija 4 64,19
22 Liene Krūmiņa Geiša Jauno Jātnieku Skola 4 64,25
22 Giedrius  Butkus Notting Hill Z  Bitaičių žirgai 4 64,25
24 Guna Vasiļjeva Godiva Jauno Jātnieku Skola 4 66,39
25 Agnese Kroiča Leandra II Veti Active 4 69,08
26 Aleksandra Zumente Felix-Emaire RJSK Sport De Lux 4 69,15
27 Kitija Kreismane V.Ramaika JSK Fēnikss 4 69,95
28 Krista Kliesmete Irano Sep Jauno Jātnieku Skola 5 76,28
29 Einārs  Cēsinieks Update RJSK Sport De Lux 5 76,98
30 Krista Kliesmete Altairs Jauno Jātnieku Skola 5 78,22
31 Elisabeth Käbin West Park S Igaunija 5 79,49
32 Giedrius  Butkus Cairo B  Bitaičių žirgai 6 83,47
33 Odrija Roberta Brālēna Revija Z/A Kocēni 8 68,97
34 Elizabete Skudra Wanja 441 JSK Eminent Sport 8 70,37
35 Kamile Berzonskyte Casina Lietuva 8 72,19
36 Kamile Berzonskyte Carisma  Lietuva 8 73,73
37 Annija Ane Carthaga il Palazzetto JK Erceni 8 75,17
38 Anna Annija Alsina Karuna Z/S Tīraines staļļi 9 76,2
39 Heili Püümann Just Me VDM Igaunija 11 102,92
40 Teele Talts Thank You Igaunija 12 57,97
41 Ieva Katrīna Apalupa Lordana JK Erceni 20 71,89
42 Siim Sinijärv Kominka K Igaunija 24 65,31
  Aleksandrs  Šakurovs Alter Ego RJSK EL  
  Kaide Carolin Tomson Belcanto Igaunija EL  
  Gustavs  Mazbērziņš Corneliuss Jauno Jātnieku Skola EL  
  Jaanus  Mitt Varina Igaunija EL  

 

MARŠRUTS NR.4        
V. Jātnieka vārds Zirga vārds Klubs S.p. Laiks
1 Siim Sinijärv Cashmir Igaunija 0 55,96
2 Janely Saar Ilsonne V Bareelhof Igaunija 0 59,69
3 Girts  Bricis Lemon Squash RJSK Sport De Lux 0 60,46
4 Girts  Bricis Carlondra First RJSK Sport De Lux 0 60,88
5 Andis Vārna Lerikona Z/s Lielceri 0 61,83
6 Anna Annija Alsina Cleo Z/S Tīraines staļļi 0 62,42
7 Maris  Suuster Finette Van De Rietvenne Igaunija 0 63,5
8 Agnese Kroiča Luzi Veti Active 0 63,81
9 Keitija Racina Carlos Z BET 0 65,46
10 Krista Kliesmete Lord Lux Jauno Jātnieku Skola 0 67,14
11 Ebbe Liisa Sõnajalg Ilord Igaunija 0 70,86
12 Krista Kliesmete Irano Sep Jauno Jātnieku Skola 0 73,64
13 Laura Penele Bailando Z/s Lielceri 0 73,75
14 Valters Celms Caransa JSS Kleisti 1 74,29
15 Heiki Vatsel Jabalou Igaunija 1 77,04
16 Siim Sinijärv Leander Igaunija 4 59,44
17 Siim Sinijärv Ferdinand A Igaunija 4 60,8
18 Andis Vārna Dendelin Z/s Lielceri 4 61,01
19 Andis Vārna Humphry  Z/s Lielceri 4 61,74
20 Andis Vārna High Point VDL  Z/s Lielceri 4 62,06
21 Girts  Bricis My Ledie RJSK Sport De Lux 4 62,15
22 Siim Sinijärv Eddy Igaunija 4 63,28
23 Anete Potosova For Pleasure II JSK Eminent Sport 4 63,89
24 Brita Tuvi Hindenburg Igaunija 4 66,06
25 Tatjana  Reznuka Hoppy W.D. Ropažu jātnieku klubs 4 66,45
26 Laura Penele Chamann du Vercol Z/s Lielceri 4 67,98
27 Dinija Poikāne Candy RVA 4 69,21
28 Aleksandrs  Šakurovs Goldfinger B RJSK 4 70
29 Ebbe Liisa Sõnajalg Extreme Igaunija 5 76,96
30 Aleksandra Zumente Felix-Emaire RJSK Sport De Lux 8 61,68
31 Maris  Suuster Quansar Z Igaunija 8 63,59
32 Mihkel Ait Emperor Igaunija 8 88,37
33 Jaanus  Mitt Quality Grey von Seeder Igaunija 10 81,37
34 Kamile Berzonskyte Carisma  Lietuva 12 71,03
35 Karolin Jaani Lord Fontaine Igaunija 13 75,05
36 Ebbe Liisa Sõnajalg Egotrip Igaunija 13 76,28
37 Elisabeth Käbin West Park S Igaunija 13 90,11
38 Annika Veerpalu Calipso V Igaunija 14 80,12
39 Elizabete Skudra Wanja 441 JSK Eminent Sport 16 67,5
40 Katriin Sild Iomara  Igaunija 22 78,1
  Jaanus  Mitt Varina Igaunija EL  

 

MARŠRUTS NR.5A        
V. Jātnieka vārds Zirga vārds Klubs S.p. Laiks
1 Kristina Zomera Quanta Costa JSK Mustangs 0 57,84
2 Margit  Mõis Good Life  Igaunija 0 60,61
3 Magdalen Pildere Kamilla JSK Zāgkalni 0 60,95
4 Marta Vildava Kosta JSK Princis 0 61,78
5 Laura Ziemele Junona Jūras Zirgi 0 63,39
6 Estere  Ošeniece Krēta Z/A Kocēni 0 64,93
7 Jana Zēberga Self Lucky BET 0 66,16
8 Tina Dreimane Galaktika JJSK Meždruvas 1 0 67,3
9 Marta Vīgante Kamēlija Z/s Lielceri 0 67,36
10 Amanda Zariņa Clea JSK EquiLat 0 69,91
11 Annija Ane Carthaga il Palazzetto JK Erceni 0 75,11
12 Annija Elīza  Stabiņa Harvie “Ūsiņš” 1 78,25
13 Liene Bernharde Chambertina II JK Erceni 1 81,19
14 Laura Luīze Leinerte Passo RJSK 4 62
15 Odrija Roberta Brālēna Revija Z/A Kocēni 4 63,03
16 Paula Pikāne Kelly Z/s Lielceri 4 68,66
17 Emīlija  Bergmane Legolass  JSK Fenikss 4 69,01
18 Anna Annija Alsina Karuna Z/S Tīraines staļļi 4 69,34
19 Zane Rūse Aģents Valmiermuižas Jātnieku Skola 4 70,92
20 Kaide Carolin Tomson Belcanto Igaunija 4 73,12
21 Gabriella Austvika Jus de Pomerol Jauno Jātnieku Skola 4 75,96
22 Grēta Martina Endola Centebo Z/S Tīraines staļļi 4 77,31
23 Anna Juraša Gvarneri Valmiermuižas Jātnieku Skola 8 54,79
24 Annija Feldmane Saprāts RJSK 8 64,24
25 Anna Juraša Fazāns Valmiermuižas Jātnieku Skola 8 64,82
26 Velta Krustiņa Deep Purple Jūras Zirgi 9 94,59
27 Marta Tomasa Lord N Z/s Lielceri 10 82,06
28 Birgit Adler Domingo Igaunija 12 62,8
29 Anna Elīza Kaktiņa Casallino Z/s Lielceri 12 63,17
  Odrija Roberta Brālēna Cielava Z/A Kocēni EL  

 

MARŠRUTS NR.5B        
V. Jātnieka vārds Zirga vārds Klubs S.p. Laiks
1 Siim Sinijärv Saxello K Igaunija 0 63,11
2 Terēze  Zalte Jakarta ME Z/A Kocēni 0 64,88
3 Heiki Vatsel Jabalou Igaunija 0 67,43
4 Giedrius  Butkus Gregory Green  Bitaičių žirgai 0 69,22
5 Laila  Bergsone Darley JSK Mustangs 0 69,34
6 Valters Celms Laredo JSS Kleisti 0 73,46
7 Heili Püümann Just Me VDM Igaunija 0 78,1
8 Elizabete Krista Juraša Andžella N Z/A Kocēni 4 64,62
9 Siim Sinijärv Kominka K Igaunija 4 65,39
10 Andis Vārna Bella de Paris Z/s Lielceri 4 67,09
11 Krista Kliesmete Cardamon Jauno Jātnieku Skola 8 79,76
12 Heiki Vatsel Fantacy MP Igaunija 12 80,91
13 Triin Tammar Diksi Igaunija 20 114,73
  Sofija  Troicka Donnerlord JSK Temperaments EL  

 

V. Jātnieka vārds Zirga vārds Klubs S.p. Laiks
1 Gabija  Venciūtė Queen B  Bitaičių žirgai 0 60,07
2 Teele Talts Thank You Igaunija 0 62,36
3 Ilze Krumina Sherry JSK EquiLat 0 64,47
4 Anna Annija Alsina Kakao Z/S Tīraines staļļi 0 65,45
5 Johannes Kiiver Akatine Weering Igaunija 0 65,62
6 Gabriella Austvika Avalanš Jauno Jātnieku Skola 0 70,98
7 Ieva Ziemele Eklers JSK Mežstrazdiņi 0 72,17
8 Agnese Kroiča Leandra II Veti Active 0 73,72
9 Katrīna Asare Liberts JSK Princis 4 62,64
10 Sabīne Siliņa Chika Malibu  JSK Mežstrazdiņi 4 66,09
11 Helena Tomingasa Aronia JSK EquiLat 4 66,74
12 Linda Pilpe Argvandello RVA 4 70,16
13 Helena Tomingasa Lektra JSK EquiLat 4 70,38
14 Ilona Juraša Chamer ZA Burtnieki 4 70,42
15 Giedrius  Butkus Kazino  Bitaičių žirgai 4 71,36
16 Guna Vasiļjeva Lotuss Jauno Jātnieku Skola 4 71,75
17 Līva  Girgensone – Čačka Cor Meum JSK Mustangs 4 72,35
18 Terēze Šeniņa Columbīne RVA 4 72,38
19 Gustavs  Mazbērziņš Corneliuss Jauno Jātnieku Skola 6 83,23
20 Sabīne Siliņa Prosecco JSK Mežstrazdiņi 6 85,57
21 Kamile Berzonskyte Casina Lietuva 8 72,24
22 Gustavs  Mazbērziņš Sniedze Jauno Jātnieku Skola 8 75,63
23 Ilona Juraša Lavella ZA Burtnieki 9 81,6
24 Marta Brūniņa-Buile Cleo JSK Princis 12 70,99
25 Agnija Janele Korida Z/A Kocēni 12 73,49
26 Elza Stumpe Caldelero-S Veti Active 12 75,1
27 Agnese Kroiča Kialotta Z Veti Active 13 78,97
28 Diāna Miķelsone Lovely Lady Jauno Jātnieku Skola 13 96,43
29 Aija Baumane Champion Choice RJSK Sport De Lux 18 85,71
30 Laura Kauliņa Chalou RJSK 19 86,84
  Agnese Upite Bacchus de Troy Z/s Lielceri EL  
  Magdalen Pildere THOR JSK Zāgkalni EL  

 

MARŠRUTS NR.6     I fāze   II fāze  
V. Jātnieka vārds Zirga vārds Klubs S.p. Laiks S.p. Laiks
1 Annija Varna Candy  JSK Kriķi 0 50,81 0 28,97
2 Tina Dreimane Luis JJSK Meždruvas 1 0 55,96 0 31,44
3 Marta Vildava Kosta JSK Princis 0 51,25 0 31,79
4 Guna Vasiļjeva Godiva Jauno Jātnieku Skola 0 58,01 0 32,74
5 Signe Melkina Karlis JSK EquiLat 0 52,38 0 32,8
6 Anete Potosova For Pleasure II JSK Eminent Sport 0 50,69 0 33,25
7 Jana Zēberga Self Lucky BET 0 57,82 0 33,36
8 Grēta Martina Endola Centebo Z/S Tīraines staļļi 0 56,84 0 35,27
9 Katriin Sild Iomara  Igaunija 0 58,13 0 39,17
10 Laila  Bergsone Carē JSK Mustangs 0 53,14 4 33,35
11 Dinija Poikāne Candy RVA 0 56,79 6 44,46
12 Siim Sinijärv Saxello K Igaunija 0 56,15 8 39,13
13 Andis Vārna Calakonte Z/s Lielceri 1 59,63    
14 Katrīna Asare Liberts JSK Princis 4 48,69    
15 Odrija Roberta Brālēna Cielava Z/A Kocēni 4 51,21    
16 Anna Betija Žīle Ankāra JSK Kriķi 4 52    
17 Kamile Berzonskyte Carisma  Lietuva 4 53,38    
18 Annija Ane Carthaga il Palazzetto JK Erceni 4 57,15    
19 Maira Leja Irtiš SIA”V un partneri” 4 57,74    
20 Elizabete Krista Juraša Andžella N Z/A Kocēni 4 58,38    
21 Anna Šellere Charmeur JSK”Telfas” 5 59,83    
22 Krista Kliesmete Altairs Jauno Jātnieku Skola 5 61,69    
23 Giedrius  Butkus Cairo B  Bitaičių žirgai 6 63,89    
24 Gabija  Venciūtė Queen B  Bitaičių žirgai 8 53,78    
25 Agnese Pallo Casallino Z/s Lielceri 8 54,03    
26 Liene Krūmiņa Geiša Jauno Jātnieku Skola 8 54,1    
27 Elisabeth Käbin West Park S Igaunija 8 54,86    
28 Madara  Pētersone Lilions JSK Princis 8 55,16    
29 Linda Pilpe Argvandello RVA 8 55,77    
30 Giedrius  Butkus Notting Hill Z  Bitaičių žirgai 8 56,77    
31 Aigars Bregže Bacchus de Troy Z/s Lielceri 8 57,49    
32 Siim Sinijärv Kominka K Igaunija 8 57,68    
33 Paula Pikāne Kelly Z/s Lielceri 9 59,18    
34 Terēze  Zalte Cleopatra Z/A Kocēni 9 78,63    
35 Jaanus  Mitt Quality Grey von Seeder Igaunija 10 65,94    
36 Tina Dreimane Galaktika JJSK Meždruvas 1 10 82,13    
37 Sabīne Siliņa Libertina JSK Mežstrazdiņi 11 67,67    
38 Estere  Ošeniece Krēta Z/A Kocēni 11 83,95    
39 Helena Tomingasa Lektra JSK Equilat 12 52,21    
40 Ieva Katrīna Apalupa Lordana JK Erceni 12 55,11    
41 Margit  Mõis Good Life  Igaunija 12 56,12    
42 Magdalen Pildere Kamilla JSK Zāgkalni 12 71,43    
43 Einārs  Cēsinieks Update RJSK Sport De Lux 14 64,07    
44 Elizabete Skudra Wanja 441 JSK Eminent Sport 14 66,16    
45 Liene Bernharde Chambertina II JK Erceni 16 57,37    
46 Kaide Carolin Tomson Belcanto Igaunija 16 57,72    
  Agnija Janele Korida Z/A Kocēni EL      
  Velta Krustiņa Deep Purple Jūras Zirgi RET      
  Amanda Zariņa Clea JSK EquiLat EL      
  Aija Baumane Champion Choice RJSK Sport De Lux EL      
  Birgit Adler Domingo Igaunija RET      
  Teele Talts Thank You Igaunija EL      
  Marta Tomasa Lord N Z/s Lielceri EL      

 

V. Jātnieka vārds Zirga vārds Klubs S.p. Laiks
1 Janely Saar Ilsonne V Bareelhof Igaunija 0 50,58
2 Sabīne Siliņa Kalgari JSK Mežstrazdiņi 0 53,94
3 Siim Sinijärv Cashmir Igaunija 0 54,54
4 Maris  Suuster Finette Van De Rietvenne Igaunija 0 56,31
5 Laura Penele Chamann du Vercol Z/s Lielceri 0 56,54
6 Brita Tuvi Hindenburg Igaunija 0 56,71
7 Krista Kliesmete Lord Lux Jauno Jātnieku Skola 0 56,88
8 Girts  Bricis Lemon Squash RJSK Sport De Lux 0 57,96
9 Signe Melkina Karlis JSK EquiLat 0 58,02
10 Tina Dreimane Luis JJSK Meždruvas 1 0 58,62
11 Stefani Sabrodin Picanto Igaunija 0 58,81
12 Agnese Kroiča Luzi Veti Active 0 58,97
13 Elizabete Krista Juraša Lagūna – N Z/A Kocēni 0 60,72
14 Tatjana  Reznuka Hoppy W.D. Ropažu jātnieku klubs 0 60,84
15 Laura Penele Bailando Z/s Lielceri 0 62,75
16 Anna Šellere Charmeur JSK”Telfas” 0 63,79
17 Maira Leja Irtiš SIA”V un partneri” 0 65,99
18 Līga Pētersone Nileone JSK Princis 0 66,36
19 Valters Celms Caransa JSS Kleisti 0 66,71
20 Siim Sinijärv Eddy Igaunija 4 53,56
21 Girts  Bricis Carlondra First RJSK Sport De Lux 4 56,43
22 Anna Šellere Luanda JSK”Telfas” 4 57,86
23 Laila  Bergsone Carē JSK Mustangs 4 57,91
24 Anna Annija Alsina Cleo Z/S Tīraines staļļi 4 58,15
25 Kitija Kreismane V.Ramaika JSK Fēnikss 4 61,52
26 Terēze  Zalte Cleopatra Z/A Kocēni 4 63,81
27 Mihkel Ait Emperor Igaunija 4 67,27
28 Annika Veerpalu Calipso V Igaunija 5 71,12
29 Dinija Poikāne Candy RVA 5 73,78
30 Siim Sinijärv Leander Igaunija 8 58,58
31 Andis Vārna Lerikona Z/s Lielceri 8 59,29
32 Valts Seglins Gaja JSS Kleisti 8 59,32
33 Valts Seglins Haribo JSS Kleisti 8 59,6
34 Elīna Kalniņa Funny Grace Valmiermuižas Jātnieku Skola 8 61,14
35 Anete Potosova For Pleasure II JSK Eminent Sport 8 65,66
36 Karolin Jaani Lord Fontaine Igaunija 8 67,55
37 Krista Kliesmete Irano Sep Jauno Jātnieku Skola 8 69,66
38 Ebbe Liisa Sõnajalg Egotrip Igaunija 9 71,82
39 Annija Varna Candy  JSK Kriķi 12 49,39
40 Madara  Pētersone Lilions JSK Princis 12 67,11
  Aleksandra Zumente Felix-Emaire RJSK Sport De Lux EL  
  Siim Sinijärv Ferdinand A Igaunija EL  

 

MARŠRUTS NR.8         Pārlekšana
V. Jātnieka vārds Zirga vārds Klubs S.p. Laiks S.p. Laiks
1 Anna Annija Alsina Cleo Z/S Tīraines staļļi 0 74,19 4 44,98
2 Elizabete Krista Juraša Lagūna – N Z/A Kocēni 0 75,6 12 53,44
3 Aleksandrs  Šakurovs Grietje G RJSK 4 71,32    
4 Aigars Bregže Val Di Sole Z/s Lielceri 4 72    
5 Andis Vārna Humphry  Z/s Lielceri 4 72,87    
6 Aleksandrs  Šakurovs Cabaletta RJSK 4 73,34    
7 Anna Šellere Luanda JSK”Telfas” 4 74,55    
8 Sintija Semenkova Clair de Lune JSK Kriķi 4 74,87    
9 Girts  Bricis Garvey RJSK Sport De Lux 4 75,13    
10 Andis Vārna High Point VDL  Z/s Lielceri 4 76,3    
11 Siim Sinijärv Eddy Igaunija 4 76,91    
12 Tatjana  Reznuka Arribas T Ropažu jātnieku klubs 4 78,38    
13 Brita Tuvi Hindenburg Igaunija 8 73,51    
14 Janely Saar Ilsonne V Bareelhof Igaunija 8 75,29    
15 Ebbe Liisa Sõnajalg Ilord Igaunija 8 76,37    
16 Aigars Bregže Avellyna Z/s Lielceri 12 71,22    
17 Andis Vārna Dendelin Z/s Lielceri 12 71,85    
18 Girts  Bricis Donau RJSK Sport De Lux 12 72,91    
19 Valters Celms Caransa JSS Kleisti 12 73,22    
20 Maris  Suuster Quansar Z Igaunija 12 75,06    
21 Valts Seglins Gaja JSS Kleisti 12 75,32    
22 Keitija Racina Carlos Z BET 12 78,93    
23 Girts  Bricis Korall RJSK Sport De Lux 16 72,31    
24 Valts Seglins Haribo JSS Kleisti 16 76,88    
25 Annika Veerpalu Calipso V Igaunija 18 83,37    
26 Ebbe Liisa Sõnajalg Extreme Igaunija 20 76,8    
27 Siim Sinijärv Ferdinand A Igaunija 27 90,66    
  Stefani Sabrodin Picanto Igaunija EL      
  Maris  Suuster Finette Van De Rietvenne Igaunija EL      

 

MARŠRUTS NR.9      
V. Jātnieka vārds Zirga vārds Klubs Laiks
1 Iveta  Biruma Casadora Burtnieku Zirgaudzētava 120,85
2 Kitija Kreismane V.Ramaika JSK Fēnikss 130,99
3 Ieva Katrīna Apalupa Lordana JK Erceni 136,03
4 Dagnija  Ļevčenoka Val Di Sole   139,39
5 Anna Beļska Seile Geita Z/S Priežkalni 139,84
6 Terēze Šeniņa Columbīne RVA 142,93
7 Keitija Racina Varbūtība BET 143,74
8 Elīna Agneta Lamberte Lipsija Jūras Zirgi 148,1
9 Anna Betija Žīle Ankāra JSK Kriķi 148,12
10 Diāna Miķelsone Zarien N Jauno Jātnieku Skola 170,8
11 Lāsma Voskoboiņikova Lipsija Biedrība “Jūras zirgi” 187,43
  Sofija  Troicka Donnerlord JSK Temperaments EL

 

MARŠRUTS NR.10      
N.p.k. Jātnieka vārds Zirga vārds Klubs Vērtējums
1 Anete Učelniece Elmo Jauno jātnieku skola teicami
2 Amēlija Vītola Kristofers Robins Jauno jātnieku skola ļoti labi
3 Marks Joniņš Elmo Jauno jātnieku skola ļoti labi
4 Silvestrs Siliņš Šokolāde JSK Mežstrazdiņi labi
5 Fīlipa Vīciepa Rokijs Jauno jātnieku skola labi
6 Amanda Emīlija Bērziņa Continue Live ZS Priežkalni ļoti labi
7 Luīze Vilāne Taiga   ļoti labi
8 Kristiāna Vītola Elmo Jauno jātnieku skola ļoti labi
9 Grēta Elizabete Hauka Casallino Zs Lielceri teicami
10 Ketrīna Meiere Prīma Jauno jātnieku skola ļoti labi
11 Sofija Pokatova Rokijs Jauno jātnieku skola labi
12 Anastasija Gurova Lipsija Jūras zirgi teicami
13 Loreta Grunte Kristofers Robins Jauno jātnieku skola labi
14 Kaspars Pušinskis Gentle Sweets   teicami
15 Dārta Galdiņa Avatārs Jauno jātnieku skola ļoti labi
16 Liene Grāvīte Arlekīns   labi
17 Sofija Sviridenkova Skaists ZS Ekvi teicami
18 Deina Paula Dakša Mūkas Tukuma JSK teicami
19 Bille Pušinska Gentle Sweets   ļoti labi
20 Tince Kokorēviča Elmo Jauno jātnieku skola teicami
21 Paula Leja Casallino Zs Lielceri teicami
22 Elīna Zāle Prīma Jauno jātnieku skola teicami
23 Haralds Zāle Rokijs Jauno jātnieku skola ļoti labi
24 Ieva Miezere Lipsija Jūras zirgi teicami
25 Katrīna Binde Kristofers Robins Jauno jātnieku skola teicami
26 Miķelis Ģīlis Prīma Jauno jātnieku skola teicami
27 Daniela Anna Reizina Eldīvo   teicami
28 Paula Kalēja Kagors JSK Eridana ļoti, ļoti labi
29 Paula Agate Nīkriece Raela ZS Tīraines staļļi teicami
30 Kirils Šakurovs Gurman RJSK labi
31 Adriana Gaidlazda Elmo Jauno jātnieku skola ļoti, ļoti labi
32 Nikola Moora Rada JSK Eminent sport teicami
33 Elizaveta Flamenko Taiga   teicami
34 Agate Lasmane Avatārs Jauno jātnieku skola teicami
35 Magdalēna Smiltniece Kristofers Robins Jauno jātnieku skola labi
36 Armands Kociņš Lambiek Ropažu jātnieku klubs teicami
37 Kevins Sekers Dons Lando Mīļdzīvnieku biedrība labi
38 Laine Līga Akmene Geita ZS Priežkalni teicami
39 Markuss Kociņš Mia Ropažu jātnieku klubs labi
40 Gustavs Linga Bērziņš Kagors   labi
41 Marta Strauta Dragons   labi
42 Melisa Mārtinsone Smaida Tukuma JSK labi
43 Elizaveta Lavašova Eldīvo   teicami
44 Marta Toropova Marķīza JSK Eminent sport teicami
45 Artūrs Binde Kristofers Robins Jauno jātnieku skola labi
46 Asnāte Lukašēviča Burē Jauno jātnieku skola ļoti labi
47 Keita Blumberga Raela ZS Tīraines staļļi labi
48 Jana Petunova Skaists ZS Ekvi teicami

 

MARŠRUTS NR.11A        
V. Jātnieka vārds Zirga vārds Klubs S.p. Laiks
1 Birgit Adler Retro Igaunija 0 35,05
2 Karita  Beilmann Mexicana  Igaunija 0 39,1
3 Nikola Marčenkova Dancing Grace  Mēmeles JSK 0 39,12
4 Elizabete Voika Rozmarīns JJS 0 42,54
5 Karita  Beilmann Tierra Del Fuego  Igaunija 0 42,88
6 Beatrise Balama Lalibela Jauno Jātnieku Skola 0 43,68
7 Jennifer  Saar Tierra Del Fuego  Igaunija 0 45,64
8 Kate  Laicāne Palermo Jauno Jātnieku Skola 0 46,25
9 Līva Bērziņa Lipsija Jūras Zirgi 0 49,28
10 Rūta Treimane Ambera Jauno Jātnieku Skola 0 50,09
11 Laura Skuja Columbīne Z/S Tīraines staļļi 0 50,84
12 Nellija Anna  Kārkliņa Lādoga Veti Active 0 51,19
13 Aleksandra  Schigoleva Sandora JSK Temps 0 52,77
14 Margreta Stepiņa Late Jauno Jātnieku Skola 0 55,43
15 Iveta Ēdolfa Lotuss Jauno Jātnieku Skola 0 57,45
16 Kerttu  Luhthein Mexicana  Igaunija 4 38,69
17 Eleonora  Tomberg Averte Igaunija 4 52,02
18 Sintija Semenkova Ferrum JSK Kriķi 4 52,97
19 Sniedze Robina Krams ZS Salaiņi 4 55,13
20 Linda Josta Chika JSK Royal Sport 4 56,22
21 Terēze  Smiltniece Late Jauno Jātnieku Skola 5 61,81
22 Marta Vaimand Averte Igaunija 5 63,75
23 Keita Bandeniece Palladium LAT 6 65,85
24 Karita  Beilmann Retro Igaunija 8 47,43
25 Amanda Emīlija Bērziņa Continue Live Z/S Priežkalni 14 65,69
  Rūta Račko Rigondo LAT EL  
  Ieva Miezere Lipsija Jūras Zirgi EL  
  Evelina Miglāne Lee Roys LAT RET  
  Evita  Jansone Finta JSK”Telfas” EL  
  Elina Loreta Anševica Agava LAT EL  
  Linda Zvaigzne Lee Roys LAT EL  
ā/k Sniedze Robina Krams ZS Salaiņi 4 52,4
ā/k Rūta Račko Rigondo LAT 1 62,89

 

MARŠRUTS NR.11B        
V. Jātnieka vārds Zirga vārds Klubs S.p. Laiks
1 Roberta Birzule Arafat  JJSK Meždruvas 1 0 35,52
2 Līva Dreimane Black Velvet JJSK Meždruvas 1 0 35,56
3 Līva Dreimane Arafat  JJSK Meždruvas 1 0 36,51
4 Luīze Lamberte Efekts Z/S Tīraines staļļi 0 38,61
5 Karita  Beilmann Arabella Igaunija 0 38,62
6 Roberta Birzule Black Velvet JJSK Meždruvas 1 0 39,15
7 Elza Buša Eiro JSK Īriss 0 41,97
8 Māra Buša Eiro JSK Īriss 0 41,99
9 Katrīna Kelmere Cielaviņa JSK Zāgkalni 0 42,05
10 Keidi Mariin  Tomson Vapper Igaunija 0 43,61
11 Jelizaveta  Reznuka Efeja Ropažu JK 0 44,6
12 Kerija-Līva Nīkrence Raela Z/S Tīraines staļļi 0 45,19
13 Jelizaveta  Reznuka Magic Dancer Ropažu JK 0 46,84
14 Selīna Kociņa Efeja Ropažu jātnieku klubs 0 50,35
15 Aleksandra Rusinja Hugo Z/S Tīraines staļļi 0 52,67
16 Anete  Rozīte Tims Jauno Jātnieku Skola 0 52,75
17 Polina Obrazeja Peach Boy Z/S Tīraines staļļi 0 55,84
18 Velta Krustiņa Rāfal Jūras Zirgi 0 56,44
19 Marija Kiricenko Hugo Z/S Tīraines staļļi 0 60
20 Keidi Mariin  Tomson Arabella Igaunija 4 55,01
21 Māra Buša Zibens Makvīns JSK Īriss 4 56,63
22 Līva Dreimane SD Maureen JJSK Meždruvas 1 8 54,25
  Nikola Laganovska Zodiac JSK Eminent Sport EL  
  Annabel Klein Kamane Igaunija EL  
  Gerda Kikuste Jonitis Igaunija EL  

 

MARŠRUTS NR.12          
V. Jātnieka vārds Zirga vārds Klubs S.p. Laiks starpība
1 Armands Kociņš Lambiek Ropažu jātnieku klubs 0 56,16 3,84
2 Annabel Klein Kamane Igaunija 0 45,31 14,69
3 Margarita  Binde Tims Jauno Jātnieku Skola 0 44,9 15,1
4 Caroly Viikmaa Vapper Igaunija 0 43,02 16,98
5 Polina Obrazeja Peach Boy Z/S Tīraines staļļi 0 41,37 18,63
6 Marija Klēra Žeriko sig gold Ropažu jātnieku klubs 4 39,32 20,68
  Gabriela Ganiņa Elmo Jauno Jātnieku Skola EL    

 

Maršruts Nr. 13 (VZD)      
V. Jātnieka vārds Zirga vārds Klubs Laiks
1 Elza Buša Eiro JSK Īriss 73,28
2 Roberta Birzule Arafat  JJSK Meždruvas 1 84,31
3 Līva Dreimane Black Velvet JJSK Meždruvas 1 100,98
4 Margarita  Binde Tims Jauno Jātnieku Skola 124,91
  Marks  Joniņš Elmo Jauno Jātnieku Skola EL

 

Maršruts Nr. 14 (VZD)       I pārl. II pārl. III pārl.
V. Jātnieka vārds Zirga vārds Klubs S.p. S.p. S.p. S.p.
1 Janely Saar Ilsonne V Bareelhof Igaunija 0 0 0 0
2 Laura Penele Chamann du Vercol Z/s Lielceri 0 0 0 4
3 Aigars Bregže Bacchus de Troy Z/s Lielceri 0 4    
3 Anete Potosova For Pleasure II JSK Eminent Sport 0 4    

 

XII Vislatvijas zirgu dienas      
Maršruts Nr. 15 (VZD)        
V. Jātnieka vārds Zirga vārds Klubs Punkti Laiks
1 Anna Annija Alsina Kakao Z/S Tīraines staļļi 65 48,67
2 Sintija Semenkova Con Liberty JSK Kriķi 65 48,7
3 Sintija Semenkova Dakota JSK Kriķi 65 50,19
4 Anželika Alabjeva Palladium Z/S Tīraines staļļi 65 52,53
5 Beatrise Balama Palermo Jauno Jātnieku Skola 65 52,86
6 Gabriella Austvika Avalanš Jauno Jātnieku Skola 65 53,33
7 Elizabete Voika Rozmarīns JJS 65 60,86
8 Luīze Lamberte Efekts Z/S Tīraines staļļi 64 50,97
9 Diāna Miķelsone Lovely Lady Jauno Jātnieku Skola 63 55,17
10 Marina Žagata Chan Z z/s Ekvi 53 58,44
11 Gabriella Austvika Jus de Pomerol Jauno Jātnieku Skola 49 71,72
12 Diāna Miķelsone Zarien N Jauno Jātnieku Skola 48 55,81
13 Elīza Elva  Treija Sun Light  JSK Kriķi 48 61,57
14 Sendija Setkovska Rīgas Relikvija Agates Sport 46 67,06
15 Paula Dagile Paloma JSK Kriķi 43 96,09
16 Sniedze Robina Taifun De La Mountain ZS Salaiņi 1 60,16
17 Birgit Adler Domingo Igaunija EL  
17 Elīza Berkolde Hori ZS Salaiņi EL  
17 Sofija  Troicka Donnerlord JSK Temperaments EL  

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ KOPVĒRTĒJUMS PĒC 1. un 2.POSMA 2019.GADĀ

    Labākais JJS jātnieks 2019.gada sezonā                ...

Skatīt vairāk

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ KOPVĒRTĒJUMS PĒC 2.POSMA 2019.GADĀ

MARŠRUTS NR.1         V. Jātnieka vārds Zirga vārds Klubs S.p. Laiks 1...

Skatīt vairāk

Šajā nedēļas nogalē XII Vislatvijas zirgu diena pulcēja kuplu skaitu zirgu mīļotāju

Inčukalnā, Nacionālajā sporta bāzē “Jauno Jātnieku skola” 14. jūlijā visus zirgus un zirgu mīļotājus no...

Skatīt vairāk