JJS TURNĪRS KONKŪRĀ kopvērtējums pēc 1.posma 2019.gadā

Jātnieki ar I un II grupas ponijiem  
       
Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms
1 Luīze Lamberte ZS Tīraines staļļi 20
2 Karita  Beilmann Igaunija 18
3 Elza Buša JSK Īriss 16
4 Kate Dzenīte JSK Krīķi 14
5 Jessica Mölder Igaunija 12
5 Marta Aleksandra  Jansone JSK Mustangs 10
7 Hedi Voor Voort Igaunija 8
8 Diāna Rengarte JSK Īriss 6
9 Laureen Piirak Igaunija 4
10 Jennifer  Saar Igaunija 3
11 Māra Buša JSK Īriss 2
12 Roberta Birzule JJSK Meždruvas 1 1

 

Jātnieki līdz 16 gadu vecumam  
       
Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms
1 Laura Luīze Leinerte “RJSK” 20
2 Kristina Zomera JSK Mustangs 18
3 Odrija Roberta Brālēna Z/A Kocēni 16
4 Anna Sergejeva RJSK Sport De Lux 14
5 Ance Anna Katkovska Jauno Jātnieku Skola 12
6 Zane Rūse   10
7 Tina Dreimane JJSK Meždruvas 1 8
8 Anna Čakstiņa JSK Demora 6
9 Anna Juraša   4
10 Estere  Ošeniece Z/A Kocēni 3
11 Marta Vīgante   2
12 Marta Tomasa Z/s Lielceri 1

 

Jātnieki ar zirgiem līdz 5 gadu vecumam    
         
Vieta Vārds, uzvārds Zirga vārds Komanda I posms
1 Terēze  Zalte Jakarta ME Z/A Kocēni 20
2 Elizabete Krista Juraša Andžella N Z/A Kocēni 18
3 Siim Sinijärv Saxello K Igaunija 16
4 Terēze  Zalte Early Bird ME Z/A Kocēni 14
5 Heiki Vatsel Jabalou Igaunija 12
6 Siim Sinijärv Kominka K Igaunija 10
7 Velta Romāne Culon JSK Kriķi 8
8 Laila  Bergsone Darley   6
9 Laura Penele Jodokus ZS Lielceri 4
10 Teet Juul Kaiser Igaunija 3
11 Elīza  Stauža Kaldero JSK Eridana 2
12 Emīlija Elizabete Zandere Catangro Quiz   1

 

Jātnieki līdz 25 gadu vecumam  
       
Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms
1 Sabīne Siliņa JSK Mežstrazdiņi 20
2 Elizabete Krista Juraša Z/A Kocēni 18
3 Sintija Semenkova JSK Kriķi 16
4 Anna Annija Alsina ZS Tīraines staļļi 14
5 Laura Penele ZS Lielceri 12
6 Anna Šellere JSK”Telfas” 10
7 Madara  Pētersone JSK Princis 8
8 Valts Seglins JSS Kleisti 6
9 Kitija Bilinska JSK Princis 4
10 Elīna Kalniņa   3
11 Karol-Kenneth Lootus Igaunuja 2
12 Taisi Viire Igaunuja 1

 

Labākais JJS jātnieks 2019.gada sezonā  
       
Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms
1 Aigars Bregže ZS Lielceri 20
2 Sintija Semenkova JSK Kriķi 18
3 Aleksandrs  Šakurovs Rīgas JSK 16
4 Andis Vārna Z/s Lielceri 14
5 Janely Saar Igaunija 12
6 Jaroslavs Trubanovs JSK Drostalas 10
7 Ģirts Bricis RJSK Sport De Lux 8
8 Keitija Racina BET 6
9 Mārtiņš Ernests Pilders ZA Burtnieki 4
10 Tatjana  Reznuka J Ropaži 3
11 Danielius  Gutkauskas DG Horses 2
12 Annika Veerpalu Igaunija 1

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk

“Jauno jātnieku skola” atsāk sacensību sezonu

Ar prieku vēstām, ka šogad pirmās sacensības notiks 11. un 12. jūlijā “Jauno Jātnieku skolas”...

Skatīt vairāk

Plānotās sezonas atklāšanas sacensības – Jauno Jātnieku skolas turnīra 1. posms, ir atcelts

 “Šajā dīvainajā un neparedzamajā laikā vēlamies vēstīt ne tik priecīgas vēstis, ņemot vērā ārkārtas situācijas...

Skatīt vairāk