JJS TURNĪRS KONKŪRĀ kopvērtējums pēc 1.posma 2019.gadā

Jātnieki ar I un II grupas ponijiem  
       
Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms
1 Luīze Lamberte ZS Tīraines staļļi 20
2 Karita  Beilmann Igaunija 18
3 Elza Buša JSK Īriss 16
4 Kate Dzenīte JSK Krīķi 14
5 Jessica Mölder Igaunija 12
5 Marta Aleksandra  Jansone JSK Mustangs 10
7 Hedi Voor Voort Igaunija 8
8 Diāna Rengarte JSK Īriss 6
9 Laureen Piirak Igaunija 4
10 Jennifer  Saar Igaunija 3
11 Māra Buša JSK Īriss 2
12 Roberta Birzule JJSK Meždruvas 1 1

 

Jātnieki līdz 16 gadu vecumam  
       
Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms
1 Laura Luīze Leinerte “RJSK” 20
2 Kristina Zomera JSK Mustangs 18
3 Odrija Roberta Brālēna Z/A Kocēni 16
4 Anna Sergejeva RJSK Sport De Lux 14
5 Ance Anna Katkovska Jauno Jātnieku Skola 12
6 Zane Rūse   10
7 Tina Dreimane JJSK Meždruvas 1 8
8 Anna Čakstiņa JSK Demora 6
9 Anna Juraša   4
10 Estere  Ošeniece Z/A Kocēni 3
11 Marta Vīgante   2
12 Marta Tomasa Z/s Lielceri 1

 

Jātnieki ar zirgiem līdz 5 gadu vecumam    
         
Vieta Vārds, uzvārds Zirga vārds Komanda I posms
1 Terēze  Zalte Jakarta ME Z/A Kocēni 20
2 Elizabete Krista Juraša Andžella N Z/A Kocēni 18
3 Siim Sinijärv Saxello K Igaunija 16
4 Terēze  Zalte Early Bird ME Z/A Kocēni 14
5 Heiki Vatsel Jabalou Igaunija 12
6 Siim Sinijärv Kominka K Igaunija 10
7 Velta Romāne Culon JSK Kriķi 8
8 Laila  Bergsone Darley   6
9 Laura Penele Jodokus ZS Lielceri 4
10 Teet Juul Kaiser Igaunija 3
11 Elīza  Stauža Kaldero JSK Eridana 2
12 Emīlija Elizabete Zandere Catangro Quiz   1

 

Jātnieki līdz 25 gadu vecumam  
       
Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms
1 Sabīne Siliņa JSK Mežstrazdiņi 20
2 Elizabete Krista Juraša Z/A Kocēni 18
3 Sintija Semenkova JSK Kriķi 16
4 Anna Annija Alsina ZS Tīraines staļļi 14
5 Laura Penele ZS Lielceri 12
6 Anna Šellere JSK”Telfas” 10
7 Madara  Pētersone JSK Princis 8
8 Valts Seglins JSS Kleisti 6
9 Kitija Bilinska JSK Princis 4
10 Elīna Kalniņa   3
11 Karol-Kenneth Lootus Igaunuja 2
12 Taisi Viire Igaunuja 1

 

Labākais JJS jātnieks 2019.gada sezonā  
       
Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms
1 Aigars Bregže ZS Lielceri 20
2 Sintija Semenkova JSK Kriķi 18
3 Aleksandrs  Šakurovs Rīgas JSK 16
4 Andis Vārna Z/s Lielceri 14
5 Janely Saar Igaunija 12
6 Jaroslavs Trubanovs JSK Drostalas 10
7 Ģirts Bricis RJSK Sport De Lux 8
8 Keitija Racina BET 6
9 Mārtiņš Ernests Pilders ZA Burtnieki 4
10 Tatjana  Reznuka J Ropaži 3
11 Danielius  Gutkauskas DG Horses 2
12 Annika Veerpalu Igaunija 1

Jauno jātnieku skolas turnīrs 2019 noslēdzās

7. un 8. septembrī notika “Jauno Jātnieku skolas” kausa III posms konkurā Inčukalna nov., „Zustrenes”,...

Skatīt vairāk

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ KOPVĒRTĒJUMS PĒC 1. un 2.POSMA 2019.GADĀ

    Labākais JJS jātnieks 2019.gada sezonā                ...

Skatīt vairāk

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ KOPVĒRTĒJUMS PĒC 2.POSMA 2019.GADĀ

MARŠRUTS NR.1         V. Jātnieka vārds Zirga vārds Klubs S.p. Laiks 1...

Skatīt vairāk