JJS TURNĪRS KONKŪRĀ KOPVĒRTĒJUMS PĒC 1. un 2.POSMA 2019.GADĀ

    Labākais JJS jātnieks 2019.gada sezonā      
               
               
Vt Vārds, uzvārds Valsts Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Aigars Bregže LAT ZS Lielceri 20 20   40
2 Sintija Semenkova LAT JSK Kriķi 18 16   34
2 Aleksandrs  Šakurovs LAT Rīgas JSK 16 18   34
4 Andis Vārna LAT Z/s Lielceri 14 12   26
5 Janely Saar EST Igaunija 12 6   18
6 Girts  Bricis LAT RJSK Sport De Lux   14   14
7 Tatjana  Reznuka LAT J Ropaži 3 8   11
8 Jaroslavs Trubanovs LAT JSK Drostalas 10     10
8 Siim Sinijärv EST Igaunija   10   10
10 Keitija Racina LAT BET 6 3   9
11

Ģirts Bricis
LAT RJSK Sport De Lux 8     8
12 Mārtiņš Ernests Pilders LAT ZA Burtnieki 4     4
12 Valts Seglins LAT JSS Kleisti   4   4
14 Annika Veerpalu LAT Igaunija 1 2   3
15 Danielius  Gutkauskas LTU DG Horses 2     2
16 Ebbe Liisa Sõnajalg EST Igaunija   1   1
               

 

 

 
JJS TURNĪRS KONKŪRĀ 2019      
    Jauno Jātnieku Skola. “Zustrenes”, Inčukalna pagasts, Inčukalna novads  
               
    Jātnieki ar I un II grupas ponijiem      
               
               
Vt Vārds, uzvārds Valsts Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Luīze Lamberte LAT ZS Tīraines staļļi 20 16   36
2 Karita  Beilmann LAT Igaunija 18 14   32
3 Elza Buša LAT JSK Īriss 16 12   28
4 Roberta Birzule LAT JJSK Meždruvas 1 1 20   21
5 Līva Dreimane LAT JJSK Meždruvas 1   18   18
6 Kate Dzenīte LAT JSK Krīķi 14     14
7 Jessica Mölder EST Igaunija 12     12
7 Māra Buša LAT JSK Īriss 2 10   12
9 Marta Aleksandra  Jansone LAT JSK Mustangs 10     10
10 Katrīna Kelmere LAT JSK Zāgkalni   8   8
10 Hedi Voor Voort EST Igaunija 8     8
12 Diāna Rengarte LAT JSK Īriss 6     6
12 Keidi Mariin  Tomson EST     6   6
14 Jelizaveta  Reznuka LAT Ropažu JK   4   4
14

Laureen Piirak
EST Igaunija 4     4
16 Kerija-Līva Nīkrence LAT Z/S Tīraines staļļi   3   3
16 Jennifer  Saar EST Igaunija 3     3
18 Selīna Kociņa LAT Ropažu jātnieku klubs   2   2
19 Aleksandra Rusinja LAT Z/S Tīraines staļļi   1   1

 

    Jātnieki līdz 16 gadu vecumam        
               
               
Vt Vārds, uzvārds Valsts Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Kristina Zomera LAT JSK Mustangs 18 20   38
2 Laura Luīze Leinerte LAT “RJSK” 20     20
3 Margit  Mõis EST Igaunija   18   18
4 Odrija Roberta Brālēna LAT Z/A Kocēni 16     16
4 Magdalen Pildere LAT JSK Zāgkalni   16   16
6 Anna Sergejeva LAT RJSK Sport De Lux 14     14
6 Tina Dreimane LAT JJSK Meždruvas 1 8 6   14
6 Marta Vildava LAT JSK Princis   14   14
9 Estere  Ošeniece LAT Z/A Kocēni 3 10   13
10 Ance Anna Katkovska LAT Jauno Jātnieku Skola 12     12
10 Laura Ziemele LAT Jūras Zirgi   12   12
12 Zane Rūse LAT   10     10
13 Jana Zēberga LAT BET   8   8
14 Anna Čakstiņa LAT JSK Demora 6     6
14 Marta Vīgante LAT   2 4   6
16

Anna Juraša
LAT   4     4
17 Amanda Zariņa LAT JSK EquiLat   3   3
18 Annija Ane LAT JK Erceni   2   2
19 Marta Tomasa LAT Z/s Lielceri 1     1
19 Annija Elīza  Stabiņa LAT “Ūsiņš”   1   1
    Jātnieki līdz 25 gadu vecumam        
               
               
Vt Vārds, uzvārds Valsts Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Sabīne Siliņa LAT JSK Mežstrazdiņi 20 20   40
2 Laura Penele LAT ZS Lielceri 12 18   30
3 Elizabete Krista Juraša LAT Z/A Kocēni 18 6   24
4 Sintija Semenkova LAT JSK Kriķi 16     16
4 Brita Tuvi EST Igaunija   16   16
6 Anna Annija Alsina LAT ZS Tīraines staļļi 14 1   15
7 Signe Melkina LAT JSK EquiLat   14   14
8 Anna Šellere LAT JSK”Telfas” 10 3   13
9 Tina Dreimane LAT JJSK Meždruvas 1   12   12
10 Stefani Sabrodin EST Igaunija   10   10
11 Madara  Pētersone LAT JSK Princis 8     8
11 Agnese Kroiča LAT Veti Active   8   8
13 Valts Seglins LAT JSS Kleisti 6     6
14

Kitija Bilinska
LAT JSK Princis 4     4
14 Valters Celms LAT JSS Kleisti   4   4
16 Elīna Kalniņa LAT   3     3
17 Karol-Kenneth Lootus EST Igaunija 2     2
17 Laila  Bergsone LAT JSK Mustangs   2   2
19 Taisi Viire EST Igaunija 1     1
    Jātnieki ar zirgiem līdz 5 gadu vecumam        
                 
                 
Vt Vārds, uzvārds Valsts Zirga vārds Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Terēze  Zalte LAT Jakarta ME Z/A Kocēni 20 18   38
2 Siim Sinijärv EST Saxello K Igaunija 16 20   36
3 Heiki Vatsel EST Jabalou Igaunija 12 16   28
4 Elizabete Krista Juraša LAT Andžella N Z/A Kocēni 18 6   24
5 Laila Bergsone LAT Darley   6 12   18
6 Siim Sinijärv EST Kominka K Igaunija 10 4   14
6 Giedrius  Butkus LTU Gregory Green  Bitaičių žirgai   14   14
6 Terēze  Zalte LAT Early Bird ME Z/A Kocēni 14     14
9 Valters Celms LAT Laredo JSS Kleisti   10   10
10 Heili Püümann EST Just Me VDM Igaunija   8   8
10 Velta Romāne LAT Culon JSK Kriķi 8     8

12
Laura Penele LAT Jodokus ZS Lielceri 4     4
13 Andis Vārna LAT Bella de Paris Z/s Lielceri   3   3
13 Teet Juul EST Kaiser Igaunija 3     3
15 Krista Kliesmete LAT Cardamon Jauno Jātnieku Skola   2   2
15 Elīza  Stauža LAT Kaldero JSK Eridana 2     2
17 Heiki Vatsel EST Fantacy MP Igaunija   1   1
17 Emīlija Elizabete Zandere LAT Catangro Quiz   1     1
19 Triin Tammar EST Diksi Igaunija       0

 

 

 

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk

“Jauno jātnieku skola” atsāk sacensību sezonu

Ar prieku vēstām, ka šogad pirmās sacensības notiks 11. un 12. jūlijā “Jauno Jātnieku skolas”...

Skatīt vairāk

Plānotās sezonas atklāšanas sacensības – Jauno Jātnieku skolas turnīra 1. posms, ir atcelts

 “Šajā dīvainajā un neparedzamajā laikā vēlamies vēstīt ne tik priecīgas vēstis, ņemot vērā ārkārtas situācijas...

Skatīt vairāk