JJS TURNĪRS KONKŪRĀ KOPVĒRTĒJUMS PĒC 1. un 2.POSMA 2019.GADĀ

    Labākais JJS jātnieks 2019.gada sezonā      
               
               
Vt Vārds, uzvārds Valsts Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Aigars Bregže LAT ZS Lielceri 20 20   40
2 Sintija Semenkova LAT JSK Kriķi 18 16   34
2 Aleksandrs  Šakurovs LAT Rīgas JSK 16 18   34
4 Andis Vārna LAT Z/s Lielceri 14 12   26
5 Janely Saar EST Igaunija 12 6   18
6 Girts  Bricis LAT RJSK Sport De Lux   14   14
7 Tatjana  Reznuka LAT J Ropaži 3 8   11
8 Jaroslavs Trubanovs LAT JSK Drostalas 10     10
8 Siim Sinijärv EST Igaunija   10   10
10 Keitija Racina LAT BET 6 3   9
11

Ģirts Bricis
LAT RJSK Sport De Lux 8     8
12 Mārtiņš Ernests Pilders LAT ZA Burtnieki 4     4
12 Valts Seglins LAT JSS Kleisti   4   4
14 Annika Veerpalu LAT Igaunija 1 2   3
15 Danielius  Gutkauskas LTU DG Horses 2     2
16 Ebbe Liisa Sõnajalg EST Igaunija   1   1
               

 

 

 
JJS TURNĪRS KONKŪRĀ 2019      
    Jauno Jātnieku Skola. “Zustrenes”, Inčukalna pagasts, Inčukalna novads  
               
    Jātnieki ar I un II grupas ponijiem      
               
               
Vt Vārds, uzvārds Valsts Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Luīze Lamberte LAT ZS Tīraines staļļi 20 16   36
2 Karita  Beilmann LAT Igaunija 18 14   32
3 Elza Buša LAT JSK Īriss 16 12   28
4 Roberta Birzule LAT JJSK Meždruvas 1 1 20   21
5 Līva Dreimane LAT JJSK Meždruvas 1   18   18
6 Kate Dzenīte LAT JSK Krīķi 14     14
7 Jessica Mölder EST Igaunija 12     12
7 Māra Buša LAT JSK Īriss 2 10   12
9 Marta Aleksandra  Jansone LAT JSK Mustangs 10     10
10 Katrīna Kelmere LAT JSK Zāgkalni   8   8
10 Hedi Voor Voort EST Igaunija 8     8
12 Diāna Rengarte LAT JSK Īriss 6     6
12 Keidi Mariin  Tomson EST     6   6
14 Jelizaveta  Reznuka LAT Ropažu JK   4   4
14

Laureen Piirak
EST Igaunija 4     4
16 Kerija-Līva Nīkrence LAT Z/S Tīraines staļļi   3   3
16 Jennifer  Saar EST Igaunija 3     3
18 Selīna Kociņa LAT Ropažu jātnieku klubs   2   2
19 Aleksandra Rusinja LAT Z/S Tīraines staļļi   1   1

 

    Jātnieki līdz 16 gadu vecumam        
               
               
Vt Vārds, uzvārds Valsts Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Kristina Zomera LAT JSK Mustangs 18 20   38
2 Laura Luīze Leinerte LAT “RJSK” 20     20
3 Margit  Mõis EST Igaunija   18   18
4 Odrija Roberta Brālēna LAT Z/A Kocēni 16     16
4 Magdalen Pildere LAT JSK Zāgkalni   16   16
6 Anna Sergejeva LAT RJSK Sport De Lux 14     14
6 Tina Dreimane LAT JJSK Meždruvas 1 8 6   14
6 Marta Vildava LAT JSK Princis   14   14
9 Estere  Ošeniece LAT Z/A Kocēni 3 10   13
10 Ance Anna Katkovska LAT Jauno Jātnieku Skola 12     12
10 Laura Ziemele LAT Jūras Zirgi   12   12
12 Zane Rūse LAT   10     10
13 Jana Zēberga LAT BET   8   8
14 Anna Čakstiņa LAT JSK Demora 6     6
14 Marta Vīgante LAT   2 4   6
16

Anna Juraša
LAT   4     4
17 Amanda Zariņa LAT JSK EquiLat   3   3
18 Annija Ane LAT JK Erceni   2   2
19 Marta Tomasa LAT Z/s Lielceri 1     1
19 Annija Elīza  Stabiņa LAT “Ūsiņš”   1   1
    Jātnieki līdz 25 gadu vecumam        
               
               
Vt Vārds, uzvārds Valsts Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Sabīne Siliņa LAT JSK Mežstrazdiņi 20 20   40
2 Laura Penele LAT ZS Lielceri 12 18   30
3 Elizabete Krista Juraša LAT Z/A Kocēni 18 6   24
4 Sintija Semenkova LAT JSK Kriķi 16     16
4 Brita Tuvi EST Igaunija   16   16
6 Anna Annija Alsina LAT ZS Tīraines staļļi 14 1   15
7 Signe Melkina LAT JSK EquiLat   14   14
8 Anna Šellere LAT JSK”Telfas” 10 3   13
9 Tina Dreimane LAT JJSK Meždruvas 1   12   12
10 Stefani Sabrodin EST Igaunija   10   10
11 Madara  Pētersone LAT JSK Princis 8     8
11 Agnese Kroiča LAT Veti Active   8   8
13 Valts Seglins LAT JSS Kleisti 6     6
14

Kitija Bilinska
LAT JSK Princis 4     4
14 Valters Celms LAT JSS Kleisti   4   4
16 Elīna Kalniņa LAT   3     3
17 Karol-Kenneth Lootus EST Igaunija 2     2
17 Laila  Bergsone LAT JSK Mustangs   2   2
19 Taisi Viire EST Igaunija 1     1
    Jātnieki ar zirgiem līdz 5 gadu vecumam        
                 
                 
Vt Vārds, uzvārds Valsts Zirga vārds Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Terēze  Zalte LAT Jakarta ME Z/A Kocēni 20 18   38
2 Siim Sinijärv EST Saxello K Igaunija 16 20   36
3 Heiki Vatsel EST Jabalou Igaunija 12 16   28
4 Elizabete Krista Juraša LAT Andžella N Z/A Kocēni 18 6   24
5 Laila Bergsone LAT Darley   6 12   18
6 Siim Sinijärv EST Kominka K Igaunija 10 4   14
6 Giedrius  Butkus LTU Gregory Green  Bitaičių žirgai   14   14
6 Terēze  Zalte LAT Early Bird ME Z/A Kocēni 14     14
9 Valters Celms LAT Laredo JSS Kleisti   10   10
10 Heili Püümann EST Just Me VDM Igaunija   8   8
10 Velta Romāne LAT Culon JSK Kriķi 8     8

12
Laura Penele LAT Jodokus ZS Lielceri 4     4
13 Andis Vārna LAT Bella de Paris Z/s Lielceri   3   3
13 Teet Juul EST Kaiser Igaunija 3     3
15 Krista Kliesmete LAT Cardamon Jauno Jātnieku Skola   2   2
15 Elīza  Stauža LAT Kaldero JSK Eridana 2     2
17 Heiki Vatsel EST Fantacy MP Igaunija   1   1
17 Emīlija Elizabete Zandere LAT Catangro Quiz   1     1
19 Triin Tammar EST Diksi Igaunija       0

 

 

 

Jauno jātnieku skolas turnīrs 2019 noslēdzās

7. un 8. septembrī notika “Jauno Jātnieku skolas” kausa III posms konkurā Inčukalna nov., „Zustrenes”,...

Skatīt vairāk

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ KOPVĒRTĒJUMS PĒC 1. un 2.POSMA 2019.GADĀ

    Labākais JJS jātnieks 2019.gada sezonā                ...

Skatīt vairāk

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ KOPVĒRTĒJUMS PĒC 2.POSMA 2019.GADĀ

MARŠRUTS NR.1         V. Jātnieka vārds Zirga vārds Klubs S.p. Laiks 1...

Skatīt vairāk