Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

Jūnijā Jauno Jātnieku skolā notiks Kristapa Neretnieka vadīts seminārs!

“Sapratne – panākumu pamats” ir seminārs jauniem konkūra jātniekiem, kuri vismaz divus gadus jau startē sacensībās un lec 100cm un augstākus maršrutus. Seminārs notiks piecas dienas no 14.-18.jūnijam Inčukalnā, “Jauno jātnieku skolā”.

“Esmu guvis zināmu pieredzi un gribu ar to dalīties ar Latvijas jaunajiem jātniekiem, lai palīdzētu viņiem atrast pareizāko ceļu saskarsmē ar zirgu,” saka Kristaps Neretnieks. “Izjūtu to kā savu pienākumu, atbildību pret mūsu sportu kopumā,” piebilsts sportists. Kristaps Neretnieks seminārā vadīs praktiskos konkūra treniņus.

Seminārā piecas dienas paredzēta plaša programma, kurā notiks gan teorētiskas, gan praktiskas nodarbības. “Jo vairāk mēs zinām par zirgu, tā uzbūvi, zirga sagatavošanu sacensībām un darbu mājās, jo mums ir vairāk informācijas, jo drošāk mēs varam justies,” saka Diāna Dadzīte. Diāna vadīs teorētiskās un praktiskās nodarbības, kas saistītas ar zirga aprūpi un kopā ar veterinārārstu Kristapu Reķi stāstīs arī par to, kā ar medicīnas un osteopētijas līdzekļiem likt zirgam justies labāk.

Iejādes treniņus vadīs Krista Kliesmete, kurai ir liela pieredze “beraitora” darbā. Krista vairākus gadus pavadījusi strādājot Nīderlandē un Dānijā, tagad atgriezusies Latvijā un strādā pie Kristapa Neretnieka – gatavo zirgus sacensībām un strādā ar jaunzirgiem.

Par sacensību noteikumiem, stjuartu un jātnieku sadarbību un biežākajām kļūdām, ko jātnieki pieļauj sacensībās, stāstīs pieredzējusi sacensību stjuarte Indra Gabaliņa.

Maksimālais semināra dalībnieku skaits ar zirgiem ir 20 jātnieki, papildus teorētiskajās nodarbībās un treniņos kā klausītāji varēs piedalīties vēl desmit cilvēki.

Seminārs notiks līdzīgi kā sacensību režīmā – jātnieki vai to palīgi paši rūpēsies par zirgiem, baros tos, tīrīs būdas. Semināra vadītāji nepārtraukti sekos līdzi jātnieku un palīgu darbam un attieksmei pret zirgu gan semināra laikā nodarbībās, gan arī stallī un sacensību laukumā.

Vairāk informācijas par semināru: www.latvianhorses.lv

SEMINĀRA PROGRAMMA

Kontaktinformācija un pieteikšanās:

Ilze Jansone

ilze.jansone@icloud.com

Tel: 22332202

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk

“Jauno jātnieku skola” atsāk sacensību sezonu

Ar prieku vēstām, ka šogad pirmās sacensības notiks 11. un 12. jūlijā “Jauno Jātnieku skolas”...

Skatīt vairāk

Plānotās sezonas atklāšanas sacensības – Jauno Jātnieku skolas turnīra 1. posms, ir atcelts

 “Šajā dīvainajā un neparedzamajā laikā vēlamies vēstīt ne tik priecīgas vēstis, ņemot vērā ārkārtas situācijas...

Skatīt vairāk