Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

Kristaps Neretnieks izcīna trīs sensacionālas uzvaras Maskavā

Latvijas jātnieks Kristaps Neretnieks nedēļas nogalē izcīnījis trīs lieliskas uzvaras prestižākajās Centrāleiropas zonas sacensībās jāšanas sportā „KAP Jumping Horse Show” (CSIO5* – NC)  Maskavā, olimpiskajā sporta centrā „Bitsa”.

„Ja nemaldos, šīs bija pirmās piecu zvaigžņu sacensības, kas vispār tiek rīkotas mūsu zonā, ar ļoti lielu balvu fondu, uzvarēt bija atbraukuši visi mūsu zonas spēcīgākie sportisti ar saviem labākajiem zirgiem, tāpēc ļoti priecājos, ka izcīnījām trīs uzvaras lielā apļa maršrutos,” saka sportists.

Pirmās divas uzvaras „FEI Rolex Ranking” maršrutos ar šķēršļu augstumu 150 cm, Neretnieks izcīnīja jau sacensību pirmajā dienā ar zirgiem Continue un Conte Bellini.

„Pašam vislielākais prieks par uzvaru sestdienas augstākajā maršrutā ar Conte Bellini, lai arī maršruts nemaz nebija viegls, pārlekšanā tika četrpadsmit sportisti un tā noteikti bija visazartiskākā un aizraujošākā pārlekšana, kāda sacensībās redzēta un kādu es pats esmu piedzīvojis,” saka Neretnieks.

„Pārlekšanā startēju pirmspēdējais un pirms manis daudzi sportisti bija veikuši pārlekšanas maršrutu tīri un ļoti, ļoti ātri, tāpēc, lai cīnītos par uzvaru, atlika iet uz pilnu banku un pilnos auļos, kas šoreiz izdevās gandrīz nereāli. Tās bija fantastiskas sajūtas,” saka sportists.

Pārlekšanas maršrutu bez soda punktiem veica  vienpadsmit sportiskie pāri.

Kopā sacensībās bija pārstāvētas sešas valstis –  Latvijas, Lietuva, Igaunija, Polija, Krievija un Baltkrievija, sacensību kopējais balvu fonds bija 393 000 eiro.

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika otrās un noslēdzošās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 29. un 30. augustā “Jauno Jātnieku skolā” valdīja svētku gaisotne –...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika pirmās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 11. un 12. julijā “Jauno Jātnieku skolā” notika pirmās sacensības konkūrā...

Skatīt vairāk

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk