Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

Kristaps Neretnieks izcīna trīs sensacionālas uzvaras Maskavā

Latvijas jātnieks Kristaps Neretnieks nedēļas nogalē izcīnījis trīs lieliskas uzvaras prestižākajās Centrāleiropas zonas sacensībās jāšanas sportā „KAP Jumping Horse Show” (CSIO5* – NC)  Maskavā, olimpiskajā sporta centrā „Bitsa”.

„Ja nemaldos, šīs bija pirmās piecu zvaigžņu sacensības, kas vispār tiek rīkotas mūsu zonā, ar ļoti lielu balvu fondu, uzvarēt bija atbraukuši visi mūsu zonas spēcīgākie sportisti ar saviem labākajiem zirgiem, tāpēc ļoti priecājos, ka izcīnījām trīs uzvaras lielā apļa maršrutos,” saka sportists.

Pirmās divas uzvaras „FEI Rolex Ranking” maršrutos ar šķēršļu augstumu 150 cm, Neretnieks izcīnīja jau sacensību pirmajā dienā ar zirgiem Continue un Conte Bellini.

„Pašam vislielākais prieks par uzvaru sestdienas augstākajā maršrutā ar Conte Bellini, lai arī maršruts nemaz nebija viegls, pārlekšanā tika četrpadsmit sportisti un tā noteikti bija visazartiskākā un aizraujošākā pārlekšana, kāda sacensībās redzēta un kādu es pats esmu piedzīvojis,” saka Neretnieks.

„Pārlekšanā startēju pirmspēdējais un pirms manis daudzi sportisti bija veikuši pārlekšanas maršrutu tīri un ļoti, ļoti ātri, tāpēc, lai cīnītos par uzvaru, atlika iet uz pilnu banku un pilnos auļos, kas šoreiz izdevās gandrīz nereāli. Tās bija fantastiskas sajūtas,” saka sportists.

Pārlekšanas maršrutu bez soda punktiem veica  vienpadsmit sportiskie pāri.

Kopā sacensībās bija pārstāvētas sešas valstis –  Latvijas, Lietuva, Igaunija, Polija, Krievija un Baltkrievija, sacensību kopējais balvu fonds bija 393 000 eiro.

Kā saņemt paziņojumu par jūsu startiem, rezultātu vai vērtējumu Equipe sistēmā?

Vēlaties saņemt ziņu par Jūsu starta numuru vai rezultātiem? Lūk, kas jums jādara:   1)...

Skatīt vairāk

Nometne Jauno jātnieku skolā “Vasara seglos”

Nometne Nacionālajā sporta bāzē Jauno jātnieku skola “Vasara seglos” Nometne ir reģistrēta: https://nometnes.gov.lv/camps/view/id/14444?return=L2NhbXBzL2xpc3Q Norises datumi:...

Skatīt vairāk

XII Vislatvijas zirgu dienas pulcēs jātniekus un zirgu mīļotājus

   Inčukalnā, Nacionālajā sporta bāzē Jauno Jātnieku skola 14. jūlijā no plkst. 9:00 norisināsies gada...

Skatīt vairāk