Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

Kristaps Neretnieks izcīna trīs sensacionālas uzvaras Maskavā

Latvijas jātnieks Kristaps Neretnieks nedēļas nogalē izcīnījis trīs lieliskas uzvaras prestižākajās Centrāleiropas zonas sacensībās jāšanas sportā „KAP Jumping Horse Show” (CSIO5* – NC)  Maskavā, olimpiskajā sporta centrā „Bitsa”.

„Ja nemaldos, šīs bija pirmās piecu zvaigžņu sacensības, kas vispār tiek rīkotas mūsu zonā, ar ļoti lielu balvu fondu, uzvarēt bija atbraukuši visi mūsu zonas spēcīgākie sportisti ar saviem labākajiem zirgiem, tāpēc ļoti priecājos, ka izcīnījām trīs uzvaras lielā apļa maršrutos,” saka sportists.

Pirmās divas uzvaras „FEI Rolex Ranking” maršrutos ar šķēršļu augstumu 150 cm, Neretnieks izcīnīja jau sacensību pirmajā dienā ar zirgiem Continue un Conte Bellini.

„Pašam vislielākais prieks par uzvaru sestdienas augstākajā maršrutā ar Conte Bellini, lai arī maršruts nemaz nebija viegls, pārlekšanā tika četrpadsmit sportisti un tā noteikti bija visazartiskākā un aizraujošākā pārlekšana, kāda sacensībās redzēta un kādu es pats esmu piedzīvojis,” saka Neretnieks.

„Pārlekšanā startēju pirmspēdējais un pirms manis daudzi sportisti bija veikuši pārlekšanas maršrutu tīri un ļoti, ļoti ātri, tāpēc, lai cīnītos par uzvaru, atlika iet uz pilnu banku un pilnos auļos, kas šoreiz izdevās gandrīz nereāli. Tās bija fantastiskas sajūtas,” saka sportists.

Pārlekšanas maršrutu bez soda punktiem veica  vienpadsmit sportiskie pāri.

Kopā sacensībās bija pārstāvētas sešas valstis –  Latvijas, Lietuva, Igaunija, Polija, Krievija un Baltkrievija, sacensību kopējais balvu fonds bija 393 000 eiro.

Jauno Jātnieku skolas 2018. gada turnīra uzvarētāja poniju klasē viesojas Vīnē kopā ar “Vanilla Travel”

Jātnieces Evitas Jansones kopīgais ceļš ar zirgiem sākas jau ļoti agrā bērnībā kopš sevi atceras,...

Skatīt vairāk

Karaliskā sporta veida valdzinājums

 Jāšanas sports prasa nozīmīgus ieguldījumus, ir saistīts ar lielu darbu ne tikai zirga mugurā, bet...

Skatīt vairāk

Kas ir Equipe programma un kā to izmantot?

Šajā sacensību sezonā Jauno jātnieku skola ir pievienojusies Equipe komandai, lai uzlabotu sacensību kvalitāti un...

Skatīt vairāk