Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

Kristaps Neretnieks turpina cīņu Pasaules kausa finālā

Pēc otrā PK kvalifikācijas maršruta kopvērtējuma līderi bija divi – Francijas jātnieks Patriks Delavē ar Lacrimoso HDC un Olimpiskais čempions individuālajā konkurencē, šveicietis Stīvs Gerdā ar Nino des Buissonnets. Kristaps Neretnieks otrās kvalifikācijas maršrutā ierindojās 19.vietā un divu dienu kopvērtējumā „caur adatas aci iespruka” finālā. Kristaps dala 28. vietu ar diviem ASV jātniekiem, visiem 25 soda punkti.

Jau pirms otrās veterinārās izvades, kas notika svētdienas rītā, lēmumu nestartēt PK trešā fināla maršrutā pieņēma Īrijas sportists Billijs Tvūmejs. Vairāk komentāru, par Tvūmeja lēmumu nestartēt, pagaidām nav.

Veterināro izvadi neizgāja kopvērtējuma līdera Patrika Delavē zirgs Lacrimoso HDC. Patriks Delavē teica: „Jau pametot arēnu vakar pēc maršruta, likās, ka kaut kas nav kārtībā, šorīt tas apstiprinājās. Lacrimoso HDC ir savainojums, taču tas nav nekas dramatisks.” Delavē vēl ir iespēja iet atkārtotu izvadi pirmdienas rītā, taču kopā ar zirga īpašniekiem jau pieņemts lēmums to nedarīt. Tas nozīmē, ka šobrīd Stīvs Gerdā ir vienīgais kopvērtējuma līderis.

Pēcpusdienā par lēmumu nestartēt trešajā finālā paziņoja vakardienas otrās kvalifikācijas uzvarētājs ASV jātnieks Kents Faringtons. „Mans zirgs Voyeur tikai tagad atgriežas sportā pēc pauzes, es esmu sajūsmā par to, kā viņš vakar leca, kādā formā viņš ir. Esmu pārliecināts, ka šim zirgam ir liela nākotne, ņemot vērā manu šī brīža pozīciju kopvērtējumā, mēs izlēmām, ka jākoncentrējas uz nākotni,” tā Faringtons.

Pagaidām 27 jātnieki rītdien ir gatavi doties uz starta pirmajā raundā, lai cīnītos par prestižo Pasaules kausa trofeju. Jātniekus, kuri izstājas, nevar aizstāt citi jātnieki. Kā pirmais laukumā rīt dosies Kristaps Neretnieks ar Conte Bellini. Lai tiktu nākamajā raundā, Kristapam un Conte Bellini jābūt starp 20 labākajiem pirmā raunda sportistiem. Tas nozīmē arī to, ka Latvijas duetam aiz sevis jāatstāj septiņi ļoti pieredzējuši un meistarīgi dueti. Mēs ticam, ka viņiem tas izdosies!

LJF informācija

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika otrās un noslēdzošās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 29. un 30. augustā “Jauno Jātnieku skolā” valdīja svētku gaisotne –...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika pirmās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 11. un 12. julijā “Jauno Jātnieku skolā” notika pirmās sacensības konkūrā...

Skatīt vairāk

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk