Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

Marta pirmajā nedēļas nogalē Jauno Jātnieku skolā notiks pirmās treniņsacensības

Marta pirmajā nedēļas nogalē Jauno Jātnieku skolā notiks pirmās treniņsacensības

 

Marta pirmajā nedēļas nogalē Jauno Jātnieku skolas sporta kompleksā, 3. martā no plkst. 10:00, atklājot 2019. gada sezonu, tiks gaidīti lieli un mazi jātnieki uz “Jauno Jātnieku skolas” pirmajām treniņsacensībām konkūrā, kas norisināsies slēgtajā manēžā. Treniņsacensības būs īpašas, jo tās būs pirmās sacensības, kur jātnieki ar saviem zirgiem iesildīsies jaunuzbūvētajā slēgtajā manēžā, bet maršrutus leks otrā manēžā. Kā arī šo treniņsacensību laikā pirmoreizi tiks izmēģināta pasaulē plaši izmantotā Equipe programma.

 

“Esam gandarīti un pateicīgi katru gadu attīstīties un piedāvāt saviem klientiem ērtākus apstākļus. Šajā sezonā atklājam otru slēgto manēžu, kas kalpos kā treniņu un jātnieku iesildes vieta. Tas ir ilgi lolots un auklēts sapnis, ko esam realizējuši, lai nākotnē “Jauno Jātnieku skolas” sporta kompleksā varētu organizēt pasaules mēroga mačus. Atklājot šo sezonu, vēlamies tikties ar visiem treniņmačos, lai nosvinētu laukuma atklāšanu un uzzinātu, ko mūsu jātnieku zirgi ir iemācījušies šīs ziemas periodā, un kas vēl jāpieslīpē līdz sezonas sākumam,” atklāj Elīna Dzenuško “Jauno Jātnieku skolas” valdes locekle.

 

“Beidzot Latvijā Jauno Jātnieku skolas sporta kompleksā jātniekiem ir iespēja ar zirgiem iesildīties jaunuzceltajā slēgtajā manēžā un izlekt maršrutus jau sen uzbūvētajā manēžā. Divas slēgtās manēžas ļoti atvieglo sportistu dzīvi, jo tādi apstākļi ir pielīdzināmi vasaras sacensībām. Tādejādi var rēķināties ar laiku, kamēr vieni iesildās, tikmēr otri lec, kas ļauj samazināt kopējo sacensību laiku. Latvijā parasti ieslide tiek veikta arī sacensību laukumā, pārtraucot uz mirkli sacensības. Divas manēžas ir ļoti ērtas arī no maršruta sastādītāja viedokļa – daudz vienkāršāk sastādīt pilnvērtīgu maršrutu, jo var rēķināties pilnībā ar visu laukumu.

 

Vēl jauninājums šajās treniņsacensībās būs jaunā Equipe programma, kas pasaulē tiek lietota pasaules mēroga sacensībās, kuru “Jauno Jātnieku skola” plāno izmantot 2019. gada sezonā, lai atvieglotu starta kārtību un katrs jātnieks mobilajā tālrunī varētu sekot līdzi rezultātiem, starta un iesildes kārtībai,” stāsta treniņsacensību galvenā tiesnese Inga Miķelsone.

 

Šajās sacensības  jātnieki nekrās un nezaudēs punktus sezonas kopvērtējumam, bet varēs ievadīt zirgu jaunajā sacensību sezonā. Treniņmačos būs  4. maršruti. Dalībnieku skaits ir ierobežots, lūdzu pieteikties laicīgi līdz 1.martam: https://entry.equipe.com/meetings/102

 

Sacensību programma

 

·         Maršruts Nr. 1 – 80 cm, ideālais laiks, bez. Ierobežojumiem.

Sacensības ar laika normu, kura tiek dēvēta par „ideālo laiku”. Soda punkti par „ideālā laika” nesasniegšanu vai pārsniegšanu netiek piešķirti. Pārējās kļūdas tiek vērtētas pēc tabulas A. Šajās sacensībās nav atļauta laika uzskaites ārēja uzrādīšana.

·         Maršruts Nr. 2 – 100 cm, speciālās divu fāžu sacensības (Art. 274.2.), bez ierobežojumiem. Lai iegūtu ieskaiti maršrutā, dalībniekam jāpabeidz abas fāzes.

·         Maršruts Nr. 3 – 110 cm, ātruma maršruts (Art. 238.2.1.), bez ierobežojumiem.

·         Maršruts Nr. 4 – 120 cm, ātruma maršruts (Art. 238.2.1.), bez ierobežojumiem.

 

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika otrās un noslēdzošās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 29. un 30. augustā “Jauno Jātnieku skolā” valdīja svētku gaisotne –...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika pirmās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 11. un 12. julijā “Jauno Jātnieku skolā” notika pirmās sacensības konkūrā...

Skatīt vairāk

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk