Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

Nedēļas nogalē Inčukalnā notiks otrais JJS turnīra posms konkūrā

29.-30. augustā Inčukalnā, Jauno Jātnieku skolas sporta centrā notiks sacensības jāšanas sportā – JJS turnīra 2. posms. Šīs ir otrās sacensības trīs sacensību sērijā, kurās Latvijas un kaimiņvalstu jātnieki cīnīsies par iespaidīgām balvām, kā arī krās punktus turnīra labākā jātnieka titulam.

Jauno Jātnieku skolas turnīrs ir sacensību sērija trīs posmos, kuros jātnieki dažādās konkurencēs krāj punktus, lai cīnītos par uzvaru kopvērtējumā turnīra finālā 19.-20. septembrī. Organizatori ir parūpējušies par grandiozām balvām ne tikai regulārajos posmos, bet arī finālā, piemēram septembrī kopvērtējuma uzvarētājs poniju jātnieku konkurencē dosies ceļojumā uz Vīni, kur apmeklēs slaveno Spāņu jāšanas skolu. Toties jaunzirgu, jātnieku līdz 16 g.v. un jātnieku līdz 25 g.v. konkurencēs uzvarētāji saņems jūras ceļojumus ar Tallink, kā arī iespaidīgas naudas balvas.

Pirmajā sacensību dienā ir paredzēti maršruti bērniem – vadības maršruts, kurā jātnieki saņems vērtējumus, 55 cm maršruts bērniem ar ponijiem, kā arī jauniem jātniekiem vai jauniem zirgiem, un atvērtie maršruti ar šķēršļu augstumu 80 cm, 100 cm, 110 cm un 120 cm.

Savukārt otrajā sacensību dienā paredzēti maršruti ar nedaudz paaugstinātu grūtības pakāpi, kurā jātnieki sacentīsies maršrutos ar augstumu 60 cm, 100 cm, 110 cm 120 cm un 130 cm. Šogad jātnieki turnīra ieskaites punktus krāj sekojošās konkurencēs: jātnieki ar I un II grupas ponijiem, jātnieki līdz 16 gadu vecumam, jātnieki ar zirgiem līdz 5 gadu vecumam un arī jātnieki līdz 25 gadu vecumam.

Jauno Jātnieku skola aicina ikvienu – kā sportistus, tā skatītājus izbaudīt īpašo sacensību atmosfēru un sekot līdzi spraigai konkurencei maršrutos un atbalstīt sportistus. Sacensību laikā darbosies kafejnīca, bērnu atrakcijas un radošā darbnīca, zirglietu un gardumu tirdziņš, kā arī būs iespēja vizināties ar zirgiem.

Sacensībās ieeja ir bez maksas!

 Turnīru organizē Jauno Jātnieku skola sadarbībā ar Latvijas Jātnieku Federāciju.

Turnīru atbalsta: LJF, PATA AB, Vanilla Travel, ARS, Fazer, Havens, Plastikas ķirurģijas klīnika, Dobeles Dzirnavnieks, Ģimenes vīna darītava “Abavas”, Ceano Cosmetics, Pien Spa, Eggersmann, Alveta, Zirgam.lv, Hotel Mercure Riga, Valmiermuižas Alus

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika otrās un noslēdzošās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 29. un 30. augustā “Jauno Jātnieku skolā” valdīja svētku gaisotne –...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika pirmās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 11. un 12. julijā “Jauno Jātnieku skolā” notika pirmās sacensības konkūrā...

Skatīt vairāk

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk