Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

Nedēļas nogalē Inčukalnā notiks pirmais JJS turnīra posms konkūrā

23.- 24. maijā tiks atklāta Jauno Jātnieku skolas sezona ar pirmo sacensību posmu Inčukalnā. 23. maijā plkst. 10:30 un 24. maijā plkst. 9:00 tiks dots starts pirmajiem jātniekiem. Šis ir pirmais posms trīs sacensību sērijā, un kopumā vasaras sezonā Inčukalnā notiks piecas ievērojamas zirgu sacensības vairāku dienu garumā.

 „Priecājamies, ka katru gadu sportistu un skatītāju skaits pieaug mūsu organizētājās sacensībās. Esam gandarīti, ka sacensībās piedalās arī sportisti no Igaunijas un Lietuvas. Tādēļ šogad JJS sacensības rīkos vairāku dienu garumā, nevis kā iepriekš – vienu dienu. Šogad arī esam domājuši kā celt sacensību kvalitāti. Pirmās sacensības dienas rītā, 23.maijā no plkst. 9:00 – 10:00 notiks bezmaksas seminārs jātniekiem, lai atsvaidzinātu un papildinātu sportistu zināšanas par noteikumiem, etiķeti un maršrutiem. To vadīs starptautiskās kategorijas tiesnese Inga Miķelsone un starptautiskās kategorijas maršrutu sastādītājs Ivo Miķelsons. Seminārā gaidīsim visus sportistus un interesentus. Pateicoties sponsoru atbalstam, šogad sportistiem esam sarūpējuši īpašas balvas. Lielus un mazus skatītājus gaidām ar dažādām aktivitātēm, sacensību laikā darbosies kafejnīca, tirdziņš, piepūšamās atrakcijas bērniem un būs iespēja iegādāties zirglietas un zirgu barības, kā arī būs iespēja vizināties ar zirgiem,” tā par šīs sezonas jaunumiem atklāj sacensību organizatore Zane Ģīle.

Pirmajā sacensību dienā ir paredzēti maršruti bērniem – vadības maršruts, kurā jātnieki saņems vērtējumus, 50 cm maršruts bērniem ar ponijiem, kā arī jauniem jātniekiem vai jauniem zirgiem, un atvērtie maršruti ar šķēršļu augstumu 80 cm, 100 cm, 110 cm un 120 cm. Savukārt otrajā sacensību dienā paredzēti maršruti ar nedaudz paaugstinātu grūtības pakāpi, kurā jātnieki sacentīsies maršrutos ar augstumu 60cm, 100cm, 110cm 120cm un 130cm. Šogad jātnieki turnīra ieskaites punktus krās sekojošās konkurencēs: jātnieki ar I un II grupas ponijiem, jātnieki līdz 16 gadu vecumam, jātnieki ar zirgiem līdz 5 gadu vecumam un arī jātnieki līdz 25 gadu vecumam.

Pateicoties turnīra atbalstītājam Vanilla Travel, finālā septembrī kopvērtējuma uzvarētājs poniju jātnieku konkurencē dosies ceļojumā uz Vīni, kur apmeklēs slaveno Spāņu jāšanas skolu. Toties jaunzirgu, jātnieku līdz 16 g.v. un jātnieku līdz 25 g.v. konkurencēs uzvarētāji saņems jūras ceļojumus ar Tallink, kā arī iespaidīgas naudas balvas. Jātnieki sacentīsies trīs turnīra posmos, un uzvarētājs tiks noskaidrots finālā 20. septembrī.

Sacenību nolikums 

Pieteikšanās 

Jauno Jātnieku skolas rīkotās sacensības 2015. gadā:

  • 1. turnīra posms 23.-24. maijā
  • VIII Vislatvijas Zirgu dienas 11.-12. jūlijā
  • Baltic Open 2015 24.-26. jūlijā
  • 2. turnīra posms 29.-30. augustā
  • 3. turnīra posms 19.-20. septembrī – fināls

Turnīru organizē Jauno Jātnieku skola sadarbībā ar Latvijas Jātnieku Federāciju.

Turnīru atbalsta: LJF, PATA AB, Vanilla Travel, ARS, Pūre, Fazer, Havens, Plastikas ķirurģijas klīnika, Dobeles Dzirnavnieks, Flisi, Ģimenes vīna darītava “Abavas”, Ceano Cosmetics, Pien Spa, Vespucci, Eggersmann, Fresh Flame Factory, Alveta, Henkel, Baileys, Hotel Mercure Riga.

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk

“Jauno jātnieku skola” atsāk sacensību sezonu

Ar prieku vēstām, ka šogad pirmās sacensības notiks 11. un 12. jūlijā “Jauno Jātnieku skolas”...

Skatīt vairāk

Plānotās sezonas atklāšanas sacensības – Jauno Jātnieku skolas turnīra 1. posms, ir atcelts

 “Šajā dīvainajā un neparedzamajā laikā vēlamies vēstīt ne tik priecīgas vēstis, ņemot vērā ārkārtas situācijas...

Skatīt vairāk