Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

Noslēdzies Vanilla Travel turnīra 2. posms šķēršļu pārvarēšanā.

22. un 23. jūlijā Jauno Jātnieku skolas sporta centrā norisinājās Vanilla Travel turnīra 2. posms. Sacensībās startēt bija ieradies liels dalībnieku skaits no Latvijas, kā arī kaimiņvalstīm un divu dienu garumā tika doti vairāk kā 550 starti. Sacenību galvenajā maršrutā ar šķēršļu augstumu 130 cm uzvarēja Sintija Semeņkova ar zirgu Clair de Lune.

Sacensību pirmā diena iesākās ar vadības maršrutu bērniem, kuriem šīs bija pirmās sacensības. Tajā piedalījās 45 jaunie jātnieki un katrs tiesneša vērtējumu, kā arī balvu, diplomu un rozeti. Savukārt poniju jātnieki sacentās maršrutā ar šķēršļu augstumu 60 cm, tajā labāko rezultātu uzrādīja Magdalēna Pildere ar poniju Cielaviņa. Diena turpinājās ar atvērtās klases maršrutiem. 80 cm ātruma maršrutā uzvarēja Sabīne Siliņa ar zirgu Erle, savukārt, 100 cm komandu sacensībās, kur maršruts bija jāveic diviem jātniekiem secīgā stafetē, uzvaru guva Elizabete Krista Juraša ar zirgu Lagūna N un Terēze Zalte ar zirgu Hertog Jan. Maršrutā divās fāzēs ar šķēršļu augstumu 110 cm uzvaru guva Karol-Kenneth Lootus ar zirgu Whisper. Sestdiena noslēdzās ar 120 cm ātruma maršrutu, kurā pārliecinošu uzvaru izcīnīja Tatjana Rezņuka ar zirgu Arriba T.

Svētdien 105 cm ieskaites maršrutā bērniem līdz 16 gadu vecumam uzvarēja Tīna Dreimane ar zirgu Picasso, Tīnai ar Picasso uzvara bija arī 110 cm ātruma maršrutā. Savukārt, jaunzirgu konkurencē uzvarēja lietuviešu sportists Vincas Civinskas ar zirgu Diona. Atvērtajā klasē labākais rezultāts – Gelintai Apsei ar zirgu Leksija Lilu. Maršrutā ar šķēršļu augstumu 120 cm, kurā jātnieki līdz 25 g.v. krāja ieskaites punktus, labāko rezultātu uzrādīja Elizabete Krista Juraša ar zirgu Lagūna N. Sacensību galvenais maršruts, kurā ieskaites punktus varēja saņemt jātnieki pieaugušo konkurencē, notika svētdienas pievakarē, tas bija 130 cm klasiskais maršruts ar vienu pārlekšanu. Tajā piedalījās 22 sportiskie pāri, taču vien divi kvalificējās pārlekšanai. Uzvaru guva Sintija Semeņkova ar zirgu Clair de Lune, aiz sevis atstājot Indrek Lotus ar zirgu O’Boras Jeunesse (Igaunija), bet trešajā vietā ierindojās Andis Vārna ar zirgu Conquesta.

Šajā sacensību sezonā jātnieki krāj turnīra ieskaites punktus 5 konkurencēs: jātnieki ar I un II grupas ponijiem, bērni līdz 16 gadu vecumam, jātnieki ar zirgiem līdz 5 gadu vecumam, jaunieši līdz 25 gadu vecumam, kā arī konkurencē “labākais JJS jātnieks 2017. gada sezonā”, piedaloties trīs turnīra posmos, bet uzvarētāji kopvērtējumos tiks noskaidroti septembrī.  Labākais sezonas jātnieks galvenajā konkurencē saņems ne tikai naudas balvas, bet arī ceļojumu uz Atēnām. Uzvaru izcīnīs jātnieks, kurš būs ieguvis vislielāko punktu skaitu. Savukārt kopvērtējuma uzvarētājs poniju jātnieku konkurencē saņems ceļojumu uz Vīni, pateicoties tūrisma aģentūrai “Vanilla Travel”.  Vanilla Travel turnīra fināls notiks 16.-17. septembrī.

Sacensību rezultāti

Turnīru organizē Jauno Jātnieku skola sadarbībā ar Vanilla Travel un Latvijas Jātnieku Federāciju.

Turnīru atbalsta: Vanilla Travel, British Horse Society, Knauf, Zirgam.lv, medicīnas sabiedrība “ARS”, Pien Spa, Ceano Cosmetics, Arbor Medical, zirglietu veikals “Kentaurs”, Havens barība, “Abavas” vīna darītava, “Valmiermuižas Alus”, “Rāmkalni”, internetveikals “Zirgs.lv”, Latvijas Jātnieku Federācija, Binders, Balticovo, Gandrs, Paulig.

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika otrās un noslēdzošās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 29. un 30. augustā “Jauno Jātnieku skolā” valdīja svētku gaisotne –...

Skatīt vairāk

“Jauno Jātnieku skolā” šajā nedēļas nogalē notika pirmās šīs sezonas sacensības

  Šajā nedēļas nogalē, 11. un 12. julijā “Jauno Jātnieku skolā” notika pirmās sacensības konkūrā...

Skatīt vairāk

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk