Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

Pasaules kausa posmā Igaunijā Latvijas himna skan Kristapam Neretniekam!

No 8.-10.jūlijam Igaunijā, Ruilā notika Pasaules kausa izcīņas posms jāšanas sportā šķēršļu pārvarēšanā (CSI2*-W Ruila) otrās kategorijas sacensības, kurās startēja arī septiņi Latvijas jātnieki un izcīnīja vairākas godalgotas vietas. Igaunijā skanēja arī Latvijas himna.

 

Pirmajā dienā jau pirmajā sacensību maršrutā divās fāzēs līdz 130 cm trīs no sešām godalgotām vietām Latvijai – otro vietu ar ķēvi Chandra H izcīnīja Ģirts Bricis (24.18 sek / 0s.p.), ceturtajā ierindojās Lauma Birzniece ar Calistro (24.84 sek / 0s.p.), bet piektajā vietā Ģirts Bricis ar Artus (25.18 sek / 0s.p.).

Klasiskajā maršrutā līdz 135cm godalgoto trešo vietu izcīnīja Kristaps Neretnieks ar Ishor II, abiem bija ātrākais pārlekšanas laiks, tomēr viens gāzts šķērslis liedza izcīnīt uzvaru (29.35 / 4s.p.).

Tomēr sestdien Latvijas himna skanēja tieši Kristapam Neretniekam un Ishor II, jo abi izcīnīja uzvaru ātruma maršrutā ar šķēršļu augstumu līdz 135 cm (52 sek / 0s.p.), bet Lauma Birzniece ar Calistro šajā maršrutā izcīnīja ceturto vietu (57.10 sek / 0s.p.).

Sestdienas klasiskajā maršrutā līdz 145 cm vēl viena godalgota vieta Latvijai –  ceturto vietu izcīnīja Ģirts Bricis ar zirgu Artus, pārlekšanai pēc pamatmaršruta kvalificējās vienpadsmit sportiskie pāri, pārlekšanas maršrutu Ģirts Bricis veica bez soda punktiem un bija ceturtais ātrākais (32.93 sek / 0s.p.)

Ģirtam Bricim ar ķēvi Chandra H vēl vienu otro vietu (53.23 / 0s.p.) ātruma maršrutā līdz 135 cm atnesa arī trešā sacensību diena. Sesto vietu šajā maršrutā izcīnīja Lauma Birzniece ar zirgu Calistro (58.11 sek / 0s.p.)

Kopā Pasaules kausa izcīņas posmā Igaunijā bija pārstāvētas septiņas valstis Latvija, Lietuva, Igaunija, Dānija, Somija, Krievija un Baltkrievija.

Pasaules Kausa izcīņas posms šķēršļu pārvarēšanā Rīgā notiks no 22. – 24.jūlijam sporta centrā „Kleisti” un plānots, ka Latvijas posmā startēs visi spēcīgākie Latvijas sportisti, kā arī Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas labākie sportiskie pāri. No 15. – 21.jūlijam tirdzniecības centrā „Spice” būs apskatāma arī īpaša Pasaules kausa posmam veltīta foto izstāde.

Īsa pamācība kā reģistrēties sacensībām Equipe sistēmā

Kā reģistrēties sacensībām un pārliecināties, ka Jūsu starti tika pieņemti? Aicinām iepazīties ar īsu pamācību,...

Skatīt vairāk

Sacensību sezonas atklāšana 2020

Šogad 2020. gada sacensību sezonu sāksim jau ziemā ar Jauno jātnieku skolas Ziemas kausu!Sacensības notiks...

Skatīt vairāk

Kļūsti par komandas daļu- te ir darbs!

Aicinām darbā Jauno Jātnieku skolas sporta centrā rūpīgu zirgkopēju. Stabila alga, sākot no 850.00EUR, darbs...

Skatīt vairāk