Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

Pirmās sacensības Inčukalnā 1. maijā!

Šogad „Jauno jātnieku skola” un sporta klubs „Viktorija” kopīgiem spēkiem Inčukalnā rīkos četras dažāda mēroga sacensības – gan amatieriem un hobija jātniekiem, gan Baltijas vadošajiem konkūra sportistiem.

„Mūsu mērķis ir visas sacensības Inčukalnā rīkot augstākajā līmenī, vienalga vai tās ir treniņsacensības jaunajiem jātniekiem vai „Baltic Riders Tour” posms lielajiem konkūra sportistiem, visām gatavojamies nopietni un ar lielu atdevi. Apzināmies iepriekšējo gadu neveiksmes un strādājam, lai visas nepilnības būtu novērstas, jo vēlamies, lai pie mums zirgi, jātnieki un palīgi justos labi, aprūpēti un mājās dotos apmierināti un smaidu sejā,” saka „Jauno jātnieku skolas” izpilddirektore Ilze Konevāla.

 

Pirmās sacensības Inčukalnā, „Zustrenēs” Jauno jātnieku skolā notiks jau 1.maijā, sacensības „Inčukalna pavasaris 2011” būs iesildīšanās pirms lielās āra sacensību sezonas, tās nav iekļautas „Latvijas Jātnieku Federācijas” (LJF) oficiālo sacensību kalendārajā plānā, tāpēc „Inčukalna pavasaris 2011” būs sacensības visiem startēt gribētājiem – arī tiem, kas nav LJF biedri un nepārstāv kādu konkrētu sporta klubu. Ja ir problēmas ar nokļūšanu sacensību vietā, piemēram, nav sava treilera, sazinieties ar sacensību organizatoriem, kas palīdzēs atrast risinājumu.

Sacensību organizētāji Jauno jātnieku skola un sporta klubs „Viktorija” arī šogad turpinās sadarbību ar maršrutu sastādītājiem Ivo Miķelsonu un Egilu Broku, kā arī sacensību galveno tiesnesi Ingu Miķelsoni. Tieši šī komanda pagājušajā gadā strādāja visās sporta kluba „Viktorija” rīkotajās sacensībās Inčukalnā – sezonas atklāšanas sacensībās maijā, „Viktorija kausā 2010” un „Inčukalna rudens kausā”.

Sacensībās „Inčukalna pavasaris 2011” paredzēti seši maršruti, zemākais līdz 50cm, bet augstākais līdz 120cm. Katrā maršrutā apbalvos pirmo sešu vietu ieguvējus ar skaistajām „Everol” rozetēm, naudas un piemiņas balvām, zirgi par pirmo vietu katrā maršrutā saņems segu.

Šogad īpaši domāts par to, kā palutināt gan sportistus, gan zirgus, tāpēc visiem sacensību dalībniekiem būs bezmaksas ēdināšana, ko nodrošinās Inciema kafejnīca „Pansija”. Zirgiem, godalgoto vietu ieguvējiem katrā maršrutā būs barība un īpaši kārumi no barību ražotājiem „Eggersmann”, „Baileys” un „Muehldorfer”, katrā maršrutā jātniekam un zirgam tiks piešķirta arī īpaša Sponsoru Simpātiju balva. Tāpat, katram gadījumam, sacensību vietā dežūrēs medicīnas sabiedrības „ARS” ārsti un ātrā palīdzība.

Drīzumā būs pieejams arī sacensību nolikums, visu jaunāko informāciju par sacensībām Inčukalnā, „Jauno jātnieku skolā” meklējiet www.latvianhorses.lv. „Jauno jātnieku skolas” aktivitātēm var sekot arī sociālajā tīklā Facebook – meklējiet „Young Riders School” un spiediet „Like”, kā arī Twitter – konts @latvianhorses.

Kontaktinformācija

Ilze Jansone
„Jauno jātnieku skola”
Tel: 22332202

Īsa pamācība kā reģistrēties sacensībām Equipe sistēmā

Kā reģistrēties sacensībām un pārliecināties, ka Jūsu starti tika pieņemti? Aicinām iepazīties ar īsu pamācību,...

Skatīt vairāk

Sacensību sezonas atklāšana 2020

Šogad 2020. gada sacensību sezonu sāksim jau ziemā ar Jauno jātnieku skolas Ziemas kausu!Sacensības notiks...

Skatīt vairāk

Kļūsti par komandas daļu- te ir darbs!

Aicinām darbā Jauno Jātnieku skolas sporta centrā rūpīgu zirgkopēju. Stabila alga, sākot no 850.00EUR, darbs...

Skatīt vairāk