Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

Šajā nedēļas nogalē notiks Jauno Jātnieku skolas turnīra 2. posms

2. un 3. jūlijā Inčukalnā, Jauno Jātnieku skolas sporta centrā notiks jau otrais turnīra posms 3 sacensību sērijā, kurā jātnieki divu dienu garumā 11 dažādos maršrutos cīnīsies punktiem turnīra kopvērtējumā, kā arī  vērtīgām un noderīgām balvām.

Pirmā sacensību diena tiks iesākta ar vadības maršrutu bērniem – tajā piedalīsies paši jaunākie sportisti, kuri tikai šogad uzsāk savas sporta gaitas. Vienlaicīgi ar vadības maršruta sākumu, tiks dots starts arī 60 cm maršrutam, kurā piedalīsies jaunie jātnieki ar ponijiem, kā arī jātnieki ar jauniem zirgiem. Sacensības turpināsies ar 80 cm, 100 cm, 110 cm maršrutiem un dienas noslēgumā jātnieki sacentīsies British Horse Society atbalstītajā maršrutā ar 120 cm augstiem šķēršļiem.

Savukārt, otrajā sacensību dienā ir paredzēti maršruti ar nedaudz paaugstinātu grūtības pakāpi, pirmais svētdienas maršruts būs ar šķēršļu augstumu 100 cm, kurā turnīra ieskaites punktus krās gan jātnieki līdz 16  gadu vecumam, gan jātnieki ar jaunzirgiem. Otrās sacensību dienas turpinājumā ir paredzēti 110 cm, 120 cm un galvenais sacensību maršruts – Bruno Delgrange 130 cm maršruts. Svētdienas pievakarē ir paredzēts arī 60 cm maršrus, kurā varēs piedalīties dalībnieki bez ierobežojumiem.

Šajā sacensību sezonā jātnieki krāj turnīra ieskaites punktus 5 konkurencēs: jātnieki ar I un II grupas ponijiem, jātnieki līdz 16 gadu vecumam, jātnieki ar zirgiem līdz 5 gadu vecumam, jātnieki līdz 25 gadu vecumam, kā arī konkurencē “labākais JJS jātnieks 2016. gada sezonā”, piedaloties trīs turnīra posmos, bet uzvarētāji kopvērtējumos tiks noskaidroti septembrī.  Labākais sezonas jātnieks galvenajā konkurencē saņems grandiozu balvu – Bruno Delgrange seglus! Uzvaru izcīnīs jātnieks, kurš būs piedalījies visos 3 turnīra posmu galvenajos maršrutos un ieguvis vislielāko punktu skaitu. Savukārt, kopvērtējuma uzvarētājs poniju jātnieku konkurencē saņems ceļojumu uz Londonu, pateicoties tūrisma aģentūrai “Vanilla Travel”.

JJS turnīra posmi notiek šādos datumos:

  • Turnīra 1.posms – 28.-29. maijs
  • Turnīra 2.posms – 2.-3. jūlijs
  • Turnīra 3.posms, fināls – 17.-18. septembris

Sacensībās jauki pavadīt laiku ir gaidīti gan mazi, gan lieli – sacensības notiks visas dienas garumā, darbosies arī kafejnīca un piepūšamās atrakcijas.

Turnīru organizē Jauno Jātnieku skola sadarbībā ar Latvijas Jātnieku Federāciju.
Turnīru atbalstaTurnīru atbalsta: Vanilla Travel, Bruno Delgrange, British Horse Society, Knauf, banka “Citadele”, Zirgam.lv, medicīnas sabiedrība “ARS”, Pien Spa, Ceano Cosmetics, Havens barība, Fazer, “LATALFA”, “Abavas” vīna darītava, “Valmiermuižas Alus”, “Rāmkalni”, Profi, WhatCar, Forever Sports Latvija, Izdevniecība “Santa”, Latvijas Jātnieku Federācija.

www.facebook.com/YoungRidersSchool

Tirdziņš sacensībās

Ja vēlies pieteikties tirgošanai Jauno jātnieku skolas turnīrā 11-12.jūlijā- zvani uz 28677177 vai raksti info@latvianhorses.lvFor...

Skatīt vairāk

“Jauno jātnieku skola” atsāk sacensību sezonu

Ar prieku vēstām, ka šogad pirmās sacensības notiks 11. un 12. jūlijā “Jauno Jātnieku skolas”...

Skatīt vairāk

Plānotās sezonas atklāšanas sacensības – Jauno Jātnieku skolas turnīra 1. posms, ir atcelts

 “Šajā dīvainajā un neparedzamajā laikā vēlamies vēstīt ne tik priecīgas vēstis, ņemot vērā ārkārtas situācijas...

Skatīt vairāk