Lasiet ziņās par jauno jātnieku skolu

VII Vislatvijas Zirgu dienas: pirmā pasākuma diena plaši apmeklēta un saulaina

Veiksmīgi pagājusi pirmā no VII Vislatvijas Zirgu dienām– sportisti guvuši pirmās uzvaras, toties skatītāji pavadījuši vasarīgu un aktivitātēm bagātu dienu zirga zīmē. Vislatvijas Zirgu dienas 5. jūlijā sapulcējušas patiesi lielu apmeklētāju skaitu un, lai arī pasākums noritēja no deviņiem rītā līdz pat deviņiem vakarā, Jauno Jātnieku skolas jāšanas sporta centrā nepārtraukti valdīja rosība. Dienas garumā noritēja 6 dažādi maršruti šķēršļu pārvarēšanā, taču paralēli bija iespējams baudīt interesantos priekšnesumus- poniju parādi, līnijdejas, azartisko suņu Adžiliti šovu. Kā sportistus tā līdzjutējus priecēja plašais gardumu tirdziņš un izklaidēja Valsts Lauku atbalsta dienesta teltī dota iespēja slaukt mākslīgo govi. Apmeklētājus priecēja arī divas satriecošas zirgu fotogrāfiju izstādes mākslinieku Nadīnas Zavadilikas un Reiņa Rudzīša izpildījumā. Tāpat lielu atsaucību guva trušu dārzs, kur varēja paņemt rokās un paglaudīt īstus trušus, vizināšanās ar ponicikliem, fotostūrītis un iespēja padraudzēties ar mīlīgajiem kucēniem patversmes Ulubele teltī.

Sportisti savus spēkus varēja pārbaudīt sīvā konkurencē, dalībnieku skaits bija liels ikvienā no maršrutiem, un vairākkārt bija jāizpilda dažādi sarežģīti uzdevumi, piemēram, kopā ar palīgu jāveic stafete, kur jātnieks veic īsu maršrutu caur šķēršļiem, toties palīgs- ar ķerru, pilnu krāsainām bumbiņām. Kā labāko pāri 1.A maršrutā sevi pierādīja B. Buksle ar zirgu Gvido, toties 1.B maršrutā- T. Dreimane ar zirgu Mambo. Jātniecei T. Dreimanei diena bija patiesi veiksmīga, jo viņa ar zirgu Maorita guva uzvaru arī 2. maršrutā. Trešajā, poniju stafetē uzvarēja E. Paškevica un M.M. Tūtiņa, toties ceturtajā maršrutā, kurā piedalījās sportistu palīgi, zirgu īpašniekiem, veterinārārsti un kalēji, veiksmīgākais bija R. Neretnieks. Pirmspēdējo maršrutu visprecīzāk un ātrāk veica Jauno Jātnieku skolas sportiste M. Grahoļska ar zirgu Čipendeils. Dienas noslēgumā visus priecēja jautrā stafete „Ride and Drive”, kur jātnieks kopā ar palīgu traktorā, veica maršrutu, cenšoties iekļauties pēc iespējas īsākā laikā. Sīvā cīņā, maršrutā uzvarēja Marta Grahoļska un Roberts Neretnieks.

Lieliski iesāktais pasākums turpinās arī svētdien, 6. jūlijā, arī tā solās būt tikpat aizraujoša un saulaina diena!

Sacensību rezultāti

Sacensību programma

Kā saņemt paziņojumu par jūsu startiem, rezultātu vai vērtējumu Equipe sistēmā?

Vēlaties saņemt ziņu par Jūsu starta numuru vai rezultātiem? Lūk, kas jums jādara:   1)...

Skatīt vairāk

Nometne Jauno jātnieku skolā “Vasara seglos”

Nometne Nacionālajā sporta bāzē Jauno jātnieku skola “Vasara seglos” Nometne ir reģistrēta: https://nometnes.gov.lv/camps/view/id/14444?return=L2NhbXBzL2xpc3Q Norises datumi:...

Skatīt vairāk

XII Vislatvijas zirgu dienas pulcēs jātniekus un zirgu mīļotājus

   Inčukalnā, Nacionālajā sporta bāzē Jauno Jātnieku skola 14. jūlijā no plkst. 9:00 norisināsies gada...

Skatīt vairāk