SADARBĪBAS IESPĒJAS

Jāšanas sporta nometnes un semināri
Biedrība organizē jāšanas treniņus gan bērniem, gan pieaugušajiem, profesionāļiem un amatieriem. Tiek organizētas arī jāšanas sporta nometnes un semināri, kā arī starptautiska un vietēja mēroga jāšanas sporta sacensības konkūrā un iejādē. Kopš dibināšanas 2007. gadā Jauno jātnieku skola ir uzņēmusi un organizējusi trīspadsmit nacionālās un četras starptautiskās jāšanas sporta sacensība, kuras ir iemantojušas lielu popularitāti Latvijas un Baltijas sportistu un skatītāju vidū ar dalībnieku skaita rekordu – 365 starti vienā dienā un ar skatītāju skaita rekordu – 7000 skatītāji vienā pasākumā.

Vislatvijas zirgu dienas un sacensības
Par Jauno Jātnieku skolas tradīciju katru gadu Jūlijā ir kļuvušas Vislatvijas zirgu dienas. Apmeklētājiem tas ir pasākums ar paraugdemonstrējumiem, priekšnesumiem un dažādām atrakcijām un izklaides iespējām. Sportistiem un dalībniekiem tās ir aizraujošas sacensības dažādās disciplīnās – konkūrs, iejāde, braukšana ar pajūgiem un jāšana ar ponijiem. Šī pasākuma mērķis ir parādīt jāšanas sporta dažādību un pievilcību plašai Latvijas publikai.Savukārt Augustā parasti tiek organizētas augsta līmeņa starptautiski atzītas jāšanas sacensības „Baltic Open”, kuras ilgst četru dienu garumā un uz kurām sabrauc dalībnieki no Baltijas un Austrumeiropas.

Atveseļojošā vingrošana zirga mugurā
Biedrība katru gadu īsteno arī dažāda veida sociālos projektus, piemēram, 2013.gada rudenī Jauno Jātnieku skolas sporta centrā norisinājās nometne, kuras tēma bija reitterapija – ārstēšanas metode, kurā galvenais ārsts ir zirgs. Nometnē tika aicināti piedalīties brīvprātīgie, kas ir gatavi ziedot savu laiku, prasmes un zināšanas sabiedriski lietderīgiem mērķiem – šajā gadījumā reitterapijas popularizēšanā un attīstībā, kā arī īpaši aicināti tika arī vecāki un līdzcilvēki, kuru ģimenēs ir bērns, kura fiziskās un garīgās veselības stāvokli var uzlabot un ārstēt ar reitterapijas metodi. Kā nometnes turpinājums šajā vasarā tika izdota Reitterapijas rokas grāmata – vienīgā šāda veida grāmata latviešu valodā.   Konkurss “Mans draugs – zirgs” Katru gadu pavasarī Jauno jātnieku skola rīko zīmējumu konkursu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) mazajiem pacientiem. Konkurss notiek sadarbībā ar Draugiem.lv un zīmējumu konkursa tēma ir “Mans draugs – zirgs”. Bērnu zīmējumi tiek izvietoti Jauno jātnieku skolas Draugiem.lv lapā – http://www.draugiem.lv/jjs, kur ikviens var nobalsot par sev tīkamāko zīmējumu. Labāko darbu autori tiek pie saldām balvām un ielūgumiem visai ģimenei uz Vislatvijas Zirgu dienām, kā ietvaros tiek atklāta arī mazo mākslinieku zīmējumu izstāde.

Jauno Jātnieku skolas turnīrs
Visās sacensībās vienmēr ir iekļauti maršruti bērniem ar zirgiem vai ponijiem, sadarbībā ar sponsoriem nacionālajās sacensībās dalībniekiem tiek nodrošināta ēdināšana bez maksas. Kā jauna tradīcija ir aizsākts Jauno Jātnieku skolas turnīrs, dodot iespēju piedalīties sacensībās visu sezonu un krāt punktus tieši bērniem, jauniešiem un amatieriem. Piemēram, grupā, kur piedalās bērni ar ponijiem, uzvarētājs pateicoties atbalstītājiem, kā balvu saņem ceļojumu – šajā gadā uz Berlīnes atrakciju parku.Uz visiem Jauno jātnieku skolas pasākumiem bērniem, skolēniem, studentiem, pensionāriem un invalīdiem ieeja bez maksas.

Ziemas sporta manēža
 Biedrības darbības bāze ir Jauno jātnieku skolas sporta centrs Inčukalna novada Zustrenēs. Lai attīstītu un paplašinātu amatieriem un profesionāļiem pieejamas jāšanas skolas darbību šobrīd tiek labiekārtota ziemas sporta manēža. Manēžā jau šobrīd notiek jāšanas apmācības bērniem un jauniešiem un tiek piedāvāta iespēja veselīgi un aizraujoši atpūsties. Lūdzam Jūsu atbalstu biedrības „Jauno Jātnieku skola” statūtos ierakstīto pamatdarbību un mērķu realizēšanai: jauniešu un bērnu sports, starptautiska un vietēja mēroga sacensību organizēšana, profesionālais sports – konkūrs, amatieru (tautas klases) sports, reitterapija, un jāšanas sporta un reitterapijas nometnes un semināri.

Ja vēlies kļūt par brīvprātīgo Jauno jātnieku skolas rīkotajās sacensībās 2018.gada sezonā, gaidīsim Tavu pieteikumu uz e-pastu info@latvianhorses.lv!

Jau vairākus gadus Jauno Jātnieku skola (JJS) veiksmīgi sadarbojas gan ar Inčukalna novada jauniešiem, gan citiem interesentiem, kuri vēlas gūt pieredzi un vērtīgi pavadīt laiku vasarā. Jauniešiem no 14 gadu vecuma iespējams kļūt par brīvprātīgo un piedalīties Jauno Jātnieku skolas sacensību norisē, iejusties JJS komandā un gūt pieredzi, kas, iespējams, noderēs tālākā darba dzīvē. Piedāvājam: kļūt par JJS komandas dalībnieku (dažādi darbi sacensību veiksmīgai norisei) bezmaksas ēdināšanu sacensību laikā JJS krekliņus, cepurītes Rekomendācijas vēstules. Lūdzam ņemt vērā, ka ar transportu un naktsmājām nenodrošinām (pilngadīgajiem iespēja palikt teltīs JJS teritorijā). Pieteikumus sūtīt uz info@latvianhorses.lv , norādot vārdu, uzvārdu, vecumu, telefona numuru, e-pastu, valodu zināšanas, kā arī dažos teikumos pastāstīt par sevi un kāpēc vēlaties strādāt JJS komandā par brīvprātīgo. Prasības kandidātiem: vecums no 14 gadiem vēlama pieredze darbā ar zirgiem latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī augsta atbildības sajūta vēlme strādāt JJS komandā vietēja un starptautiska mēroga sacensībās nepilngadīgajiem vecāku atļauja JJS centraAicinām mūs atbalstīt, ziedojot summu Jauno jātnieku skolai! Jauno jātnieku skola ir sabiedriska labuma organizācija, kuras viens no galvenajiem mērķiem ir jāšanas sporta popularizēšana un attīstība. Tāpēc mēs aktīvi darbojamies šī mērķa sasniegšanai. Jūsu ziedotā nauda tiks izmantota sacensību un semināru organizēšanai, jāšanas sporta popularizēšanai, kā arī dažādiem labdarības mērķiem, kas saistīti ar zirgu labklājību un jauno jātnieku atbalstam. Juridiskām personām iespējams slēgt ziedojuma līgumu, lai saņemtu nodokļu atlaidi, saskaņā ar likuma par uzņēmuma ienākuma nodokli 20.pantu.“Jauno jātnieku skola” ir sava ceļa sākumā. Kā katram augošam organismam, arī mums vajadzīgs spēks. Ziedojot biedrībai “Jauno jātnieku skola”, Jūs palīdzēsiet augt un attīstīties vienam no labākajiem sacensību kompleksiem Baltijā un paši iegūsiet nodokļu atlaidi.

 

Ziedot iespējams zvanot pa tālruni: + 371 90006686
(maksa par zvanu EUR 1,42 + PVN)
Mūsu bankas konts ziedojumiem: AS Swedbank,
SWIFT: HABALV22,
konts: LV19HABA0551017883565