Olga Vasiļjeva

Jauno jātnieku skolas trenere. Olgai ar zirgiem ir saistīta visa dzīve. Jaunībā veiksmīgi startējusi sacensībās lecot šķēršļus līdz 130cm. Par treneri strādā jau 20 gadus, trenējot gan bērnus, gan pieaugušos dažādos attīstības līmeņos – gan iesācējus, gan pieredzējušākus jātniekus, kuri gatavi lekt līdz 130cm. Iepriekšējā darba pieredze iegūta strādājot zirgaudzētavā 16 gadus. Olgas audzēkņi startēja dažāda līmeņa LEF sacensībās ar labiem sasniegumiem (gan konkūrā, gan iejādē), izpildot dažāda līmeņa sporta klases. Trenere Olga uzskata, ka svarīgākais ir nevis rezultāts, bet vēlme jāt kontaktā ar zirgu, sadarbojoties un cienot viņu. Viņas uzdevums ir palīdzēt cilvēkiem atrast šo kontaktu, kā rezultātā veidosies arī sasniegumi.

Guna Vasiļjeva

Jauno Jātnieku skolas trenere. Ar zirgiem saistīta jau 17 gadus. Par treneri strādā 3 gadus, tomēr lielāko daļu laika velta jāšanas sportam un zirgiem. Ir C kategorijas sporta speciālista sertifikāts. Sacensību pieredze – līdz 130 cm nacionālā līmenī un arī neliela pieredze starptautiskā līmenī. Pārsvarā trenē konkūra jātniekus, tomēr pieredze ir arī iejādē – pamati zināmi. Pārsvarā trenē bērnus no 11 līdz 18 gadiem, bet būtībā vecumam nav nozīmes, ja vien ir vēlme un motivācija, tad viss sanāks. Jāšanas sportā pirmajā vietā ir zirgs un tā labklājība, tādēļ arī treniņos pievērš tieši tam lielu uzmanību. Māca sasniegt labāko iespējamo sadarbību starp zirgu un jātnieku, lai izkoptu abu kopējo potenciālu.

Linda Žogota

Jauno Jātnieku skolas trenere. Ar zirgiem saistīta jau kopš bērnības. Līdz šim nodarbojusies ar jaunzirgu apmācību. Sirdij tuvāka ir iejāde, ar ko arī nodarbojusies līdz šim. Kā trenere strādā pēdējos 5 gadus, pārsvarā apmācot bērnus, kā arī pieaugušos bez priekšzināšanām. Darbojoties ar jaunzirgiem sapratusi, ka zirgi ir ļoti labi skolotāji, kuri māca mums būt pacietīgākiem un labsirdīgākiem pret apkārtējiem. Tāpēc uzskata, ka arī jaunie jātnieki mācās ne tikai jāšanas prasmi, bet arī būt atbildīgākiem, rūpīgākiem un pacietīgākiem.