Ekskursijas

Pirms vairāk kā desmit gadiem mūsu teritorijā no zirgiem un jātniekiem nebija ne miņas. Šeit “Zustrenēs” pa šo laiku ir paveikts daudz – 22 hektāru platībā tikuši uzbūvēti staļļi 38 zirgiem, arī vasaras staļļi,  divi jāšanas laukumi ar tribīnēm 750 skatītājiem, Latvijā lielākā jāšanas manēža 2176 kvadrātmetru platībā, kā arī netālu manāms mājīgs namiņš, kurā mitinās zirgkopēji, un pirts mājiņa, kur tiek aizvadītas sarunas par padarīto, plānoto un gaidāmo. Biedrība tika dibināta 2007. gada 20. aprīlī.
Mazai apņēmīgu jāšanas sporta entuziastu grupiņai neilgā laikā izdevies pārvērst kartupeļu lauku līdz pat nepazīšanai, lai pierādītu, ka arī Latvijā ar šo sporta veidu var nodarboties kvalitatīvi, profesionāli un ar panākumiem. Gadu ilgas sadarbības rezultātā katrs biedrības darbinieks zina savus pienākumus, savus mērķus un atbildību. Liela daļa atbildības gulstas arī uz brīvprātīgo – skolēnu un studentu – pleciem, bez kuru palīdzības ikgadējās sacensības diez vai varētu notikt. Šie cilvēki ir stādāt griboši un dzīvespriecīgi jaunieši, kuri izjūt pieķeršanos un mīlestību kā pret zirgiem, tā pret Jauno Jātnieku skolas komandas garu un iespēju būt daļai no tās.
Jauno Jātnieku skolas vīzija nākotnei ir kļūt par modernāko jātnieku sporta centru Austrumeiropā, taču vienmēr ir jomas, kurās augt, tāpēc biedrība ir gatava darboties, iegultīt līdzekļus, spēku un prasmes, lai liktu teritorijai attīstīties kā plašumā, tā kvalitātē. 

Piedāvājam aplūkot un sajust šīs pārmaiņas, piedaloties ekskursijās pa jāšanas sporta kompleksu gan lieliem, gan maziem interesentiem. Ekskursijas laikā ir iespējams iepazīties ar teritoriju – apskatīt Latvijā lielāko jāšanas manēžu, āra smilšu laukumus, zirgu staļļus, burvīgu brīvdabas ainavu, atpūsties pie dabas krūts, kā arī iepazīties ar skolas iemītniekiem – zirgiem un ponijiem. Ekskursijas laikā iespējamas gan izjādes ar zirgiem un ponijiem, gan zirgu barošana. Jauno Jātnieku Skolas pārstāvis izstāstīs par jāšanas skolas darbību, izstāstīs par to, kas tad īsti ir jāšanas sports, un kādās disciplīnās iespējams trenēties tieši Jauno Jātnieku Skolā. Ekskursijas pieejamas gan grupām, gan individuāliem apmeklējumiem, iepriekš piesakoties.

                              

Ekskursiju cenrādis:

Ekskursija pa teritoriju ar zirgu barošanu, par personu: € 4.00

Ekskursija pa teritoriju ar zirgu barošanu un vizināšanos, par personu: € 5.00

Skolu ekskursijas ar zirgu barošanu un vizināšanos (cena par 1 personu; grupas sākot no 10 personām): € 3.00

Bērnudārza grupiņu ekskursijas ar zirgu barošanu un vizināšanos (cena par 1 personu; grupas sākot no 10 personām): € 3.00

Pieteikties