Jāšanas treniņi

Jauno Jātnieku Skola piedāvā jāšanas treniņus jebkāda vecuma grupām, visa gada garumā. Jāšanas treniņiem un izjādēm tiek piedāvāti Jauno Jātnieku Skolas zirgi un poniji, toties privāto zirgu īpašniekiem tiek nodrošināta iespēja izmantot manēžu un āra laukumus, kā arī Jauno Jātnieku Skolas treneru pakalpojumus. Jāšanas treniņi pieejami gan tiem, kuri vēlas nedēļas nogalē relaksēties zirga mugurā, gan tiem, kuriem ir ambiciozākas vēlmes šajā sporta veidā. Jāšanas treniņi iespējami gan āra laukumos, gan slēgtajā manēžā, ir pieejami šķēršļu komplekti. Jāšanas treniņi notiek sertificētu treneru uzraudzībā. Mūsu treneri noteikti palīdzēs jums un jūsu zirgam atrast piemērotāko treniņu metodi – piedāvājam gan jāšanas treniņus šķēršļu pārvarēšanas (konkūra) disciplīnā, gan iejādē.  

Jāšanas treniņi pieaugušajiem

Piedāvājam jāšanas apmācības pieaugušajiem gan ar, gan bez priekšzināšanām. Trenēties iespējams gan uz jāšanas skolas zirgiem, gan saviem privātajiem zirgiem, profesionālu treneru pavadībā.  

Skatīt vairāk

Jāšanas treniņi bērniem

Jāšanas apmācības bērniem pieejamas gan tiem mazajiem, kuri jau ir bijuši zirga mugurā, gan tiem, kuri zirga mugurā vēlas uzkāpt pirmo reizi. Pašiem mazākajiem jātniekiem piedāvājam savus jāšanas skolas ponijus, kuri ir draudzīgi un pieraduši pie bērniem. Vecākiem bērniem, kuri ir izauguši no ponija izmēriem, piedāvājam arī izjādes ar Inčukalna jāšanas skolas lielajiem zirgiem. Piedāvājam arī iespēju pievienoties jāšanas treniņiem...

Skatīt vairāk

treneru pakalpojumi sacensībās

Sacensības vienmēr ir satraucošs notikums par pieredzējušākajiem jātniekiem, un atbalsts no malas ne kad nevar būt par daudz. Tieši tāpēc piedāvājam Jauno Jātnieku Skolas treneru pakalpojumus gan sacensībās, kas norisinās Jauno Jātnieku Skolas kompleksā, kā arī trenerim ir iespējams doties izbraukumā uz sacensībām, kas norisinās ārpus skolas kompleksa.  

Skatīt vairāk