Piedāvājums jaunzirgu uzturēšanai sākot no 600,00 EUR/mēnesī

Jauno Jātnieku Skola ir aprīkota ar diviem gaišiem, palšiem zirgu staļļiem, kas būvēti pēc Eiropas standartiem. Zirgu boksi ir aprīkoti ar mehānisko dzirdni, barošanas sili, speciālu trauku sālim, kā arī katrā boksā ir logs, nodrošinot gaišumu un svaigu gaisu. Boksi tiek izklāti ar skaidu pakaišiem. Staļļos arī ir ierīkotas jātnieku garderobes ar apsildāmajām grīdām, barības telpas, saimniecības telpa ar veļas mašīnām, kurās iespējams izmazgāt zirgu segas, ka arī stallī ir ierīkota jaunākā iekārta – zirgu solārijs! Slēgtā tipa zirgu staļļos iespējams uzņemt līdz 76 zirgiem. Sacensību laikā iespējams sportistu zirgus izmitināt divos āra, atvērtā tipa vasaras staļļos, kas ir izklāti ar skaidu pakaišiem, kopumā spējot uzņemt līdz 130 viesu zirgu. Zirgu staļļu teritorija arī aprīkota ar vairākiem āra pastaigu laukumiem, kuros zirgi tiek laisti ārā katru dienu. Pēc nepieciešamības zirgi arī tiek segti ar segām. Piedāvājam iespēju izmitināt savu zirgu Jauno Jātnieku Skolas zirgu staļļos.

Mūsu sporta centrs atrodas tikai 60 km attālumā no starptautiskās lidostas Rīga un tikai 30 minūšu brauciena attālumā no galvaspilsētas Rīgas. Sporta bāze ir viegli sasniedzama ar automašīnu 1 stundas laikā. Mēs piedāvājam transfēra pakalpojumus uz / no lidostu, kā arī transfēru uz galvaspilsētu Rīgu.

Mēs varam organizēt izmitināšanu 4* viesnīcās ar piekļuvi SPA, kas atrodas Siguldas pilsētā, 15 minūšu brauciena attālumā no mūsu atrašanās vietas. Sigulda atrodas gleznainā Gaujas senlejas posmā. Sarkanā smilšakmens dēļ, kas veido stāvas klintis un alas abos upes krastos, Sigulda tiek saukta par «Latvijas Šveici». Pieejams arī transfērs uz / no viesnīcas.

Īpašais piedāvājums:

 
Pieteikties