Zirgu staļļi

Jauno Jātnieku Skola ir aprīkota ar diviem gaišiem, palšiem zirgu staļļiem, kas būvēti pēc Eiropas standartiem. Zirgu boksi ir aprīkoti ar mehānisko dzirdni, barošanas sili, speciālu trauku sālim, kā arī katrā boksā ir logs, nodrošinot gaišumu un svaigu gaisu. Boksi tiek izklāti ar skaidu pakaišiem. Staļļos arī ir ierīkotas jātnieku garderobes ar apsildāmajām grīdām, barības telpas, saimniecības telpa ar veļas mašīnām, kurās iespējams izmazgāt zirgu segas, ka arī stallī ir ierīkota jaunākā iekārta – zirgu solārijs! Slēgtā tipa zirgu staļļos iespējams uzņemt līdz 40 zirgiem. Sacensību laikā iespējams sportistu zirgus izmitināt divos āra, atvērtā tipa vasaras staļļos, kas ir izklāti ar skaidu pakaišiem, kopumā spējot uzņemt līdz 40 viesu zirgu. Zirgu staļļu teritorija arī aprīkota ar vairākiem āra pastaigu laukumiem, kuros zirgi tiek laisti ārā katru dienu. Pēc nepieciešamības zirgi arī tiek segti ar segām. Piedāvājam iespēju izmitināt savu zirgu Jauno Jātnieku Skolas zirgu staļļos.

                     

Zelta abonements Cena (līdz 1.martam 2021): 650,- EUR / mēnesī (bez PVN) Trīsreizēja zirgu ēdināšana dienā (siens, spēkbarība); Boksā zirgam visu laiku pieejams ūdens, sāls; Boksu tīrīšana katru dienu (skaidu pakaiši); Izvešana aplokā vienu reizi dienā; Manēžas un laukumu izmantošana treniņiem; Piekabju un automašīnu stāvvieta; Dīķis zirgu peldināšanai; Apsildāma seglu telpa; Ģērbtuve ar skapīti, dušas, WC; Papildus nepieciešamie vitamīni; Papildbarība; Standarta veterinārārsta pakalpojumi; Standarta kalēja pakalpojumi; Ielūgumi uz VIP tentu pasākumu laikā; Tehniskais nodrošinājums web kameras pieslēgšanai zirga boksā (kameru izvēlās un iegādājas zirga īpašnieks). 

Premium abonements Cena (līdz 1.martam 2021): 450,- EUR / mēnesī (bez PVN) Trīsreizēja zirgu ēdināšana dienā (siens, spēkbarība); Boksā zirgam visu laiku pieejams ūdens, sāls; Boksu tīrīšana katru dienu (skaidu pakaiši); Izvešana aplokā vienu reizi dienā; Manēžas un laukumu izmantošana treniņiem; Piekabju un automašīnu stāvvieta; Dīķis zirgu peldināšanai; Apsildāma seglu telpa; Ģērbtuve ar skapīti, dušas, WC; Papildus nepieciešamie vitamīni; Papildbarība; Standarta veterinārārsta pakalpojumi; Standarta kalēja pakalpojumi.

Standarta abonements Cena (līdz 1.martam 2021): 250,- EUR / mēnesī (bez PVN) Trīsreizēja zirgu ēdināšana dienā (siens, spēkbarība); Boksā zirgam visu laiku pieejams ūdens, sāls; Boksu tīrīšana katru dienu (skaidu pakaiši); Izvešana aplokā vienu reizi dienā; Manēžas un laukumu izmantošana treniņiem; Piekabju un automašīnu stāvvieta; Dīķis zirgu peldināšanai; Apsildāma seglu telpa; Ģērbtuve ar skapīti, dušas, WC.

Pieteikties