Читайте новости Школы молодых всадников

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ kopvērtējums pēc 2.posma 2018.gadā

Jātnieki ar I un II grupas ponijiem        
             
Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Evita Jansone JSK Imakas 18 18   36
2 Līva Dreimane JJSK Meždruvas 1 20 6   26
3 Marlen Ojaste Pärnumaa ratsaspordiubi   20   20
4 Jennifer Mölder Parnumaa RSK 16     16
4 Māra Buša JSK Īriss   16   16
6 Anna Salmiņa JSC Kaijas 6 10   16
6 Annija Hauka Z/S Tiraines staļļi 14     14
8 Ieva Labenskytė Zigmo Žirgai   14   14
8 Jessica Mölder Parnumaa RSK 12     12
10 Nikola Marčenkova Mēmeles JSK   12   12
11 Roberta Birzule Ropazu Jatnieku klubs 8 3   11
12 Madara Pētersone JSK Princis 10     10
13 Helēna Anna Zvilna Z/S Tiraines staļļi   8   8
14 Marta Aleksandra Jansone JSK Mustangs 4     4
14 Elza Buša JSK Īriss   4   4
16 Odrija Roberta Brālēna SIA Z/A Kocēni 3     3
17 Patricija Kablyte Vytis 2     2
17 Rūta Treimane JJS   2   2
19 Nikola Avkštola Z/S Tīraines staļļi 1     1
19 Jelizaveta Reznuka Ropazu Jatnieku klubs   1   1

Jātnieki līdz 16 gadu vecumam

 

Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Tīna Dreimane JJSK Meždruvas 1 20 20   40
2 Odrija Roberta Brālēna SIA Z/A Kocēni 18 16   34
3 Kristina Zomera JSK Mustangs 10 18   28
4 Ance Anna Katkovska JJS 14 8   22
4 Markuss Roberts Vasiļjevs JSK Mustangs 8 14   22
6 Liene Bernharde JK Erceni 16     16
7 Zane Rūse Valmiermuižas jātnieku skola 2 12   14
8 Elisabeth Käbin Parnumaa RSK 12     12
9 Tīna Rodina JJS   10   10
10 Anna Annija Alsiņa z/s Tīraines staļļi 1 6   7
11 Annija Elīza Stabiņa SIAŪsiņš 6     6
12 Madara Pētersone JSK Princis 4     4
12 Gabriela Austvika JJS   4   4
14 Jessica Mölder Parnumaa RSK 3     3
14 Paula Pikāne Z/S Lielceri   3   3
16 Anna Juraša Valmiermuižas jātnieku skola   2   2
17 Arminta Bilinskytė Zigmo Žirgai   1   1

 

Jātnieki ar zirgiem līdz 5 gadu vecumam

 

Vieta Vārds, uzvārds Zirga vārds Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Guntars Siliņš Izak Mežstrazdiņi 12 20   32
2 Elīna Kaimiņa Palbo Z/A Kocēni 16 14   30
3 Žanna Metus Ieviņa JSK Mustangs 8 18   26
4 Mārtiņš Pilders Corneliuss JSK Zāgkalni 20     20
5 Nikolajs Zaicevs Akalina Burtnieku Z/A 18     18
6 Nikola Laganovksa Corida JSK Eminent Sport   16   16
7 Angelina Atarinova Irano Sep JSK Kleisti 14     14
8 Laura Penele Iniesta D Z/S Lielceri   12   12
9 Krista Kristiāna Alksne Rolex Sport de Lux 10     10
9 Krista Kliesmete Centurio JJS   10   10
11 Šarūnas Dužinas Invisible Zigmo žirgai   8   8
12 Terēze Zalte Grand Gurū Z/A Kocēni 6     6
12 Tija Alīse Jurjāne Chil BET   6   6
14 Krista Kliesmete Casablanka JJS 2 3   5
15 Terēze Zalte Gaučo Z/A Kocēni 4     4
15 Kotryna Kalaciovaite Into The Sky Omhg Aukstaitijos zirgynas   4   4
17 Mārtiņš Pilders Tako Dilait JSK Zāgkalni 3     3
18 Vadims Blažēvičs Caligul JSK «Eridana»   2   2
19 Edīte Vāgnere Chocolate JSK «Īriss» 1     1
19 Elīza Stauža Concorde JSK «Eridana»   1   1

 

Jātnieki līdz 25 gadu vecumam

Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Kitija Bilinska Ropažu JK 16 6   22
2 Karol-Kenneth Lootus Igaunija 20     20
2 Betija Annemarija Ezerkalne SIA Z/A Kocēni 8 12   20
2 Elīna Kalniņa Valmiermuižas JS   20   20
5 Magdalēna Pildere JSK «Zāgkalni» 18     18
5 Austėja Žadeikytė Zigmo Žirgai   18   18
7 Maija Elizabete Smirnova Burtnieku ZA 12 4   16
7 Junes Makhmud UAB «Pajurio zirgynas»   16   16
9 Sabīne Siliņa Mežstrazdiņi 14     14
9 Tīna Dreimane JJSK Meždruvas 1   14   14
11 Beāta Laseviča JJS 10     10
11 Mantas Šeškas Jojimo sporto klubas «Zigmo žirgai»   10   10
13 Diāna Miķelsone JJS   8   8
14 Anna Annija Alsiņa z/s Tīraines staļļi 6     6
15 Elizabete Krista Juraša Z/A Kocēni 4     4
16 Daniella Brinke Ropazu JK 3     3
16 Laura Penele Lielceri   3   3
18 Anna Šellere JSK Telfas 2     2
18 Keitija Racina Baltic Equestrian Team   2   2
20 Terēze Zalte Z/A Kocēni 1     1

 

 

Labākais JJS jātnieks 2018.gada sezonā

Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Krista Kliesmete JJS 20 18   38
2 Andis Vārna Z/S “Lielceri” 16 14   30
3 Annika Veerpalu Estonia/ Nõo RK 18 8   26
4 Tatjana Reznuka Ropazu Jatnieku klubs 8 16   24
5 Guna Vasiļjeva JJS   20   20
6 Jaroslavs Trubanovs SK Drostalas 14     14
7 Eva Fībiga SK TOP SPORT 12     12
7 Maira Leja BET   12   12
9 Guntars Siliņš Mežstrazdiņi 1 10   11
10 Aigars Bregže Z/S Lielceri 10     10
11 Laura Gustsone RJSK Sport de Lux 6     6
11 Tadas Šeškas Zigmo Žirgai   6   6
13 Krista Kristiana Alksne RJSK Sport De Lux 4     4
13 Pranas Milkintas UAB «Pajurio zirgynas»   4   4
15 Aleksands Šakurovs RJSK 3     3
15 Laura Penele Lielceri   3   3
17 Aija Grēna LPJSK 2     2

были названы победители конкур-турнира Школы молодых всадников – “Лучший всадник” 2019 года

7 и 8 сентября прошёл III этап кубка Школы молодых всадников в конноспортивном комплексе Школы...

Читать дальше

XII Вселатвийские Дни лошадей программа

XII Вселатвийские Дни лошадей программа Воскресенье, начало в 9:00   9:00 Маршрут № 10 –...

Читать дальше

результаты 1. этапа турнира школы молодых всадников

Maršruts Nr.2 Rk Rider Club Group H.No Horse Faults Time Prize 1 Luīze Lamberte  ...

Читать дальше