Читайте новости Школы молодых всадников

Start list for Latvian Horse days 15.07.2018

  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.      
  MARŠRUTS NR.12A           
      65 cm. 2 fāzēs (Art.  274.5.6) Lai iegūtu ieskaiti maršrutā, dalībniekam jāstartē abās fāzēs.
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Guna Vasiļjeva Latē 2013/ LS/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS
2 Iveta Ēdolfa Lotuss 2011/ Latvijas/ Leston/ Tēvs: Rends/ Rends/ Iveta Ēdolfa JJS
3 Jānis Jurašs Lavella 2005/ OLD/ Luxius/ Tēvs: Landadel/ Landadel/ Jānis Jurašs Burtnieku Zirgaudzētava SIA
4 Līga Krūmiņa Nautilius 2003/LS/Nostradamus/Tēvs: Tormoz/Līga Krūmiņa JSK atēna
5 Lelde Puma 1999/ LSB/ Primārs L1458/ Tēvs: Fords L1108/ Fords L1108/ z/s SANDAS, L.Pole z/s SANDAS
6 Normunds Zelčāns Fortūna 2005/ LS/ Fabiāns/ Tēvs: Rapsis/ Rapsis/ I.Kroiča Veti Active
7 Normunds Zelčāns Sabrina 2011/ LS/ Sprinters/ Tēvs: Bankets/ Bankets/ N.Zelčāns Veti Active
8 Jana Vanaga Arfa 2003/ Latvijas genofonds/ Arhitekts/ Tēvs: Flaudis/ Flaudis/ Jana Vanaga LLU
  Kristīna Zeltkalne- Voika Palermo 2004 JJS
  Jānis Jurašs Ahā 2009/ LS/ Aromāts HL265/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ Ilona Juraša Burtnieku Zirgaudzētava SIA
  Līga FLERY 2013/ LS/ Friscati/ Tēvs: Aromāts/ Aromāts/ Labzovs Pēteris Burtnieku z/a
ak Elizabete Voika Rozmarīns 2014 JJS
ak Guna Vasiļjeva Ambera 2013/ LS/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.        
MARŠRUTS NR.12B           
    65 cm. 2 fāzēs (Art.  274.5.6) Lai iegūtu ieskaiti maršrutā, dalībniekam jāstartē abās fāzēs.
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
  Iveta Ēdolfa Lotuss 2011/ Latvijas/ Leston/ Tēvs: Rends/ Rends/ Iveta Ēdolfa JJS
  Guna Vasiļjeva Ambera 2013/ LS/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS
  Līva Dreimane Black Velvet 2008/ WB/ Bostrop Besk / Tēvs: Ekbackens Kumelur / Ekbackens Kumelur / N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
1 Daniela Bimini Premium 2009/ Latvijas/ Bastejs/ Tēvs: Persej/ Persej/ z/s Līvas z/s Līvas
2 Madara Bojāre Basņja 2003/ Angļu traķēns / _/ Tēvs: -/ -/ Mudrīte Grundule Z/s Ekvi
3 Deina Zalāne Venda 1999/ Latvijas/ Vāgners/ Tēvs: -/ -/ Dagnija Zalāne Z/s Ekvi
4 Elizabete Griķe Romika 2010/ Latvijas/ Reinaldo/ Tēvs: Allegro/ Allegro/ Z/s Lielupnieki Mēmeles JSK
5 Melānija Saara Liberta 2005/ LS/ Le Cowando/ Tēvs: Gaitis/ Gaitis/ M.Žagata Ekvi
6 Sofija Kislaka Gerda 2007/ PV/ -/ Tēvs: -/ -/ M.Žagata Ekvi
7 Velga Marčenkova Kamelota 2011/ LV/ Kastilio/ Tēvs: Gepatīts/ Gepatīts/ SIA Mālnieki Mēmeles JSK
8 Elizabete Voika Rozmarīns 2014 JJS
9        
10 Anna Vetra 2007/ Lietuvas jājamzirgs/ Nav zināms/ Tēvs: Nav zināms/ Nav zināms/ z/s Viesturi JSC Kaijas
11 Rūta Dāboliņa Cartje 2002/ LS/ Cattio/ Tēvs: -/ -/ Karīna Līcīte JJS
12 Kate Laicāne Latte 2013/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ — JJS
13 Fausta Urbonaite Kalipse 2010/ Trakehner/ Karatas/ Tēvs: Luitas/ Luitas/ — Aukstaitijos zirgynas
14 Kotryna Kalaciovaite Kalipse 2010/ Trakehner/ Karatas/ Tēvs: Luitas/ Luitas/ — Aukstairijos zirgynas
15 Arunas Baltrimas Cascal 2013/ Old/ Casino Berlin/ Tēvs: Feinschniott/ Feinschniott/ Horsemarket Horsemarket
16 Arunas Baltrimas Locaro 2013/ Old/ Lord Quidam/ Tēvs: Grandeur/ Grandeur/ Horsemarket Horsemarket
17 Arunas Baltrimas Cartoon 2014/ Old/ Catoki/ Tēvs: Carolus/ Carolus/ Horsemarket Horsemarket
18        
19 Anna Greitāne Amareta 2009/ Latvijas/ Antonio/ Tēvs: Azora/ Azora/ Meždruvas JJS Meždruvas 1
20 Roberta Birzule Arafat 2003/ IP/ Anakee/ Tēvs: Rips/ Rips/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
21 Gabriella Austvika Jus De Pomerol 2013/ SF/ Pommerance/ Tēvs: Ravēls/ Ravēls/ Anita Austvika JJS
22 Jelizaveta Reznuka Efeja 2012/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ . Ropazu jatnieku klubs
23 Jelizaveta Reznuka Magic Dancer 2012/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ . Ropazu jatnieku klubs
24 Lauma Birzniece Derlano van Pamel 2014/ BWP/ Douglas/ Tēvs: Indoctro/ Indoctro/ L.Birzniece Veti Active
25 Nikola Marčenkova Džonijs 2012/ -/ Džimmijs/ Tēvs: Bambīno/ Bambīno/ SIA Mālnieki Mēmeles JSK
26 Nikola Marčenkova Dancing Grace 2009/ Ls/ Dancing Boss/ Tēvs: -/ -/ Nikola Marčenkova Mēmeles JSK
27 Annija Feldmane Saprāts 2013/ Latvian/ Starts/ Tēvs: Profets/ Profets/ Rolands Stivriņš “Adventure Ride”
28 Agota Viršilaitė Cunamis 2009/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ Zigmas Šeškas Zigmo žirgai
29 Šarūnas Dužinas Invisible 2013/ -/ El compento/ Tēvs: Indoctro/ Indoctro/ Š. Dužinas Zigmo žirgai
30 Elza Buša Eiro 2004/ -/ Eho/ Tēvs: -/ -/ A. Bušs JSK «Īriss»
31 Māra Buša Eiro 2004/ -/ Eho/ Tēvs: -/ -/ A. Bušs JSK «Īriss»
32 Elza Buša Zibens Makvīns 2009/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ E. Vāgnere JSK «Īriss»
33 Māra Buša Zibens Makvīns 2009/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ E. Vāgnere JSK «Īriss»
34 Anastasija Koļesņikova Lady In Black 2010/ LS/ Lebrons/ Tēvs: Catalino/ Catalino/ A. Blauberga JSK «Īriss»
35 Anastasija Koļesņikova Lady In Black 2010/ LS/ Lebrons/ Tēvs: Catalino/ Catalino/ A. Blauberga JSK «Īriss»
38 Ance Zvirbule Florence 2004/ LS/ -/ Tēvs: -/ -/ I. Kondrate JSK «Īriss»
39 Ance Zvirbule Florence 2004/ LS/ -/ Tēvs: -/ -/ I. Kondrate JSK «Īriss»
40 Līva Dreimane Avatars 2011/ LSP/ Albert/ Tēvs: Arafat/ Arafat/ N. Dreimane JJSK Meždruvas 1
41        
  Nikolajs Zaicevs Lara 2014/ LS/ Agrovorms Amerigo/ Tēvs: Aromāts HL265/ Aromāts HL265/ Burtnieku Zirgaudzētava SIA Burtnieku Zirgaudzētava SIA
  Rūta Treimane TIms 2007/ ponijs/ -/ Tēvs: -/ -/ JJS JJS
  Brigita Zirgs 2012/ ./ ./ Tēvs: ./ ./ Adventure ride Adventure Ride
    Shanti 2013/ LTJ/ Shandor 34/ Tēvs: Lemon Street/ Lemon Street/ T.Šeškas Zigmo Žirgai
  Arminta Bilinskytė Gintaras 2008/ LTJ/ -/ Tēvs: _/ _/ Zigmas Šeškas Zigmo Žirgai
  Ieva Labenskytė Kentas 2013/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ — Zigmo Žirgai
  Luize Vilane Liberta 2005/ LS/ Le Cowando/ Tēvs: Gaitis/ Gaitis/ M.Žagata Ekvi
  Milena Kuharcka Gerda 2007/ PV/ -/ Tēvs: -/ -/ M.Žagata Ekvi

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.
MARŠRUTS NR.13     
    Stafetes maršruts jātniekiem (ar ponijiem) un palīgiem.
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Darja Žagata un komanda Saulite 2000/ ponijs/ -/ Tēvs: -/ -/ M.Žagata Ekvi
2   Eiro 2004/ -/ Eho/ Tēvs: -/ -/ A. Bušs JSK «Īriss»
3   Zibens Makvīns 2009/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ E. Vāgnere JSK «Īriss»
JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.  
MARŠRUTS NR.14     
    105 cm. (Art. 239) Speed and Music vai MAX punkti 
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Marina Žagata Chan Z 2002/ HL/ Caretano Z/ Tēvs: Contender/ Contender/ M.Žagata Ekvi
2 Kotryna Kalaciovaite Into The Sky Omhg 2013/ Kwpn/ Don Diablo/ Tēvs: Hold up Premier/ Hold up Premier/ — Aukstaitijos zirgynas
3 Laimondas Skerys Amber Uno 2012/ Oldenburger/ Numero Uno/ Tēvs: Adlantus As/ Adlantus As/ R. Malinauskiene Horsemarket
4 Laimondas Skerys Captain Sparrow 2012/ Holst/ Connor/ Tēvs: Caretino/ Caretino/ R. Malinauskiene Horsemarket
5 Amanda Dominiks 2000/ LS / Disko/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ ZS Priežkalni ZS Priežkalni
6 Gabriella Austvika Talisman S Picobello Z 2006/ BWP/ T’is Viltiare/ Tēvs: Abgar/ Abgar/ JJS JJS
7 Ance Kozulāne Guanti 2009/ Ls/ Gaultjers/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ Evija Kozulāne LLU
8 Inese Tītmane Corado 2013/ LS/ Carmen/ Tēvs: Lear/ Lear/ E.Tītmanis Horses.eu
9 Šarūnas Dužinas Invisible 2013/ -/ El compento/ Tēvs: Indoctro/ Indoctro/ Š. Dužinas Zigmo žirgai
10 Eva Mardasaitė Dunojus 2013/ gelding/ Hello Jo/ Tēvs: Hasting/ Hasting/ Mantas Šeškas Jojimo sporto klubas «Zigmo žirgai»
11 Vadims Blažēvičs Levante 2012/ OLD/ Levantos I/ Tēvs: Abke/ Abke/ SIA 3 Vītolu Staļļi JSK «Eridana»
12 Elīza Stauža Concorde 2013/ LS/ Colard/ Tēvs: Corall/ Corall/ SIA » LATAGRO TRADE» JSK «Eridana»
13 Kristaps Lisicins Grifons king 2013/ LS/ Gvidons/ Tēvs: Stolpegaardens Castello/ Stolpegaardens Castello/ S.Bertaitis JSK «Eridana»
14 Liene Krūmiņa Geiša 2012/ LWB/ Gaultjērs/ Tēvs: Cattio/ Cattio/ L. Krūmiņa ZS Kocēni
15 Lāsma Liesma Birģele Cassis S 2009/ HL/ -/ Tēvs: -/ -/ Lāsma Liesma Birģele Z/S Priežkalni
16 Tadas Šeškas Adria 2011/ LTJ/ Centuryo/ Tēvs: Argentinus/ Argentinus/ T.Šeškas Zigmo Žirgai
17 Tadas Šeškas Pleunia 2011/ KWPN/ Corotino/ Tēvs: Epilot/ Epilot/ T.Šeškas Zigmo Žirgai
18 Arminta Bilinskytė Gintaras 2008/ LTJ/ -/ Tēvs: _/ _/ Zigmas Šeškas Zigmo Žirgai
19 Lukas Zažeckis PIA 1999/ Westfalia/ Polany/ Tēvs: Caletto II/ Caletto II/ Zigmas Šeškas Zigmo Žirgai
20 Austėja Žadeikytė Haris 2005/ LTJ/ Herbis-bei/ Tēvs: Granulit/ Granulit/ Zigmas Šeškas Zigmo Žirgai
  JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.
  MARŠRUTS NR.16   
      Sacensības iejādē. III grupas shēma
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Marina Žagata un Ieva Aleksandrova Eklone Racconigi un Milords 2003/ HN/ Rubin Royal/ Tēvs: Falkland/ Falkland/ I.Baranovska Ekvi
2 Maksims Kadņikovs Catch Me 2010/ POL warmblood/ Landor/ Tēvs: Landjonker S/ Landjonker S/ Maksims Kadņikovs Z/s «Lielceri»
3 Daria Mileeva Landino 2008/ LS/ Louis J/ Tēvs: Donnerbube ||/ Donnerbube ||/ Daria Mileeva Z/s «Lielceri»
JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.
MARŠRUTS NR.17A  Pajūgu braukšana. 
    Konusu braukšana. Zirgu vienjūgi  (4 g.v. un vecāki)

 

Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Megija Sargsjane Mēness 2012/ LV/ -/ Tēvs: -/ -/ BDR «Kanu atvars» BDR «Horses.eu»
2 Sintija Pučkova Mēness 2012/ LV/ -/ Tēvs: -/ -/ BDR «Kanu atvars» BDR «Horses.eu»
3 Agnese Bērziņa Debra 2011/ LV/ Dimants Dante/ Tēvs: -/ -/ Agnese Bērziņa BDR «Horses.eu»
4 Anita Tašiņa Serangeti 2013/ LV/ Simbols Tornado/ Tēvs: Avots/ Avots/ Agnese Bērziņa BDR «Horses.eu»
5 Loreta Aleksējeva Gordons 2008/ rikšotājs/ nez/ Tēvs: nez/ nez/ zs «Stiebriņi» Kanu Atvars
6 Loreta Aleksējeva Gordons 2008/ rikšotājs/ nez/ Tēvs: nez// nez// zs «Stiebriņi» «Kanu Atvers»
7 Sniedze Robiņa Zirgs 2010/ LS/ PALADINAS (TRG1509)/ Tēvs: DAIONS/ DAIONS/ Sniedze Robiņa Zemnieku Saimniecība «Priežkalni»
8 Mareks Jedinaks Princis Narcis 2008/ Ls/ Passi/ Tēvs: Nazjif/ Nazjif/ Ritma Jedinaka Mežstrazdiņi

 

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.
MARŠRUTS NR.17B    Pajūgu braukšana. 
    Konusu braukšana. Poniju vienjūgi (4 g.v. un vecāki)
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Dzintra Blūma Brencis 2012/ ponijs vietējais/ Bricis/ Tēvs: nez/ nez/ Renāte Spirģe «Kanu Atvars»
2 Renāte Spirģe Brencis 2012/ ponijs vietējais/ Bricis/ Tēvs: Veiksme/ Veiksme/ Renāte Spirģe «Kanu Atvars»

 

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.
MARŠRUTS NR.17C  Pajūgu braukšana. 
    Konusu braukšana. Bērnu klase (10 – 14 g.v.)
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Dzons Olafs O’Dvaiers Opāls 2010/ rikšotājs/ nez/ Tēvs: nez/ nez/ zs «Stiebriņi» «Kanu Atvars»
2 Laima Hamitova Opāls 2010/ rikšotājs/ nez/ Tēvs: nez// nez// zs «Stiebriņi» «Kanu Atvers»
JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  II posms XI VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS 13.-15.07.2018.
MARŠRUTS NR.18   
    90 cm. RIDE and DRIVE.
Nr. Vārds, uzvārds Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda
1 Anna Betija Žīle Ankāra 2009/ LS/ Antonio/ Tēvs: Calano II/ Calano II/ Inta Bierande Kriķi
         
2 Gabriella Austvika Talisman S Picobello Z 2006/ BWP/ T’is Viltiare/ Tēvs: Abgar/ Abgar/ JJS JJS
         
3 Eva Mardasaitė Dunojus 2013/ gelding/ Hello Jo/ Tēvs: Hasting/ Hasting/ Mantas Šeškas Jojimo sporto klubas «Zigmo žirgai»
  Mantas Šeškas      
4 Vadims Blažēvičs Caligul 2013/ LS/ Colard/ Tēvs: Levantos I/ Levantos I/ SIA 3 Vītolu Staļļi JSK «Eridana»
         
5 Arminta Bilinskytė Gintaras 2008/ LTJ/ -/ Tēvs: _/ _/ Zigmas Šeškas Zigmo Žirgai
         
6 Ieva Labenskytė Kentas 2013/ -/ -/ Tēvs: -/ -/ — Zigmo Žirgai
         

были названы победители конкур-турнира Школы молодых всадников – “Лучший всадник” 2019 года

7 и 8 сентября прошёл III этап кубка Школы молодых всадников в конноспортивном комплексе Школы...

Читать дальше

XII Вселатвийские Дни лошадей программа

XII Вселатвийские Дни лошадей программа Воскресенье, начало в 9:00   9:00 Маршрут № 10 –...

Читать дальше

результаты 1. этапа турнира школы молодых всадников

Maršruts Nr.2 Rk Rider Club Group H.No Horse Faults Time Prize 1 Luīze Lamberte  ...

Читать дальше